Астана қаласының маңындағы азық-түлік белдеуін тиімді дамытуға кедергі келтіретін мәселелерді шешу жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 7 қарашадағы N 205-ө Өкімі
Астана қаласының маңындағы азық-түлік белдеуін дамыту жөніндегі Мемлекет басшысының тапсырмасын іске асыру мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Көшербаев                 - Қазақстан Республикасы
Қырымбек Елеуұлы            Премьер-Министрінің орынбасары, жетекші
Мамытбеков                - Қазақстан Республикасының Ауыл
Асылжан Сарыбайұлы          шаруашылығы министрі, жетекшінің
орынбасары
Құсайынова                - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Айна Біржанқызы             министрлігінің Қайта өндеу және аграрлық
азық-түлік нарығы департаментінің
директоры, хатшы
Кармазина                 - Қазақстан Республикасының Қаржы
Лена Мағауияқызы            вице-министрі
Ескендіров                - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Абай Мұқашұлы               даму және сауда вице-министрі
Төлеушин                  - Қазақстан Республикасының Индустрия
Қаныш Аманбайұлы            және жаңа технологиялар вице-министрі
Бекшин                    - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Жандарбек Мұхтарұлы         министрлігі Мемлекеттік санитариялық-
эпидемилогиялық қадағалау комитетінің
төрағасы
Айтмұхаметов              - Ақмола облысы әкімінің бірінші
Қосман Қайыртайұлы          орынбасары
Айтуғанов                 - Қарағанды облысы әкімінің орынбасары
Қайрат Қапарұлы
Сұлтанбеков               - Астана қаласы әкімінің орынбасары
Қанат Таңатарұлы
Айтжанов                  - «ҚазАгро» ұлттық басқарушы холдингі»
Дулат Нұлиұлы               акционерлік қоғамының басқарма төрағасы
(келісім бойынша)
Әбілдинов                 - «Astana» әлеуметтік-кәсіпкерлік
Мұхиден Қалкенұлы           корпорациясы» акционерлік қоғамының
басқарма төрағасы (келісім бойынша)
Әбілда                    - «Сарыарқа» әлеуметтік-кәсіпкерлік
Талғат Амангелдіұлы         корпорациясы» ұлттық компаниясы»
акционерлік қоғамының басқарма төрағасы
(келісім бойынша)
Сұлтанов                  - «Есіл» әлеуметтік-кәсіпкерлік
Қайрат Абайдоллаұлы         корпорациясы» акционерлік қоғамының
басқарма төрағасы (келісім бойынша)
2. Жұмыс тобы 2013 жылғы 1 сәуірге дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне Астана қаласының маңындағы азық-түлік белдеуін тиімді дамытуға кедергі келтіретін мәселелерді шешу жөнінде ұсыныстар енгізсін.
3. «Астана қаласының маңындағы азық-түлiк белдеуiн дамыту бойынша шаралар кешенiн әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2011 жылғы 9 тамыздағы № 105-ө өкімінің күші жойылды деп танылсын.

О создании рабочей группы для выработки предложений по решению вопросов, сдерживающих эффективное развитие продовольственного пояса вокруг города Астаны
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 ноября 2012 года № 205-р
В целях реализации поручения Главы государства по развитию продовольственного пояса вокруг города Астаны:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Кушербаев Крымбек Елеуович
-
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, руководитель
Мамытбеков Асылжан Сарыбаевич
-
Министр сельского хозяйства Республики Казахстан, заместитель руководителя
Кусаинова Айна Биржановна
-
директор Департамента переработки и агропродовольственных рынков Министерства  сельского хозяйства Республики Казахстан, секретарь
Кармазина Лена Магауяновна
-
вице-министр финансов Республики Казахстан
Искандиров Абай Мукашевич
-
вице-министр экономического развития и торговли Республики Казахстан
Тулеушин Каныш Аманбаевич
-
вице-министр индустрии и новых технологий Республики Казахстан
Бекшин Жандарбек Мухтарович
-
председатель Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Айтмухаметов Косман Каиртаевич
-
первый заместитель акима Акмолинской области
Айтуганов Кайрат Капарович
-
заместитель акима Карагандинской области
Султанбеков Канат Танатарович
-
заместитель акима города Астаны
Айтжанов Дулат Нулиевич
-
председатель правления акционерного общества «Национальный управляющий холдинг «КазАгро» (по согласованию)
Абильдинов Мухиден Калкенович
-
председатель правления акционерного общества «Социально-предпринимательская корпорация «Astana» (по согласованию)
Абильда Талгат Амангельдиевич
-
председатель правления акционерного общества «Национальная компания «Социально-предпринимательская корпорация «Сарыарка» (по согласованию)
Султанов Кайрат Абайдоллаевич
-
председатель правления акционерного общества «Социально-предпринимательская корпорация «Есиль» (по согласованию).
2. Рабочей группе в срок до 1 апреля 2013 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения по решению вопросов, сдерживающих эффективное развитие продовольственного пояса вокруг города Астаны.
3. Признать утратившим силу распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 105-р «О создании рабочей группы по выработке комплекса мер по развитию продовольственного пояса вокруг города Астаны».

4. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                  С. Ахметов

4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр                           С. Ахметов