"Қазақстан Республикасының мемлекеттік рәміздері туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 28 маусымдағы Конституциялық заңын және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік рәміздер мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 28 маусымдағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2012 жылғы 16 тамыздағы № 154-ө Өкiмi
1. Қоса берiлiп отырған «Қазақстан Республикасының мемлекеттік рәміздері туралы» Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 28 маусымдағы Конституциялық заңын және «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік рәміздер мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 28 маусымдағы Заңын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық актiлердiң тiзбесi (бұдан әрi – тiзбе) бекiтiлсiн.
2. Мемлекеттік органдар:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актілерді қабылдасын және Қазақстан Республикасының Үкіметін қабылданған шаралар туралы хабардар етсін.
Премьер-Министр                                К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2012 жылғы 16 тамыздағы
№ 154-ө өкiмiмен
бекiтiлген
«Қазақстан Республикасының мемлекеттік рәміздері туралы»
Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына
өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан
Республикасының 2012 жылғы 28 маусымдағы Конституциялық
заңын және «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық
актілеріне мемлекеттік рәміздер мәселелері бойынша
өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан
Республикасының 2012 жылғы 28 маусымдағы Заңын iске асыру
мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық
актiлердiң тiзбесi
Р/с
Нормативтiк құқықтық актiнiң атауы
Актiнiң нысаны
Орындалуы үшін жауапты мемлекеттiк орган
Орындау мерзiмi
1
2
3
4
5
1.
«Мемлекеттік стандарттарға сәйкес келмейтін Қазақстан Республикасының Мемлекеттік Туын, Мемлекеттік Елтаңбасын ауыстыру және жою ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 1 қазандағы № 862 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
2012 жылғы тамыз
2.

О мерах по реализации Конституционного закона Республики Казахстан от 28 июня 2012 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан "О государственных символах Республики Казахстан" и Закона Республики Казахстан от 28 июня 2012 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственных символов"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 августа 2012 года № 154-p
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Конституционного закона Республики Казахстан от 28 июня 2012 года «О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан «О государственных символах Республики Казахстан» и Закона Республики Казахстан от 28 июня 2012 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственных символов» (далее – перечень).
2. Государственным органам:
1) разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 16 августа 2012 года № 154-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо
в целях реализации Конституционного закона Республики
Казахстан от 28 июня 2012 года «О внесении изменений и
дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан «О
государственных символах Республики Казахстан» и Закона
Республики Казахстан от 28 июня 2012 года «О внесении
изменений и дополнений в некоторые законодательные акты
Республики Казахстан по вопросам государственных символов»
п/п
Наименование нормативного
правового акта
Форма акта
Государственный
орган, ответственный за исполнение
Срок исполнения
1
2
3
4
5
1.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2007 года № 862 «Об утверждении Правил замены и уничтожения Государственного Флага, Государственного Герба Республики Казахстан, не соответствующих государственным стандартам»
Постановление Правительства Республики Казахстан
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
Август 2012 года
2.

«Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк Туын, Мемлекеттiк Елтаңбасын және олардың бейнелерiн, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк Гимнiнiң мәтiнiн орналастыру ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2007 жылғы 2 қазандағы № 873 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
2012 жылғы тамыз
3.
«Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру iстерi агенттiгiнiң мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 20 ақпандағы № 244 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі
2012 жылғы тамыз
4.
«Жекеше нотариустың мөрi туралы» Қазақстан Республикасы Әдiлет министрiнiң 1999 жылғы 24 ақпандағы № 16 бұйрығына өзгерiстер енгiзу туралы
Бұйрық
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
2012 жылғы тамыз
5.
«Спорттық жарыстарды өткізу кезінде салтанатты рәсімдерді өткізу туралы нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Мәдиниет, ақпарат және спорт министрінің міндетін атқарушының 2004 жылғы 22 желтоқсандағы № 85 бұйрығын күші жойылды деп тану туралы
Бұйрық
Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі
2012 жылғы тамыз
6.
«Жеке нотариустардың есептік тіркеуден өту ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2012 жылғы 31 қаңтардағы № 30 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Бұйрық
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
2012 жылғы тамыз
7.
«Спорттық жарыстарды өткiзу кезiнде Қазақстан Республикасының мемлекеттiк рәмiздерiн қолдану қағидаларын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру iстерi агенттiгi Төрағасының 2012 жылғы 6 сәуiрдегi № 50 бұйрығын күші жойылды деп тану туралы
Бұйрық
Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі
2012 жылғы тамыз

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 октября 2007 года № 873 «Об утверждении Правил размещения Государственного Флага, Государственного Герба Республики Казахстан и их изображений, а также текста Государственного Гимна Республики Казахстан»
Постановление Правительства Республики Казахстан
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
Август 2012 года
3.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2012 года № 244 «Вопросы Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры»
Постановление Правительства Республики Казахстан
Агентство Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры
Август 2012 года
4.
О внесении изменения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 24 февраля 1999 года № 16 «О печати частного нотариуса»
Приказ
Министерство юстиции Республики Казахстан
Август 2012 года
5.
О признании утратившим силу приказ исполняющего обязанности Министра культуры, информации и спорта Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года № 85 «Об утверждении Инструкции по проведению торжественного церемониала спортивных соревнований»
Приказ
Агентство Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры
Август 2012 года
6.
О внесении изменения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 31 января 2012 года № 30 «Об утверждении Правил прохождения учетной регистрации частных нотариусов»
Приказ
Министерство юстиции Республики Казахстан
Август 2012 года
7.
О признании утратившим силу приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры от 6 апреля 2012 года № 50 «Об утверждении Правил применения государственных символов Республики Казахстан при проведении спортивных соревнований»
Приказ
Агентство Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры
Август 2012 года