"Химия пәнінен оқушылардың 46-шы Халықаралық Менделеев олимпиадасын дайындау және өткізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 27 наурыздағы № 59-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 25 сәуірдегі № 87-ө Өкімі
«Химия пәнінен оқушылардың 46-шы Халықаралық Менделеев олимпиадасын дайындау және өткізу туралы» Қазақстан Республикасының Премьер-Министрінің 2012 жылғы 27 наурыздағы № 59-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкімімен бекітілген Химия пәнінен оқушылардың 46-шы Халықаралық Менделеев олимпиадасын дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамына:
Ғалымова Әлия Қайратқызы - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің жауапты хатшысы, төрағаның орынбасары енгізілсін;
мына:
«Сарыбеков               - Қазақстан Республикасының
Махметғали Нұрғалиұлы      Білім және ғылым вице-министрі,
төрағаның орынбасары»
деген жолда «, төрағаның орынбасары» деген сөздер алынып тасталсын.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 марта 2012 года № 59-р "О подготовке и проведении 46-ой Международной Менделеевской олимпиады школьников по химии"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 апреля 2012 года № 87-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 марта 2012 года № 59-р «О подготовке и проведении 46-ой Международной Менделеевской олимпиады школьников по химии» следующие изменения:
ввести в состав организационного комитета по подготовке и проведению 46-ой Международной Менделеевской олимпиады школьников по химии, утвержденный указанным распоряжением:
Галимову Алию Кайратовну – ответственного секретаря Министерства образования и науки Республики Казахстан, заместителем председателя;
в строке:
«Сарыбеков              - вице-министр образования и науки
Махметгали Нургалиевич    Республики Казахстан, заместитель
председателя»
слова «заместитель председателя» исключить.
Премьер-Министр                            К. Масимов