Қазақстан Республикасында жеке детективтік қызмет институтын енгізу туралы ұсыныстар әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 22 ақпандағы № 26-ө Өкімі
«Қазақстан Республикасында құқық қорғау қызметі мен сот жүйесінің тиімділігін арттыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 17 тамыздағы № 1039 Жарлығының 5-тармағының 10) тармақшасын іске асыру үшін:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Құсдәулетов               - Қазақстан Республикасының Әділет
Дулат Рашидұлы              вице-министрі, жетекші
Есқараев                  - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
Азамат Несіпбайұлы          Заңнама департаментінің директоры,
жетекшінің орынбасары
Есжанов                   - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
Мадияр Сауырбайұлы          Заңнама департаментінің бас сарапшысы,
хатшы
Жақаев                    - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Талғат Оразбекұлы           комитетінің Департамент бастығы
(келісім бойынша)
Тихонов                   - Қазақстан Республикасы Бас прокурорының
Виктор Сергеевич            аға көмекшісі (келісім бойынша)
Исаев                     - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Ырысбек Мейрамбекұлы        министрлігінің Заң департаменті
бастығының орынбасары
Байқуатов                 - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Шамшадин Насырадинұлы       министрлігінің Криминалдық полиция
комитеті қылмыстық процеске қатысушыларды
қорғау бөлімінің бастығы
Аралбаева                 - Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының
Әсел Айдарбекқызы           жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз
ету департаменті (Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Сотының аппараты) құқықтық
қамтамасыз ету бөлімінің сектор
меңгерушісі (келісім бойынша)
2. Жұмыс тобы 2011 жылғы 1 маусымға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне Қазақстан Республикасында жеке детективтік қызмет институтын енгізу туралы ұсыныс енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                           К. Мәсімов

О создании рабочей группы по выработке предложений о введении в Республике Казахстан института частной детективной деятельности
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 февраля 2011 года № 26-р
Во исполнение подпункта 10) пункта 5 Указа Президента Республики Казахстан от 17 августа 2010 года № 1039 "О мерах по повышению эффективности правоохранительной деятельности и судебной системы в Республике Казахстан":
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Куставлетов                - вице-министр юстиции Республики
Дулат Рашидович              Казахстан, руководитель
Ескараев                   - директор Департамента законодательства
Азамат Несипбаевич           Министерства юстиции Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Есжанов                    - главный эксперт Департамента
Мадияр Сауырбаевич           законодательства Министерства юстиции
Республики Казахстан, секретарь
Жакаев                     - начальник Департамента Комитета
Талгат Оразбекович           национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Тихонов                    - старший помощник Генерального прокурора
Виктор Сергеевич             Республики Казахстан (по согласованию)
Исаев                      - заместитель начальника Юридического
Ырысбек Мейрамбекович        департамента Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Байкуатов                  - начальник отдела по защите участников
Шамшадин Насырадинович       уголовного процесса Комитета
криминальной полиции Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
Аралбаева                  - заведующая сектором отдела правового
Асель Айдарбековна           обеспечения Департамента по обеспечению
деятельности судов при Верховном
Суде Республики Казахстан (Аппарат
Верховного Суда Республики Казахстан)
(по согласованию).
2. Рабочей группе в срок до 1 июня 2011 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения о введении в Республике Казахстан института частной детективной деятельности.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство юстиции Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов