Азиядағы өзара іс-қимыл және сенім шаралары кеңесінің мерейтойлық сессиясы мен сыртқы істер министрлерінің IV кеңесін дайындау мен өткізу туралы ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 26 сәуірдегі № 88-ө Өкімі
Азиядағы өзара іс-қимыл және сенім шаралары кеңесінің (бұдан әрі – АӨСШК) мерейтойлық сессиясы мен сыртқы істер министрлерінің IV кеңесін дайындау мен өткізу туралы ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Қазыханов            - Қазақстан Республикасының Сыртқы істер
Ержан Хозеұлы          министрі, жетекші
Сарыбай              - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Қайрат Шораұлы         министрінің орынбасары, жетекшінің орынбасары
Әли                  - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Ерлік Шәкірұлы         министрлігінің Жалпыазиялық ынтымақтастық
департаментінің директоры, хатшы
Оразқұлов            - Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет
Қанат Орынтайұлы       қызметі бастығының орынбасары (келісім
бойынша)
Жанжүменов           - Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің
Талғат Жеңісұлы        орынбасары
Қырықбаев            - Қазақстан Республикасының Мәдениет және
Арман Оразбайұлы       ақпарат вице-министрі
Смайылов             - Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар
Жанболат               вице-министрі
Амангелдіұлы
Тыныбеков            - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің
Қайрат Сағатханұлы     орынбасары
Бекжанов             - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Серік Рахметжанұлы     комитетінің Шекара қызметі директоры
орынбасарының міндетін уақытша атқарушы –
Шекаралық бақылау бас басқармасының бастығы
(келісім бойынша)
Бекшин               - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Жандарбек Мұхтарұлы    министрлігінің Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
комитетінің төрағасы
Каналимов            - Астана қаласының әкімі аппараты басшысының
Ерлан Ермекұлы         орынбасары
Қоңырбаева           - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Алма Уәлиханқызы       министрлігінің Халықаралық ақпарат комитеті
төрағасының орынбасары
Мулькин              - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Сейітғали              Кедендік бақылау комитеті төрағасының
Жалмұхамедұлы          орынбасары
Смағұлов             - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация
Баянбек                министрлігінің Азаматтық авиация комитеті
Жарылғапұлы            төрағасының орынбасары
Әбдірашов            - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Жәнібек                министрлігінің Мемлекеттік протокол қызметі
Жарасқанұлы            басшысының орынбасары
Жанаев               - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Ерлан Нұрханұлы        министрлігінің Валюта-қаржы департаменті
директорының орынбасары
Кәрібеков            - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Әбділманнап            министрлігі Консулдық қызмет департаментінің
Уақапұлы               паспорттық-визалық басқармасының бастығы.

О создании рабочей группы для выработки предложений по подготовке и проведению юбилейной сессии и IV совещания министров иностранных дел Совещания по взаимодействию и мерам доверия в Азии
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 апреля 2012 года № 88-р
В целях выработки предложений по подготовке и проведению юбилейной сессии и IV совещания министров иностранных дел Совещания по взаимодействию и мерам доверия в Азии (далее - СВМДА):
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Казыханов                   - Министр иностранных дел Республики
Ержан Хозеевич                Казахстан, руководитель
Сарыбай                     - заместитель Министра иностранных
Кайрат Шораулы                дел Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Али                         - директор Департамента общеазиатского
Ерлик Шакирович               сотрудничества Министерства иностранных
дел Республики Казахстан, секретарь
Оразкулов                   - заместитель Начальника Службы
Канат Орынтаевич              охраны Президента Республики Казахстан
(по согласованию)
Жанжуменов                  - заместитель Министра обороны
Талгат Женисович              Республики Казахстан
Кырыкбаев                   - вице-министр культуры и информации
Арман Оразбаевич              Республики Казахстан
Смаилов                     - вице-министр по чрезвычайным
Жанболат Амангельдинович      ситуациям Республики Казахстан
Тыныбеков                   - заместитель Министра внутренних дел
Кайрат Сагатханович           Республики Казахстан
Бекжанов                    - временно исполняющий обязанности
Серик Рахметжанович           заместителя директора пограничной
службы Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан -
начальник Главного управления по
пограничному контролю (по согласованию)
Бекшин                      - председатель Комитета государственного
Жандарбек Мухтарович          санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан
Каналимов                   - заместитель руководителя аппарата
Ерлан Ермекович               акима города Астаны
Конырбаева                  - заместитель председателя Комитета
Алма Уалихановна              международной информации Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
Мулькин                     - заместитель председателя Комитета
Сейтгали Джальмухамедович     таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан
Смагулов                    - заместитель председателя Комитета
Баянбек Жарылгапович          гражданской авиации Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Абдрашов                    - заместитель шефа Службы
Жанибек Жарасканович          государственного протокола Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
Жанаев                      - заместитель директора Валютно-
Ерлан Нурханович              финансового департамента Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
Карибеков                   - начальник паспортно-визового
Абдулманнап Уакапович         управления Департамента консульской
службы Министерства иностранных дел
Республики Казахстан.

2. Жұмыс тобы 2012 жылғы 1 маусымға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне АӨСШК-нің мерейтойлық сессиясы мен сыртқы істер министрлерінің IV кеңесін өткізу жөнінде ұсыныс енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов

2. Рабочей группе до 1 июня 2012 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения по подготовке и проведению юбилейной сессии и IV совещания министров иностранных дел СВМДА.
3. Контроль за исполнением данного распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов