Қазақстан халқы Ассамблеясының он жетінші сессиясын ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 25 сәуірдегі № 59-ө Өкімі
Қазақстан халқы Ассамблеясының он жетінші сессиясын шақыру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 18 наурыздағы № 469 өкіміне сәйкес:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы (келісім бойынша) Қазақстан халқы Ассамблеясының сессиясына қатысушыларға Мемлекет басшысының атынан ресми қабылдау өткізуге арналған шығыстарды 2011 жылға арналған республикалық бюджетте 001 «Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды адамдарының қызметін қамтамасыз ету» бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебінен қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
2. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының Президенті Әкімшілігінің Қазақстан халқы Ассамблеясының хатшылығына (келісім бойынша) жүктелсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов

Об организации семнадцатой сессии Ассамблеи народа Казахстана
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 апреля 2011 года № 59-р
В соответствии с распоряжением Президента Республики Казахстан от 18 марта 2011 года № 469 «О созыве семнадцатой сессии Ассамблеи народа Казахстана»:
1. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить финансирование расходов на проведение официального приема от имени Главы государства участникам сессии Ассамблеи народа Казахстана за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2011 год по программе 001 «Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов».
2. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Секретариат Ассамблеи народа Казахстана Администрации Президента Республики Казахстан (по согласованию).
Премьер-Министр                            К. Масимов