Азаматтардың өз денсаулығы үшін ынтымақты жауапкершілігі тетіктері бойынша ұсыныстар әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 19 сәуірдегі № 81-ө Өкімі
Азаматтардың өз денсаулығы үшін ынтымақты жауапкершілігі тетіктері бойынша ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Орынбаев
Ербол Тұрмаханұлы
-
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, жетекші
Құрманғалиева
Аида Дәденқызы
-
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі, жетекшінің орынбасары
Төкежанов
Болат Тұрғанұлы
-
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Стратегиялық даму департаментінің директоры, хатшы
Кармазина
Лена Мағауияқызы
-
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Әбілқасымова
Мәдина Ерасылқызы
-
Қазақстан Республикасының Экономикалық даму және сауда вице-министрі
Дүйсенова
Тамара Босымбекқызы
-
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің жауапты хатшысы
Оспанов
Асылхан Зейноллаұлының
-
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Үйлестіру департаменті директорының орынбасары (келісім бойынша)
Мамбеева
Жанар Сабырқызы
-
«Атамекен» Қазақстанның ұлттық экономикалық палатасының әлеуметтік жобалар бойынша басқарушы директоры (келісім бойынша)
Жаминов
Талғат Ақмашұлы
-
«Ұлттық талдау орталығы» акционерлік қоғамы Басқарма төрағасының орынбасары (келісім бойынша);
Яганьяц Недим
-
Жоба жетекшісі, Дүниежүзілік Банктің денсаулық сақтау жөніндегі бас маманы (келісім бойынша)
Вуйнович Мелита
-
Қазақстан Республикасы үшін Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымының өкілі (келісім бойынша)
2. Жұмыс тобы 2012 жылғы 1 маусымға дейінгі мерзіме Қазақстан Республикасының Үкіметіне азаматтардың өз денсаулығы үшін ынтымақты жауапкершілігі тетіктері бойынша ұсыныстар енгізсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов

О создании рабочей группы по разработке предложений по механизмам солидарной ответственности граждан за свое здоровье
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 апреля 2012 года № 81-р
В целях разработки предложений по механизмам солидарной ответственности граждан за свое здоровье:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Орынбаев
Ербол Турмаханович
-
Заместитель Премьер-Министра Республики
Казахстан, руководитель
Курмангалиева
Аида Даденовна
-
вице-министр здравоохранения Республики
Казахстан, заместитель Руководителя
Токежанов
Болат Турганович
-
директор Департамента стратегического
развития Министерства здравоохранения
Республики Казахстан, секретарь
Кармазина
Лена Магауяновна
-
вице-министр финансов Республики Казахстан
Абылкасымова
Мадина Ерасыловна
-
вице-министр экономического развития и
торговли Республики Казахстан
Дуйсенова
Тамара Босымбековна
-
ответственный секретарь Министерства труда
и социальной защиты населения Республики
Казахстан
Оспанов Асылхан
Зейноллаевич
-
заместитель директора департамента
координации Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию)
Мамбеева
Жанар Сабуровна
-
управляющий директор по социальным
проектам Национальной экономической палаты
Казахстана «Атамекен» (по согласованию)
Жаминов
Талгат Акмашевич
-
заместитель председателя Правления
акционерного общества «Национальный
аналитический центр» (по согласованию)
Яганьяц
Недим
-
руководитель проекта, старший специалист
по здравоохранению Всемирного Банка (по
согласованию)
Вуйнович Мелита
-
представитель Всемирной организации
здравоохранения в Республике Казахстан (по
согласованию)
2. Рабочей группе в срок до 1 июня 2012 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения по механизмам солидарной ответственности граждан за свое здоровье.
Премьер-Министр К. Масимов