Мемлекеттік және салалық бағдарламаларды қаржылық қамтамасыз ету тетігін жетілдіру жөніндегі ұсыныстарды әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2012 жылғы 15 қазандағы № 199-ө Өкімі
Мемлекеттік және салалық бағдарламалардың қаржылық қамтамасыз етілуі тұрғысынан оларға тексеру жүргізу және оның қорытындылары бойынша ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Келімбетов                 - Қазақстан Республикасы
Қайрат Нематұлы              Премьер-Министрінің орынбасары,
жетекші
Досаев                     - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Ерболат Асқарбекұлы          даму және сауда министрі, жетекшінің
орынбасары
Жәмішев                    - Қазақстан Республикасының Қаржы
Болат Бидахметұлы            министрі, жетекшінің орынбасары
Ахметжанов                 - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
Саян Қылышұлы                қызмет істері агенттігі төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)
Темірболатов               - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Серік Ғабдоллаұлы            қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа
қарсы күрес агенттігінің (Қаржы
полициясы) Аппарат басшысы (келісім
бойынша)
Громов                     - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Сергей Николаевич            министрінің орынбасары
Әбілқасымова               - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Мәдина Ерасылқызы            даму және сауда вице-министрі
Бекетаев                   - Қазақстан Республикасы Әділет
Марат Бақытжанұлы            министрлігінің жауапты хатшысы
Дәленов                    - Қазақстан Республикасының Қаржы
Руслан Ерболатұлы            вице-министрі
Дүйсенова                  - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Тамара Босымбекқызы          халықты әлеуметтік қорғау
министрлігінің жауапты хатшысы
Қасымбек                   - Қазақстан Республикасы Көлік және
Жеңіс Махмұдұлы              коммуникация министрлігінің жауапты
хатшысы
Күреңбеков                 - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Амантай Жанкеұлы             вице-министрі
Құрманғалиева              - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Аида Дәденқызы               сақтау вице-министрі
Қырықбаев                  - Қазақстан Республикасының Мәдениет және
Арман Оразбайұлы             ақпарат вице-министрі
Рау                        - Қазақстан Республикасының Индустрия
Альберт Павлович             және жаңа технологиялар бірінші
вице-министрі
Сафинов                    - Қазақстан Республикасы Мұнай және газ
Қанатбек Бейсенбекұлы        министрлігінің жауапты хатшысы
Өмірияев                   - Қазақстан Республикасының Ауыл
Мүслім Тайырұлы              шаруашылығы вице-министрі
Шаяхметов                  - Қазақстан Республикасының Білім және
Саят Болатұлы                ғылым вице-министрі
Әбді                       - Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті
Нұрлан Әбітқанұлы            қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы
агенттік) жауапты хатшысы
Дембай                     - Қазақстан Республикасы Құрылыс және
Салауат Махамбетұлы          тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
істері агенттігінің жауапты хатшысы
Дүйсебаев                  - Қазақстан Республикасы Табиғи
Асылбек Жексенбайұлы         монополияларды реттеу агенттігі
төрағасының орынбасары
Молдабеков                 - Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш
Мейірбек Молдабекұлы         агенттігі төрағасының орынбасары
Пірметов                   - Қазақстан Республикасы Спорт және дене
Әлішер Хабиболлаұлы          шынықтыру істері агенттігінің жауапты
хатшысы

О создании рабочей группы для выработки предложений по совершенствованию механизма финансового обеспечения государственных и отраслевых программ
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 октября 2012 года № 199-р
В целях проведения ревизии государственных и отраслевых программ на предмет их финансового обеспечения и по итогам ревизии выработки предложений:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Келимбетов
Кайрат Нематович
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, руководитель
Досаев
Ерболат Аскарбекович
Министр экономического развития и торговли Республики Казахстан, заместитель руководителя
Жамишев
Болат Бидахметович
Министр финансов Республики Казахстан, заместитель руководителя
Ахметжанов
Саян Кылышевич
заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы (по согласованию)
Темирболатов
Серик Габдуллаевич
руководитель Аппарата Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) (по согласованию)
Громов
Сергей Николаевич
заместитель Министра обороны Республики Казахстан
Абылкасымова
Мадина Ерасыловна
вице-министр экономического развития и торговли Республики Казахстан
Бекетаев
Марат Бахытжанович
ответственный секретарь Министерства юстиции Республики Казахстан
Даленов
Руслан Ерболатович
вице-министр финансов Республики Казахстан
Дуйсенова
Тамара Босымбековна
ответственный секретарь Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Касымбек
Женис Махмудулы
ответственный секретарь Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Куренбеков
Амантай Жанкеевич
вице-министр внутренних дел Республики Казахстан
Курмангалиева
Аида Даденовна
вице-министр здравоохранения Республики Казахстан
Кырыкбаев
Арман Оразбаевич
вице-министр культуры и информации Республики Казахстан
Рау
Альберт Павлович
первый вице-министр индустрии и новых технологий Республики Казахстан
Сафинов
Канатбек Бейсенбекович
ответственный секретарь Министерства нефти и газа Республики Казахстан
Умирьяев
Муслим Таирович
вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан
Шаяхметов
Саят Болатович
вице-министр образования и науки Республики Казахстан
Абди
Нурлан Абитканович
ответственный секретарь Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство)
Дембай
Салауат Махамбетулы
ответственный секретарь Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства
Дуйсебаев
Асылбек Жексенбаевич
заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий
Молдабеков
Мейрбек Молдабекович
заместитель Председателя Национального космического агентства Республики Казахстан
Пирметов
Алишер Хабибуллаевич
ответственный секретарь Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры

2. Жұмыс тобы 2012 жылғы 15 қарашаға дейінгі мерзімде мемлекеттік және салалық бағдарламаларға тексеру жүргізсін, оның қорытындысы бойынша мемлекеттік және салалық бағдарламаларды қаржылық қамтамасыз ету тетігін жетілдіру жөнінде ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Қ.Н. Келімбетовке жүктелсін.
Премьер-Министр                                 С.Ахметов

2. Рабочей группе в срок до 15 ноября 2012 года провести ревизию государственных и отраслевых программ, по итогам которой выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по совершенствованию механизма финансового обеспечения государственных и отраслевых программ.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Келимбетова К.Н.
Премьер-Министр
С. Ахметов