"Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, Премьер-Министрінің орынбасарлары және Премьер-Министрі Кеңсесінің Басшысы арасында міндеттерді бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 5 мамырдағы № 61-ө өкіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 29 желтоқсандағы № 157-ө Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 30 қаңтардағы № 11-ө Өкімімен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2012.12.30 № 11-ө Өкімімен.
«Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, Премьер-Министрінің орынбасарлары және Премьер-Министрі Кеңсесінің Басшысы арасында міндеттерді бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 5 мамырдағы № 61-ө өкіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, Премьер-Министрінің орынбасарлары, Премьер-Министрі Кеңсесінің Басшысы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір мүшелері арасында міндеттерді бөлу туралы»;
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, Премьер-Министрінің орынбасарлары, Премьер-Министрі Кеңсесінің Басшысы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір мүшелері арасында міндеттерді бөлу бекітілсін.»;
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, Премьер-Министрінің орынбасарлары және Премьер-Министрі Кеңсесінің Басшысы арасында міндеттерді бөлуде:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, Премьер-Министрінің орынбасарлары, Премьер-Министрі Кеңсесінің Басшысы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір мүшелері арасында міндеттерді бөлу»;
«Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі К.Қ. Мәсімов» деген бөлімде:
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«Экономикалық, қаржы, фискалдық, өңірлік және инвестициялық, кеден саясатының, мемлекеттік бюджеттің стратегиялық мәселелері.»;
мынадай мазмұндағы жетінші абзацпен толықтырылсын:
«Ауыл шаруашылығы мен агроөнеркәсіптік кешен мәселелері.»;
«Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары Ө.Е. Шөкеев» деген бөлім алып тасталсын;
«Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Индустрия және жаңа технологиялар министрі Ә.Ө. Исекешев» деген бөлімде:
мынадай мазмұндағы бірінші абзацпен толықтырылсын:
«Экономиканы жедел басқару мәселелері.»;
мынадай мазмұндағы алтыншы, жетінші, сегізінші және тоғызыншы абзацтармен толықтырылсын:
«Өндірістік инфрақұрылымды дамыту және Көлік стратегиясын іске асыру мәселелері.
Жер және су қатынастары, қоршаған ортаны қорғау, табиғи ресурстарды пайдалану, ғарыш қызметі мәселелері.
Құрылысты дамыту және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту мәселелері.
Төтенше жағдайлар және жұмылдыру жұмысы мәселелері.»;
мынадай мазмұндағы бөлікпен толықтырылсын:
«Қазақстан Республикасының Экономикалық интеграция
істері министрі Ж.С. Айтжанова
Сауда және тарифтік саясат, бәсекелестік, Қазақстанның Дүниежүзілік сауда ұйымына кіруі, ТМД елдерімен және олардың ықпалдастық бірлестіктерімен өзара қарым-қатынастар мәселелері.
Еуразия экономикалық қоғамдастығы (ЕурАзЭҚ) шеңберіндегі ынтымақтастық мәселелері.
Кеден одағы (Қазақстан Республикасы - Ресей Федерациясы - Беларусь Республикасы) шеңберіндегі ынтымақтастық мәселелері.».
Премьер-Министр                           К. Мәсімов

О внесении изменений и дополнений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 мая 2010 года № 61-р "О распределении обязанностей между Премьер-Министром, заместителями Премьер-Министра и Руководителем Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 декабря 2011 года № 157-p
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 мая 2010 года № 61-р «О распределении обязанностей между Премьер-Министром, заместителями Премьер-Министра и Руководителем Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан» следующие изменения и дополнения:
заголовок изложить в следующей редакции:
«О распределении обязанностей между Премьер-Министром, заместителями Премьер-Министра, Руководителем Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан и некоторыми членами Правительства Республики Казахстан»;
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить прилагаемое распределение обязанностей между Премьер-Министром, заместителями Премьер-Министра, Руководителем Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан и некоторыми членами Правительства Республики Казахстан»;
в распределении обязанностей между Премьер-Министром, заместителями Премьер-Министра и Руководителем Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан:
заголовок изложить в следующей редакции:
«Распределение обязанностей между Премьер-Министром, заместителями Премьер-Министра, Руководителем Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан и некоторыми членами Правительства Республики Казахстан»;
в разделе «Премьер-Министр Республики Казахстан Масимов К.К.»:
абзац второй изложить в следующей редакции:
«Стратегические вопросы экономической, финансовой, фискальной, региональной и инвестиционной, таможенной политики, государственного бюджета.»;
дополнить абзацем седьмым следующего содержания:
«Вопросы сельского хозяйства и агропромышленного комплекса.»;
раздел «Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан Шукеев У.Е.» исключить;
раздел «Заместитель Премьер-Министра – Министр индустрии и новых технологий Республики Казахстан Исекешев А.О.»:
дополнить абзацем первым следующего содержания:
«Вопросы оперативного управления экономикой.»;
дополнить абзацами шестым, седьмым, восьмым и девятым следующего содержания:
«Вопросы развития производственной инфраструктуры и реализации Транспортной стратегии.
Вопросы земельных и водных отношений, охраны окружающей среды, использования природных ресурсов, космической деятельности.
Вопросы развития строительства и модернизации жилищно-коммунального хозяйства.
Вопросы чрезвычайных ситуаций и мобилизационной работы.»;
дополнить разделом следующего содержания:
« Министр по делам экономической интеграции
Республики Казахстан Айтжанова Ж.С.
Вопросы торговой и тарифной политики, конкуренции, вступления Казахстана во Всемирную торговую организацию, взаимоотношений со странами СНГ и их интеграционными объединениями.
Вопросы сотрудничества в рамках Евразийского экономического сообщества (ЕврАзЭС).
Вопросы сотрудничества в рамках таможенного союза (Республика Казахстан - Российская Федерация - Республика Беларусь).».
Премьер-Министр                            К. Масимов