Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 4 наурыздағы № 31-ө және 2009 жылғы 11 маусымдағы № 82-ө өкімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 19 қаңтардағы № 3-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) «2009 - 2011 жылдары республикалық деңгейде өткізілетін мерейтойлар мен атаулы күндердің тізбесі туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 4 наурыздағы № 31-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген 2009 - 2011 жылдары республикалық деңгейде өткізілетін мерейтойлар мен атаулы күндердің тізбесінде:
4-бағанда:
реттік нөмірі 8-1-жолда «МАМ» деген аббревиатура «БАМ, MM» деген аббревиатуралармен ауыстырылсын;
реттік нөмірлері 9 және 10-жолдарда «МАМ» деген аббревиатура «MM, БАМ» деген аббревиатуралармен ауыстырылсын;
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«MM - Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі
БАМ - Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі»;
2) «Орталық және жергілікті атқарушы органдар мен «Бота» қоғамдық қорының 2009 - 2011 жылдарға арналған бірлескен іс-қимыл жоспарын мақұлдау туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 11 маусымдағы № 82-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен мақұлданған Орталық және жергілікті атқарушы органдар мен «Бота» қоғамдық қорының 2009 - 2011 жылдарға арналған бірлескен іс-қимыл жоспарында:
реттік нөмірі 5-жолдың «Жауапты орындаушылар» деген бағанында «МАМ» деген аббревиатура «БАМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
Ескертпеде: аббревиатуралардың толық жазылуында:
«МАМ - Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«БАМ - Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі».
Премьер-Министр                            К. Мәсімов

О внесении изменений и дополнений в распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 марта 2009 года № 31-р и от 11 июня 2009 года № 82-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 января 2011 года № 3-р
Внести в некоторые распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 марта 2009 года № 31-р "О перечне юбилеев и памятных дат, проводимых на республиканском уровне в 2009 - 2011 годах":
в перечне юбилеев и памятных дат, проводимых на республиканском уровне в 2009 - 2011 годах, утвержденном указанным распоряжением:
в графе 4:
в строке, порядковый номер 8-1, аббревиатуру "МКИ" заменить аббревиатурами "МСИ, МК";
в строках, порядковые номера 9 и 10, аббревиатуру "МКИ" заменить аббревиатурами "МК, МСИ";
Примечание: расшифровку аббревиатур дополнить строками следующего содержания:
"МК - Министерство культуры Республики Казахстан
МСИ - Министерство связи и информации Республики Казахстан";
2) в распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 июня 2009 года № 82-р "Об одобрении Плана совместных действий центральных и местных исполнительных органов и Общественного фонда "Бота" на 2009 - 2011 годы":
в Плане совместных действий центральных и местных исполнительных органов и Общественного фонда "Бота" на 2009 - 2011 годы, одобренном указанным распоряжением:
в графе "Ответственные исполнители" строки, порядковый номер 5, аббревиатуру "МКИ" заменить аббревиатурой "МСИ";
в Примечании: расшифровке аббревиатур:
строку "МКИ - Министерство культуры и информации Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"МСИ - Министерство связи и информации Республики Казахстан".
Премьер-Министр                            К. Масимов