Малайзияның Премьер-Министрі Наджиб Тун Абдул Разактың Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 4 маусымдағы № 77-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы мен Малайзия арасындағы екіжақты ынтымақтастықты нығайту және Малайзияның Премьер-Министрі Наджиб Тун Абдул Разактың 2011 жылғы 5-7 маусым кезеңінде Қазақстан Республикасына ресми сапарын Астана қаласында дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі 2011 жылғы 5-7 маусым кезеңінде Астана қаласында Малайзияның Премьер-Министрі Наджиб Тун Абдул Разактың Қазақстан Республикасына ресми сапарын (бұдан әрі - сапар) дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы (келісім бойынша) қосымшаға сәйкес «1+1+10» форматы бойынша Малайзияның ресми делегациясы мүшелеріне жоғары деңгейде қызмет көрсету жөнінде ұйымдастыру шараларын қабылдасын, 2011 жылға арналған республикалық бюджетте 001 «Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды адамдарының қызметін қамтамасыз ету» және 003 «Республикалық денгейде халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы» бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебінен сапарды өткізуге қатысты шығыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Малайзияның ресми делегациясы мүшелерінің Астана қаласының әуежайындағы, тұратын және болатын орындарындағы қауіпсіздігін, сондай-ақ жүретін бағыттары бойынша бірге жүруді және арнайы ұшақты күзетуді қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігімен бірлесіп, Малайзияның Премьер-Министрі Наджиб Тун Абдул Разактың арнайы ұшағының Қазақстан Республикасының аумағы үстінен ұшып өтуін, Астана қаласының әуежайына қонуын және одан ұшып шығуын;
2) Астана қаласының әуежайында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетуді, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсін.
5. Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етілуін қамтамасыз етсін.
6. Қазақстан Республикасы Мэдениет министрлігі Қазақстан Республикасы Президенті және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің аттарынан берілетін ресми түскі астар кезінде концерттік бағдарлама ұйымдастырсын.

О подготовке и проведении официального визита Премьер-Министра Малайзии Наджиб Тун Абдул Разака в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 июня 2011 года № 77-р
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Малайзией и обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению официального визита Премьер-министра Малайзии Наджиб Тун Абдул Разака в Республику Казахстан в период 5-7 июня 2011 года в городе Астане:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению официального визита Премьер-Министра Малайзии Наджиб Тун Абдул Разака в Республику Казахстан в период 5-7 июня 2011 года в городе Астане (далее - визит).
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) принять организационные меры по обслуживанию членов официальной делегации Малайзии на высоком уровне по формату "1+1+10", обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2011 год по программам 001 "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов" и 003 "Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне" согласно приложению.
3. Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию), Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить безопасность членов официальной делегации Малайзии в аэропорту города Астаны, в местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
1) совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Премьер-Министра Малайзии Наджиб Тун Абдул Разака над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропорту города Астаны;
2) техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Астаны.
5. Министерству связи и информации Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.
6. Министерству культуры Республики Казахстан организовать концертную программу во время официальных обедов от имени Президента Республики Казахстан и Премьер-Министра Республики Казахстан.

7. Астана қаласының әкімдігі: Малайзия ресми делегациясын Астана қаласының әуежайында қарсы алу және шығарып салу жөніндегі ұйымдастыру іс-шараларын орындауды, әуежайды және көшелерді безендіруді, сондай-ақ мәдени бағдарламаны ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
8. Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы (келісім бойынша) Астана қаласының әуежайында Малайзияның Премьер-Министрі Наджиб Тун Абдул Разакты қарсы алу және шығарып салу ресми рәсімдеріне қатыссын.
9. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметі (келісім бойынша) Малайзия делегациясының мүшелеріне қатысты шекаралық бақылауды жеделдетілген тәртіппен («Бүркіт» бірыңғай ақпараттық жүйесіне суретке түсірусіз) ұйымдастырсын.
10. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті Қазақстан Республикасының кеден заңнамасына сәйкес Малайзия делегациясының мүшелеріне жедел кедендік бақылау мен кедендік ресімдеуді қамтамасыз етсін.
11. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2011 жылғы 4 маусымдағы
№ 77-ө өкіміне
қосымша
Малайзияның ресми делегациясы мүшелерін қамтамасыз ету және
оларға қызмет көрсету жөніндегі ұйымдастыру шаралары
1. Малайзия ресми делегациясының мүшелерін (1+1+10 форматы бойынша) және Қазақстан Республикасы Президенті Күзет қызметінің қызметкерлерін Астана қаласындағы қонақүйде орналастыру.
2. Баспа өнімдерін (бейдждер, сапардың бағдарламалары, автокөліктерге арнайы рұқсатнамалар, куверттік карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
3. Малайзияның ресми делегациясын қарсы алу және шығарып салу кезінде Астана қаласының әуежайында шай дастарханын ұйымдастыру және гүлмен безендіру.
4. Қазақстан Республикасының Президенті және Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі аттарынан Астана қаласында Малайзияның Премьер-Министрі құрметіне ресми қабылдаулар ұйымдастыру.
5. Делегация басшысы мен мүшелері үшін сыйлықтар мен кәдесыйлар сатып алу.
6. Іс-шараларды өткізу орындарын гүлмен безендіру.
7. Ресми делегация басшысы мен мүшелеріне және еріп жүретін адамдарға Астана қаласында көліктік қызмет көрсету.
8. Ресми делегация басшысы мен мүшелеріне және еріп жүретін адамдарға медициналық қызмет көрсету.

7. Акимату города Астаны: обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам делегации Малайзии в аэропорту города Астаны, оформлению аэропорта и улиц, а также организацию культурной программы.
8. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие в официальных церемониях встречи и проводов Премьер-Министра Малайзии Наджиб Тун Абдул Разака в аэропорту города Астаны.
9. Пограничной службе Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) организовать пограничный контроль в отношении членов делегации Малайзии в ускоренном порядке (без фотографирования в единой информационной системе "Беркут").
10. Комитету таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан обеспечить оперативный таможенный контроль и таможенное оформление членов делегации Малайзии в соответствии с таможенным законодательством Республики Казахстан.
11. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 4 июня 2011 года № 77-р
Организационные меры по обеспечению и обслуживанию членов
официальной делегации Малайзии
1. Размещение членов официальной делегации Малайзии (по формату 1+1+10) и сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостинице города Астаны.
2. Изготовление печатной продукции (бейджи, программы визита, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
3. Организация чайного стола и цветочного оформления в аэропорту города Астана при встрече и проводах официальной делегации Малайзии.
4. Организация официальных приемов от имени Президента Республики Казахстан и Премьер-Министра Республики Казахстан в честь Премьер-министра Малайзии в городе Астане.
5. Приобретение подарков и сувениров для главы и членов делегации.
6. Цветочное оформление в местах проведения мероприятий.
7. Транспортное обслуживание главы и членов официальной делегации и сопровождающих лиц.
8. Медицинское обслуживание главы и членов официальной делегации и сопровождающих лиц.