Алматы қаласында Бiрiккен Ұлттар Ұйымының орталығын құру жөніндегі ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № 237-ө Өкімі
Алматы қаласында Бiрiккен Ұлттар Ұйымының орталығын құру жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Орынбаев                    - Қазақстан Республикасы
Ербол Тұрмаханұлы             Премьер-Министрінің орынбасары, жетекші
Жошыбаев                    - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Рәпіл Сейітханұлы             министрлігінің жауапты хатшысы,
жетекшінің орынбасары
Садықов                     - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Барлыбай Кәрімұлы             министрлігінің Көпжақты ынтымақтастық
департаментінің директоры, хатшы
Баймолдина                  - Қазақстан Республикасының Әділет
Зәуреш Хамитқызы              вице-министрі
Дәленов                     - Қазақстан Республикасының Қаржы
Руслан Ерболатұлы             вице-министрі
Жақсылықов                  - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Тимур Мекешұлы                даму және сауда вице-министрі
Оқасов                      - Қазақстан Республикасы Төтенше
Сейітқажы Қажыкенұлы          жағдайлар министрлігінің аппарат
басшысы
Күреңбеков                  - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Амантай Жанкеұлы              вице-министрі
Әбдіқазымов                 - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Қабдұлкәрім Ратайұлы          қауіпсіздік комитеті төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)
Тәженов                     - Қазақстан Республикасы «Сырбар» Сыртқы
Амангелді Едірісұлы           барлау қызметі директорының орынбасары
(келісім бойынша)
Тихонюк                     - Қазақстан Республикасы Құрылыс және
Николай Петрович              тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері
агенттігі төрағасының орынбасары
Чиканаев                    - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын
Қазбек Шаймерденұлы           басқару агенттiгi төрағасының
орынбасары
Долженков                   - Алматы қаласы әкімінің орынбасары
Виктор Анатольевич
2. Жұмыс тобы 2013 жылғы 15 ақпанға дейінгі мерзімде Алматы қаласында Бiрiккен Ұлттар Ұйымының орталығын құру жөнінде ұсыныстар әзірлесін және оларды Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне жүктелсiн.
Премьер-Министр                                 С. Ахметов

О создании рабочей группы для выработки предложений по созданию Центра Организации Объединенных Наций в городе Алматы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 декабря 2012 года № 237-р
В целях выработки предложений по созданию Центра Организации Объединенных Наций в городе Алматы:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Орынбаев
Ербол Турмаханович
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, руководитель
Жошыбаев
Рапиль Сейтханович
ответственный секретарь Министерства иностранных дел Республики Казахстан, заместитель руководителя
Садыков
Барлыбай Каримович
директор Департамента многостороннего сотрудничества Министерства иностранных дел Республики Казахстан, секретарь
Баймолдина
Зауреш Хамитовна
вице-министр юстиции Республики Казахстан
Даленов
Руслан Ерболатович
вице-министр финансов Республики Казахстан
Жаксылыков
Тимур Мекешевич
вице-министр экономического развития и торговли Республики Казахстан
Окасов
Сейткаже Кажикенович
руководитель аппарата Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
Куренбеков
Амантай Жанкеевич
вице-министр внутренних дел Республики Казахстан
Абдиказымов
Кабдулкарим Ратаевич
заместитель Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию)
Таженов
Амангельды Едрисович
заместитель Директора Службы внешней разведки Республики Казахстан «Сырбар» (по согласованию)
Тихонюк
Николай Петрович
заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства
Чиканаев
Казбек Шаймерденович
заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
Долженков
Виктор Анатольевич
заместитель акима города Алматы
2. Рабочей группе в срок до 15 февраля 2013 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по созданию Центра Организации Объединенных Наций в городе Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            С. Ахметов