Қырғыз Республикасының Премьер-Министрі О.Бабановтың Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 2 шілдедегі № 122-ө Өкімі
Қырғыз Республикасының Премьер-Министрі Омурбек Бабановтың Қазақстан Республикасына ресми сапарын және қазақ-қырғыз Үкіметаралық Кеңесінің үшінші отырысын дайындау және өткізу мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі 2012 жылғы 1-3 шілде кезеңінде Астана және Қарағанды қалаларына Қырғыз Республикасының Премьер-Министрі О.Бабановтың Қазақстан Республикасына ресми сапарын (бұдан әрі – сапар) дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі сапар барысында қазақ-қырғыз Үкіметаралық Кеңесінің үшінші отырысын дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі сапар барысында Астана қаласында Қазақстан Республикасы Үкіметі мен Қырғыз Республикасы Үкіметі арасында шағын футболдан жолдастық ойынды дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы (келісім бойынша) қосымшаға сәйкес Қырғыз Республикасының ресми делегациясы мүшелеріне «1+10» форматы бойынша жоғары деңгейде қызмет көрсету жөніндегі ұйымдастыру шараларын қабылдасын, сапарды өткізуге қатысты шығыстарды қаржыландыруды 2012 жылға арналған республикалық бюджетте 001 «Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды тұлғаларының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер», 003 «Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы» және 004 «Азаматтардың жекелеген санаттарына медициналық көмек көрсету» бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебінен қамтамасыз етсін.
5. Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қырғыз Республикасының ресми делегациясы мүшелерінің Астана және Қарағанды қалаларының әуежайындағы, тұратын және болатын орындарындағы қауіпсіздігін, жүретін бағыттары бойынша бірге жүруді, сондай-ақ арнайы ұшақты күзетуді қамтамасыз етсін.
6. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі белгіленген тәртіппен:
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігімен бірлесіп, Қырғыз Республикасының Премьер-Министрі О.Бабановтың арнайы ұшағының Қазақстан Республикасы аумағының үстінен ұшып өтуін, Астана және Қарағанды қалаларының әуежайына қонуын және одан ұшып шығуын;
Астана және Қарағанды қалаларының әуежайында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетуді, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсін.

О подготовке и проведении официального визита Премьер-Министра Кыргызской Республики О. Бабанова в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 июля 2012 года № 122-р
В целях подготовки и проведения официального визита Премьер-Министра Кыргызской Республики Омурбека Бабанова в Республику Казахстан, а также третьего заседания казахстанско-кыргызского Межправительственного совета:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению официального визита Премьер-Министра Кыргызской Республики О. Бабанова в Республику Казахстан с 1 по 3 июля 2012 года в городах Астане и Караганде (далее - визит).
2. Министерству индустрии и новых технологий Республики Казахстан обеспечить в рамках визита организационные мероприятия по подготовке и проведению третьего заседания казахстанско-кыргызского Межправительственного совета.
3. Агентству Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры обеспечить в рамках визита организационные мероприятия по проведению товарищеского матча по мини-футболу между Правительством Республики Казахстан и Правительством Кыргызской Республики в городе Астане.
4. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) принять организационные меры по обслуживанию членов официальной делегации Кыргызской Республики на высоком уровне по формату «1+10» согласно приложению, обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2012 год по программам 001 «Услуги по обеспечению деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов», 003 «Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне» и 004 «Оказание медицинской помощи отдельным категориям граждан».
5. Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию), Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить безопасность членов официальной делегации Кыргызской Республики в аэропортах городов Астаны и Караганды, в местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
6. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Премьер-Министра Кыргызской Республики О. Бабанова над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропортах городов Астаны и Караганды;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропортах городов Астаны и Караганды.

7. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі сапарды бұқаралық ақпарат құралдарында жария етуді, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің атынан ресми және/немесе бейресми қабылдау кезінде концерттік бағдарлама ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
8. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті Қырғыз Республикасының ресми делегациясын Астана қаласының әуежайында қарсы алу және шығарып салу барысында тиісті жәрдем көрсетсін.
9. Астана қаласының әкімдігі Қырғыз Республикасының ресми делегациясын Астана қаласының әуежайында қарсы алу және шығарып салу, әуежай мен көшелерді безендіру, баратын орындарға бірге жүруді, мәдени бағдарламаларды ұйымдастыру іс-шараларының орындалуын қамтамасыз етсін.
10. Қарағанды облысының әкімдігі Қырғыз Республикасының ресми делегациясын Қарағанды қаласының әуежайында қарсы алу және шығарып салу, Қырғыз Республикасының ресми делегацияның басшысына және мүшелеріне, сондай-ақ ілесіп жүретін адамдарға көліктік қызмет көрсету жөніндегі ұйымдастыру іс-шараларының орындалуын қамтамасыз етсін.
11. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2012 жылғы 2 шілдедегі
№ 122-ө өкіміне
қосымша
Қырғыз Республикасы ресми делегациясының мүшелерін қызмет
көрсету жөніндегі ұйымдастыру шаралары
1. Қырғыз Республикасы ресми делегациясының мүшелерін (1+10 форматы бойынша) және Қазақстан Республикасының Президенті Күзет қызметінің қызметкерлерін тұратын жерде қонақүйге орналастыру.
2. Баспа өнімдерін (бейдждер, сапардың бағдарламалары, автокөліктерге арнайы рұқсатнамалар, куверттік карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
3. Қырғыз Республикасының ресми делегациясын қарсы алу және шығарып салу кезінде Астана және Қарағанды қалаларының әуежайында шай дастарханын ұйымдастыру және гүлмен безендіру.
4. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің атынан Астана және Қарағанды қалаларында Қырғыз Республикасының Премьер-Министрінің құрметіне қабылдаулар (таңғы, түскі, кешкі, соның ішінде бейресми) ұйымдастыру.
5. Ресми делегацияның басшысы мен мүшелері үшін сыйлықтар мен кәдесыйлар сатып алу.
6. Іс-шаралар өтетін орындарды гүлмен безендіру.
7. Астана және Қарағанды қалаларында Қырғыз Республикасының ресми делегацияның басшысына және мүшелеріне, ілесіп жүретін адамдарға көліктік қызмет көрсету.
8. Ресми делегацияның басшысына және мүшелеріне, сондай-ақ бірге ілесіп жүретін адамдарға медициналық қызмет көрсету.

7. Министерству культуры и информации Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации, организовать концертную программу во время официального и/или неофициального приема от имени Премьер-Министра Республики Казахстан.
8. Пограничной службе Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) и Комитету таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан обеспечить соответствующее содействие во время встреч и проводов официальной делегации Кыргызской Республики в аэропорту города Астаны.
9. Акимату города Астаны обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам официальной делегации Кыргызской Республики в аэропорту города Астаны, оформлению аэропорта и улиц, сопровождению в местах посещений, организацию культурных программ.
10. Акимату Карагандинской области обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам официальной делегации Кыргызской Республики в аэропорту города Караганды, транспортное обслуживание главы и членов официальной делегации Кыргызской Республики, а также сопровождающих лиц.
11. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Приложение к распоряжению
Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 2 июля 2012 года № 122-р
Организационные меры по обслуживанию
членов официальной делегации Кыргызской Республики
1. Размещение членов официальной делегации Кыргызской Республики (по формату 1+10) и сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в местах проживания.
2. Изготовление печатной продукции (бейджи, программы визита, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
3. Организация чайного стола и цветочного оформления в аэропортах городов Астаны и Караганды при встрече и проводах официальной делегации Кыргызской Республики.
4. Организация приемов (завтраки, обеды, ужины, в том числе неформальные) от имени Премьер-Министра Республики Казахстан в честь Премьер-Министра Кыргызской Республики в городах Астане и Караганде.
5. Приобретение подарков и сувениров для главы и членов официальной делегации.
6. Цветочное оформление в местах проведения мероприятий.
7. Транспортное обслуживание главы и членов официальной делегации Кыргызской Республики, а также сопровождающих лиц в городах Астане и Караганде.
8. Медицинское обслуживание главы и членов официальной делегации, а также сопровождающих лиц.

9. Астана қаласының қонақ үйінде екіжақты кездесу өткізу үшін залдарды жалға алу ақысын төлеуді қамтамасыз ету.

9. Обеспечение оплаты аренды залов для проведения двусторонних встреч в гостинице города Астаны.