Қазақстан Республикасының автомобиль жолдарын салуда инновациялық материалдарды енгізу мәселелері жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 19 наурыздағы № 54-ө өкімі
Қазақстан Республикасының автомобиль жолдарын салуда
инновациялық материалдарды енгізу мәселелері жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Сағынтаев               - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Бақытжан Әбдірұлы         бірінші орынбасары – Қазақстан
Республикасының Өңірлік даму министрі,
жетекші
Скляр                   - Қазақстан Республикасының Көлік және
Роман Васильевич          коммуникация вице-министрі, жетекшінің
орынбасары
Айтбаев                 - Қазақстан Республикасы Көлік және
Болатбек Қабыланбекұлы    коммуникация министрлігі Автомобиль жолдары
комитетінің ғылым және жұмыс сапасы
басқармасының бастығы, хатшы
Өмірзақов               - Қазақстан Республикасының Парламенті
Тұрсынбек Қазенұлы        Мәжілісінің депутаты (келісім бойынша)
Оразов                  - Қазақстан Республикасының Парламенті
Самиғолла Хамзаұлы        Мәжілісінің депутаты (келісім бойынша)
Төлеушин                - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Қаныш Аманбайұлы          жаңа технологиялар вице-министрі
Аблалиев                - Қазақстан Республикасы Көлік және
Сәтжан Әйтенұлы           коммуникация министрлігінің Автомобиль
жолдары комитеті төрағасының орынбасары
Иманазиев               - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Арыстан Кенжесұлы         министрлігі Ғылым комитетінің бас сарапшысы
Манқараев               - Қазақстан Республикасы Өңірлік даму
Жәнібек Зәкірұлы          министрлігі Құрылыс және тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық істері
комитетінің құрылыс және тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылығындағы жаңа
технологиялар басқармасының бастығы
Жауыртаева              - Қазақстан Республикасы Өңірлік даму
Тұрсынай Ишанбекқызы      министрлігі Құрылыс және тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық істері
комитетінің ғылыми-техникалық жұмыстар
басқармасының бас сарапшысы
Әлімбаев                - Қызылорда облысы әкімінің орынбасары
Нұржан Нұрмағанбетұлы
Алдашев                 - Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары
Сүйіндік Тасеменұлы
Тәкешев                 - Атырау облысы жолаушылар көлігі және
Аманжан Әділханұлы        автомобиль жолдары басқармасының бастығы
Самұратов               - Алматы облысы жолаушылар көлігі және
Серік Зейноллаұлы         автомобиль жолдары басқармасы бастығының
орынбасары
Жұмаділов               - Шығыс Қазақстан облысы жолаушылар көлігі
Нұржан Сайлаубекұлы       және автомобиль жолдары басқармасы
бастығының орынбасары
Мырзаханов              - Алматы қаласы автомобиль жолдары басқармасы
Ғани Әуезханұлы           бастығының орынбасары
Телтаев                 - «ҚазжолҒЗИ» акционерлік қоғамының
Бағдат Бұрханбайұлы       президенті (келісім бойынша)
Нәдіров                 - Қазақстан Республикасы Ұлттық инженерлік
Нәдір Кәрімұлы            академиясының бірінші вице-президенті
(келісім бойынша)
Бекболатов              - Қазақстан Республикасы Ұлттық инженерлік
Шамиль Хайруллұлы         академиясының академигі (келісім бойынша)
Қабашев                 - «Л.Б. Гончаров атындағы Қазақ
Рахымжан Әбілқасымұлы     автомобиль-жол академиясы» коммерциялық
емес ұйымының ректоры (келісім бойынша)
Асматулаев              - «Қазақ ғылыми-зерттеу және жобалау
Борис Айсаевич            институты «Дортранс» жауапкершілігі
шектеулі серіктестігінің бас директоры
(келісім бойынша)
Сариев                  - «Eurasia roads» корпорациясының бас
Бауыржан Нәбижанұлы       директоры (келісім бойынша)

О создании рабочей группы для выработки предложений по вопросам внедрения инновационных материалов в строительстве автомобильных дорог Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 марта 2013 года № 54-р
В целях выработки предложений по вопросам внедрения инновационных материалов в строительстве автомобильных дорог Республики Казахстан:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Сагинтаев
Бакытжан Абдирович
-
Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан -Министр регионального развития Республики Казахстан, руководитель
Скляр
Роман Васильевич
-
вице-министр транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, заместитель руководителя
Айтбаев
Булатбек Кабланбекович
-
начальник управления науки и качества работ Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, секретарь
Омурзаков
Турсунбек Казенович
-
депутат Мажилиса Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
Уразов
Самиголла Хамзаевич
-
депутат Мажилиса Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
Тулеушин
Каныш Аманбаевич
-
вице-министр индустрии и новых технологий Республики Казахстан
Аблалиев
Сатжан Айтенович
-
заместитель председателя Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Иманазиев
Арыстан Кенжесович
-
главный эксперт Комитета науки Министерства образования и науки Республики Казахстан
Манкараев
Жанибек Закирович
-
начальник управления новых технологий в строительстве и жилищно-коммунальном хозяйстве Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства регионального развития Республики Казахстан
Жауыртаева
Турсынай Ишанбековна
-
главный эксперт управления научно-технических работ Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства регионального развития Республики Казахстан
Алимбаев
Нуржан Нурмаганбетович
-
заместитель акима Кызылординской области
Алдашев
Суиндик Тасеменович
-
заместитель акима Мангистауской области
Такешев
Аманжан Адильханович
-
начальник управления пассажирского транспорта и автомобильных дорог Атырауской области
Самуратов
Серик Зейноллаевич
-
заместитель начальника управления пассажирского транспорта и автомобильных дорог Алматинской области
Жумадилов
Нуржан Сайлаубекович
-
заместитель начальника управления пассажирского транспорта и автомобильных дорог Восточно-Казахстанской области
Мырзаханов
Гани Ауезханович
-
заместитель начальника управления автомобильных дорог города Алматы
Телтаев
Багдат Бурханбаевич
-
президент акционерного общества «КаздорНИИ» (по согласованию)
Надиров
Надир Каримович
-
первый вице-президент национальной инженерной академии Республики Казахстан (по согласованию)
Бекбулатов
Шамиль Хайруллович
-
академик национальной инженерной академии Республики Казахстан (по согласованию)
Кабашев
Рахимжан Абылкасымович
-
ректор некоммерческой организации «Казахская автомобильно-дорожная академия им. Л.Б. Гончарова» (по согласованию)
Асматулаев
Борис Айсаевич
-
генеральный директор товарищества с ограниченной ответственностью «Казахский научно-исследовательский и проектный институт «Дортранс» (по согласованию)
Сариев
Бауыржан Набижанович
-
генеральный директор корпорации «Eurasia roads» (по согласованию)

2. Жұмыс тобы 2013 жылғы 1 шілдеге дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасының автомобиль жолдарын салуда инновациялық материалдарды енгізу мәселелері жөніндегі ұсыныстарды Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасының Өңірлік даму министрі Б.Ә. Сағынтаевқа жүктелсін.
Премьер-Министр                                     С.Ахметов

2. Рабочей группе в срок до 1 июля 2013 года внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан предложения по вопросам внедрения инновационных материалов в строительстве автомобильных дорог Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра регионального развития Республики Казахстан Сагинтаева Б.А.
Премьер-Министр                            С. Ахметов