Ресей Федерацисының Президенті Владимир Владимирович Путиннің Қазақстан Республикасына жұмыс сапарын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2012 жылғы 18 қыркүйектегі № 175-ө Өкiмi
Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасында екіжақты ынтымақтастықты нығайту және 2012 жылғы 19 қыркүйекте Ресей Федерациясының Президенті Владимир Владимирович Путиннің Қазақстан Республикасына жұмыс сапарын (бұдан әрі – сапар) дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі сапарды дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы (келісім бойынша) қосымшаға сәйкес «1+10» форматы бойынша жоғары деңгейде Ресей Федерациясының ресми делегациясы мүшелеріне қызмет көрсету бойынша ұйымдастыру шараларын қабылдасын, сапарды өткізуге қатысты шығыстарды 2012 жылға арналған республикалық бюджеттегі 001 «Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды адамдарының қызметін қамтамасыз ету», 003 «Халықтың республикалық деңгейдегі санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы» және 004 «Азаматтардың бөлек санаттарына медициналық жәрдем көрсету» бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебінен қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ресей Федерациясының ресми делегациясы мүшелерінің Павлодар қаласының әуежайында, тұратын және болатын орындарындағы қауіпсіздігін, жүретін бағыттары бойынша бірге жүруді, сондай-ақ арнайы ұшақты күзетуді қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігімен бірлесіп, Ресей Федерациясы Президентінің арнайы ұшағының Қазақстан Республикасының аумағы үстінен ұшып өтуін, Павлодар қаласының әуежайына қонуын және одан ұшып шығуын қамтамасыз етсін.
5. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметі (келісім бойынша) және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті Ресей Федерациясы ресми делегациясына Павлодар қаласының әуежайында қарсы алу және шығарып салу уақытында тиісті жәрдем көрсетуді қамтамасыз етсін.
6. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі:
1) сапарды бұқаралық ақпарат құралдарында жария етуді қамтамасыз етсін;

О подготовке и проведении рабочего визита Президента Российской Федерации Путина Владимира Владимировича в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 сентября 2012 года № 175-p
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Российской Федерацией и обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению рабочего визита Президента Российской Федерации Путина Владимира Владимировича в Республику Казахстан 19 сентября 2012 года в город Павлодар (далее – визит):
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению визита.
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) принять организационные меры по обслуживанию членов официальной делегации Российской Федерации на высшем уровне по формату «1+10» согласно приложению, обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2012 год по программам 001 «Услуги по обеспечению деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов», 003 «Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне» и 004 «Оказание медицинской помощи отдельным категориям граждан».
3. Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию), Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить безопасность членов официальной делегации Российской Федерации в аэропорту города Павлодар, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Президента Российской Федерации над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропорту города Павлодар.
5. Пограничной службе Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) и Комитету таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан обеспечить соответствующее содействие во время встреч и проводов официальной делегации Российской Федерации в аэропорту города Павлодар.
6. Министерству культуры и информации Республики Казахстан:
1) обеспечить освещение визита в средствах массовой информации;

2) Павлодар облысының әкімдігімен бірлесіп, Қазақстан Республикасы Президентінің атынан ресми және бейресми қабылдаулар кезінде концерттік бағдарламаны ұйымдастыруды және техникалық қолдау көрсетуді, сондай-ақ мәдени бағдарламаны қамтамасыз етсін;
3) Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі мен Павлодар облысының әкімдігімен бірлесіп, бұқаралық ақпарат құралдары өкілдерін аккредиттеуді, отандық және шетелдік журналистердің қатысуымен халықаралық баспасөз орталығының жұмысын ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
7. Павлодар облысының әкімдігі:
1) Павлодар қаласында сапарды өткізу, әуежай мен көшелерді безендіру, баратын жерлерінде бірге жүру бойынша ұйымдастыру іс-шараларын орындауды;
2) көлік қызметін көрсетуді, бұқаралық ақпарат құралдары өкілдеріне кофе-брейк ұйымдастырсын, Қазақстан Республикасы және Ресей Федерациясы Президенттерінің кездесуін аудиожазуды және стенографиялауды, іс-шара өтетін орында микрофондар мен дыбыс күшейткішінің болуын қамтамасыз етсін.
8. Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы (келісім бойынша) сапар бағдарламасы бойынша сәйкес ресми салтанаттарға қатыссын.
9. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                               К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2012 жылғы 18 қыркүйектегі
№ 175 өкіміне
қосымша
Ресей Федерациясының ресми делегациясы мүшелеріне
қызмет көрсету жөніндегі ұйымдастыру шаралары
1. Ресей Федерациясы ресми делегациясының мүшелерін (1+10 форматы бойынша) және Қазақстан Республикасының Президенті Күзет қызметінің қызметкерлерін Павлодар қаласындағы қонақ үйлерге орналастыру.
2. Қазақстан Республикасының Президенті Н. Ә. Назарбаевтың атынан Ресей Федерациясының Президенті В. В. Путиннің және ресми делегация мүшелерінің (1+10 форматы бойынша) құрметіне ресми және бейресми қабылдау ұйымдастыру.
3. Ресми делегация басшысы мен мүшелері үшін сыйлықтар мен кәдесыйлар сатып алу.
4. Ресми делегация мүшелері мен бірге ілесіп жүретін адамдарға медициналық қызмет көрсету.

2) совместно с акиматом Павлодарской области обеспечить организацию и техническое сопровождение концертной программы во время официального и неформального приема от имени Президента Республики Казахстан, а также культурную программу;
3) совместно с Министерством иностранных дел Республики Казахстан, акиматом Павлодарской области обеспечить проведение аккредитации представителей средств массовой информации и организацию работы международного пресс-центра с участием отечественных и зарубежных журналистов.
7. Акимату Павлодарской области:
1) обеспечить выполнение организационных мероприятий по проведению визита, оформлению аэропорта и улиц, сопровождению в местах посещений в городе Павлодар;
2) организовать транспортное обслуживание, кофе-брейк для представителей средств массовой информации, обеспечить аудиозапись и стенографирование встречи Президента Республики Казахстан с Президентом Российской Федерации, наличие микрофонов и звукового усиления в месте проведения мероприятия.
8. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие в официальных церемониях по программе визита.
9. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Приложение к распоряжению
Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 18 сентября 2012 года № 175
Организационные меры по обслуживанию
членов официальной делегации Российской Федерации
1. Размещение членов официальной делегации Российской Федерации (по формату 1+10) и сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостинице города Павлодар.
2. Организация официального и неформального приема от имени Президента Республики Казахстан Н. А. Назарбаева в честь Президента Российской Федерации В. В. Путина и членов официальной делегации (по формату 1+10).
3. Приобретение подарков и сувениров для главы и членов официальной делегации.
4. Медицинское обслуживание членов официальной делегации и сопровождающих лиц.