Астаналық мәртебені және жаңадан пайдалануға берілетін объектілерді есепке ала отырып, Астана қаласы стационарларының медициналық қызмет көрсеткені үшін шығынды өтеу тетігін айқындау бойынша ұсыныстарды әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2012 жылғы 29 тамыздағы № 158-ө Өкімі
Астаналық мәртебені және жаңадан пайдалануға берілетін объектілерді есепке ала отырып, Астана қаласы стационарларының медициналық қызмет көрсеткені үшін шығынды өтеу тетігін айқындау жөніндегі ұсыныстарды әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамдағы жұмыс тобы құрылсын:
Орынбаев                   - Қазақстан Республикасы
Ербол Тұрмаханұлы            Премьер-Министрінің орынбасары,
жетекші
Құрманғалиева              - Қазақстан Республикасының
Аида Дәденқызы               Денсаулық сақтау вице-министрі,
жетекшінің орынбасары
Ермекбаев                  - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Қанат Қартайұлы              сақтау министрлігі Медициналық
қызметке ақы төлеу комитетінің
төрағасы,хатшы
Қармазина                  - Қазақстан Республикасының
Лена Мағауияқызы             Қаржы вице-министрі
Әбілқасымова               - Қазақстан Республикасының
Мәдина Ерасылқызы            Экономикалық даму және сауда
вице-министрі
Балаева                    - Астана қаласының әкімінің орынбасары
Аида Ғалымқызы
2. Жұмыс тобы 2012 жылғы 1 қазанға дейінгі мерзімде Астаналық мәртебені және жаңадан пайдалануға берілетін объектілерді есепке ала отырып, Астана қаласы стационарларының медициналық қызмет көрсеткені үшін шығынды өтеу тетігін айқындау жөніндегі ұсыныстарды әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Премьер-Министр                              К. Мәсімов

О создании рабочей группы по разработке предложений по определению механизма возмещения затрат за оказание медицинских услуг стационарами города Астаны с учетом столичного статуса и вновь вводимых объектов
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 августа 2012 года № 158-p
В целях разработки предложений по определению механизма возмещения затрат за оказание медицинских услуг стационарами города Астаны с учетом столичного статуса и вновь вводимых объектов:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Орынбаев                    - Заместитель Премьер-Министра Республики
Ербол Турмаханович            Казахстан, руководитель
Курмангалиева               - вице-министр здравоохранения Республики
Аида Даденовна                Казахстан, заместитель руководителя
Ермекбаев                   - председатель Комитета по оплате
Канат Картаевич               медицинских услуг Министерства
здравоохранения Республики Казахстан,
секретарь
Кармазина                   - вице-министр финансов Республики
Лена Магауияновна             Казахстан
Абылкасымова                - вице-министр экономического развития и
Мадина Ерасыловна             торговли Республики Казахстан
Балаева                     - заместитель акима города Астаны
Аида Галымовна
2. Рабочей группе в срок до 1 октября 2012 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по механизму возмещения затрат за оказание медицинских услуг стационарами города Астаны с учетом столичного статуса и вновь вводимых объектов.
Премьер-министр                            К. Масимов