Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә.Назарбаевтың 2012 жылғы 27 қаңтардағы "Әлеуметтік-экономикалық жаңғырту - Қазақстан дамуының басты бағыты" атты Қазақстан халқына Жолдауының негізгі басымдықтарын түсіндіру бойынша "Bnews" сайтындағы үкіметтік баспасөз клубының конференцияларындағы орталық мемлекеттік органдардың бірінші басшылары отырыстарының кестесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 15 ақпандағы № 31-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә.Назарбаевтың 2012 жылғы 27 қаңтардағы «Әлеуметтік-экономикалық жаңғырту – Қазақстан дамуының басты бағыты» атты Қазақстан халқына Жолдауының негізгі басымдықтарын түсіндіру бойынша «Bnews» сайтындағы үкіметтік баспасөз клубының конференцияларындағы орталық мемлекеттік органдардың бірінші басшылары отырыстарының кестесі (бұдан әрі – кесте) бекітілсін.
2. Орталық мемлекеттік органдар және ұйымдар кестенің уақтылы орындалуын қамтамасыз етсін және іс-шаралар өткізілгеннен кейін екі күн мерзімде Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігіне кестенің орындалуы туралы ақпарат жіберсін.
3. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейінгі айдың 1-күніне Қазақстан Республикасының Үкіметіне кестенің орындалуы туралы жиынтық ақпарат енгізсін.
4. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесіне жүктелсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2012 жылғы 15 ақпандағы
№ 31-ө өкімімен
бекітілген
Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә.Назарбаевтың
2012 жылғы 27 қаңтардағы «Әлеуметтік экономикалық жаңғырту –
Қазақстан дамуының басты бағыты» атты Қазақстан халқына
Жолдауының негізгі басымдықтарын түсіндіру бойынша «Bnews»
сайтындағы үкіметтік баспасөз клубының конференцияларындағы
орталық мемлекеттік органдардың бірінші басшылары
отырыстарының кестесі
(іске асыру мерзімі: 2012 жылғы ақпан-желтоқсан)
Спикер
Сөйлейтін сөзінің тақырыбы
Өткізу мерзімі
1
2
3
4
1.
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрі В.К.Божко
Қыс кезінде азаматтардың қауіпс здігін қамтамасыз ету - адам әлеуетін, қоғамның тұрақты дамуын сақтау жөніндегі міндеттердің бірі
Ақпан
2.
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі С.З.Қайырбекова
«Саламатты Қазақстан» мемлекеттік  бағдарламасының негізгі басымдықтарының іске асырылу барысы туралы
Ақпан
3.
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі Г.Н.Әбдіқалықова
Жұмыспен қамту және әлеуметтік саясаттың негізгі бағыттары
Наурыз
4.
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы істері агенттігінің төрағасы С.К.Нокин
Мемлекет басшысының Жолдауына сәйкес «Қол жетімді баспана - 2020» бағдарламасын әзірлеу жөніндегі шаралар туралы
Наурыз
5.
Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрі Н.Д.Қаппаров
Экологиялық саясатты жүзеге асырудағы үкіметтік емес ұйымдардың рөлі
Наурыз
6.
Қазақстан Республикасының Мұнай және газ министрі С.М.Мыңбаев
Мұнай және газ саласындағы инвестициялық жобалар
Сәуір
7.
Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация вице-министрі С.С.Сәрсенов
Электрондық үкіметті дамыту және мемлекеттік қызметтерді автоматтандыру
Сәуір
8.
«Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» акционерлік қоғамы төрағасының орынбасары Қ.У.Бишімбаев
Жолдаудың негізгі ережелерін түсіндіру
Мамыр
9.
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі Б.Т.Жұмағұлов
Адам әлеуетін арттыру – Қазақстан дамуының басты басымдығы
Мамыр
10.
Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігінің төрағасы Т.А.Мұсабаев
Ғарыш қызметінің даму болашағы
Маусым
11.
Қазақстан Республикасының Экономикалық даму және сауда министрі Б.А.Сағынтаев
V Астана экономикалық форумының қорытындыларын шығару
Маусым
12.
Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) төрағасы Ғ.Р.Әбдірақымов
Адал бәсекелестік - тиімді жаңғырту кепілі
Маусым
13.
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылық министрлігінің жауапты хатшысы Е.И.Аман
Өсімдік шаруашылығын дамытудың басым бағыттары
Тамыз
14.
Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің төрағасы М.М.Оспанов
Тарифті саясат туралы
Қыркүйек
15.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрі Б.Б.Жәмішев
Қазақстан Республикасы Президентінің Жолдауын орындау үшін Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі қабылдаған шаралар
Қыркүйек
16.
Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрі Д.Қ.Мыңбай
Негізгі даму басымдықтарын түсіндіру
Қыркүйек
17.
Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация министрі А.Қ.Жұмағалиев
Көлік және коммуникация министрлігінің Мемлекет басшысының Жолдауы шеңберінде жобаларын іске асыру
Қыркүйек - қазан
18.
«ҚазАгро» ұлттық басқарушы холдингі» АҚ басқарма төрағасы Б.Т.Бейсенғалиев
Президент Жолдауы аясындағы «КазАгроның» стратегиялық басымдықтары
Қыркүйек - қазан
19.
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі Г.Н.Әбдіқалықова
Әлеуметтік қамсыздандыру жүйесінің даму перспективалары
Қараша
20.
Қазақстан Республикасының Экономикалық даму және сауда министрі Б.А.Сағынтаев
Өңірлердің дамуы: қорытындылары және даму перспективалары
Қараша
21.
Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар А.Ө.Исекешев

Об утверждении графика заседаний первых руководителей центральных государственных органов в конференциях правительственного пресс-клуба на сайте "Bnews" по разъяснению ключевых приоритетов Послания Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А. народу Казахстана от 27 января 2012 года "Социально-экономическая модернизация – главный вектор развития Казахстана"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 февраля 2012 года № 31-р
1. Утвердить прилагаемый график заседаний первых руководителей центральных государственных органов в конференциях правительственного пресс-клуба на сайте «Bnews» по разъяснению ключевых приоритетов Послания Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А. народу Казахстана от 27 января 2012 года «Социально-экономическая модернизация – главный вектор развития Казахстана» (далее – график).
2. Центральным государственным органам и организациям обеспечить своевременное исполнение графика и в двухдневный срок после проведения мероприятия направлять в Министерство культуры и информации Республики Казахстан информацию об исполнении графика.
3. Министерству культуры и информации Республики Казахстан ежеквартально к 1 числу месяца, следующего за отчетным кварталом, вносить в Правительство Республики Казахстан сводную информацию об исполнении графика.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 15 февраля 2012 года № 31
График
заседаний первых руководителей центральных государственных
органов в конференциях правительственного пресс-клуба на сайте
«Bnews» по разъяснению ключевых приоритетов Послания Президента
Республики Казахстан Назарбаева Н.А. народу Казахстана
от 27 января 2012 года «Социально-экономическая модернизация –
главный вектор развития Казахстана»
(срок реализации: февраль – декабрь 2012 года)
Спикер
Тема выступления
Срок проведения
1
2
3
4
1.
Министр по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан Божко В.К.
Обеспечение безопасности граждан
в зимний период – одна из задач
по сохранению человеческого
потенциала, стабильного развития
общества
Февраль
2.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан Каирбекова С.З.
О ходе реализации основных
приоритетов Государственной
программы «Саламатты Қазақстан»
Февраль
3.
Министр труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Абдыкаликова Г.Н.
Занятость населения и основные
направления социальной политики
Март
4.
Председатель Агентства Республики
Казахстан по делам строительства
и жилищно-коммунального хозяйства
Нокин С.К.
О мерах по разработке программы
«Доступное жилье - 2020» согласно
Посланию Главы государства
Март
5.
Министр охраны окружающей среды
Республики Казахстан Каппаров Н.Д.
Роль НПО в реализации
экологической политики
Март
6.
Министр нефти и газа Республики
Казахстан Мынбаев С.М.
Инвестиционные проекты в сфере
нефти и газа
Апрель
7.
Вице-министр транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Сарсенов С.С.
Развитие электронного
правительства и автоматизация
государственных услуг
Апрель
8.
Заместитель председателя АО
«Национальный Фонд благосостояния
«Самұрық-Қазына» Бишимбаев К.У.
Разъяснение основных положений
Послания
Май
9.
Министр образования и науки
Республики Казахстан Жумагулов Б.Т.
Повышение уровня человеческого
потенциала –главный приоритет
развития Казахстана
Май
10.
Председатель Национального
космического агентства Республики
Казахстан Мусабаев Т.А.
Будущее развития космической
деятельности
Июнь
11.
Министр экономического развития и
торговли Республики Казахстан
Сагинтаев Б.А.
Подведение итогов V Астанинского
экономического форума
Июнь
12.
Председатель Агентства Республики
Казахстан по защите конкуренции
(Антимонопольное агентство)
Абдрахимов Г.Р.
«Добросовестная конкуренция –
залог эффективной модернизации»
Июнь
13.
Ответственный секретарь
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан Аман Е.И.
Приоритетные направления развития
растениеводства
Август
14.
Председатель Агентства Республики
Казахстан по регулированию
естественных монополий Оспанов М.М.
О тарифной политике
Сентябрь
15.
Министр финансов Республики
Казахстан Жамишев Б.Б.
Меры, принятые Министерством
финансов Республики Казахстан, во
исполнение Послания Президента
Республики Казахстан
Сентябрь
16.
Министр культуры и информации
Республики Казахстан Мынбай Д.К.
Разъяснение ключевых приоритетов
развития
Сентябрь
17.
Министр транспорта и коммуникации
Республики Казахстан Жумагалиев А.К.
Реализация проектов Минтранскома
в рамках Послания Главы
государства
Сентябрь-
октябрь
18.
Председатель Правления АО
«Национальный управляющий холдинг
«КазАгро» Бейсенгалиев Б.Т.
Стратегические приоритеты
«КазАгро» в свете Послания
Президента
Сентябрь-
октябрь
19.
Министр труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Абдыкаликова Г.Н.
Перспективы развития социального обеспечения
Ноябрь
20.
Министр экомического развития и
торговли Республики Казахстан
Сагинтаев Б.А.
Развитие регионов: итоги и
перспективы развития
Ноябрь
21.
Министр индустрии и новых
технологий Республики Казахстан
Исекешева А.О.
О ходе реализации Государственной
программы по форсированному
индустриально-инновационному
развитию Республики Казахстан на