Қазақстан Республикасында минералдық-шикізат кешенін дамыту жөніндегі 2015 - 2019 жылдарға арналған салалық бағдарламаны әзірлеу бойынша ұсыныстар дайындау үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 23 мамырдағы № 83-ө өкімі
Қазақстан Республикасында минералдық-шикізат кешенін дамыту жөніндегі 2015 - 2019 жылдарға арналған салалық бағдарлама жобасын (бұдан әрі - Салалық бағдарлама жобасы) әзірлеу бойынша ұсыныстар дайындау мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Исекешев             - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Әсет Өрентайұлы        орынбасары - Қазақстан Республикасының
Индустрия және жаңа технологиялар министрі,
жетекші
Сауранбаев           - Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа
Нұрлан Ермекұлы        технологиялар вице-министрі, жетекшінің
орынбасары
Нұрабаев             - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа
Базарбай Қанайұлы      технологиялар министрлігі Геология және жер
қойнауын пайдалану комитетінің төрағасы, хатшы
Досаев               - Қазақстан Республикасының Экономика және
Ерболат Асқарбекұлы    бюджеттік жоспарлау министрі
Ақшолақов            - Қазақстан Республикасының Мұнай және газ
Болат Оралұлы          вице-министрі
Ысқақов              - Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны
Марлен Нұрахметұлы     қорғау вице-министрі
Құсайынов            - Қазақстан Республикасының Экономика және
Марат Әпсеметұлы       бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Еренчинов            - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау
Данияр Қағазбекұлы     министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау
комитетінің төрағасы
Алдашев              - Қазақстан Республикасы Мұнай және газ
Рүстем Ағыбайұлы       министрлігі Жер қойнауын пайдалануға арналған
келісімшарттар және өнімді бөлу туралы
келісімдер департаментінің директоры
Рыспанов             - «Қазатомөнеркәсіп» ұлттық атом компаниясы»
Нұрлан Бектасұлы       акционерлік қоғамының басқарма төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)
Әбдіреев             - «Тау-Кен Самұрық» акционерлік қоғамы Өндіру
Батырбек Сейтенұлы     және қайта өндіру жобаларын іске асыру
департаментінің директоры (келісім бойынша)
2. Жұмыс тобы 2013 жылғы 31 шілдеге дейінгі мерзімде Салалық
бағдарлама жобасын дайындау жөнінде ұсыныстар әзірлесін және оларды
Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                       С. Ахметов

О создании рабочей группы для выработки предложений по разработке Отраслевой программы по развитию минерально-сырьевого комплекса в Республике Казахстан на 2015 - 2019 годы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 мая 2013 года № 83-р
В целях выработки предложений по разработке проекта Отраслевой программы по развитию минерально-сырьевого комплекса в Республике Казахстан на 2015 - 2019 годы (далее - проект Отраслевой программы):
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Исекешев                    - Заместитель Премьер-Министра Республики
Асет Орентаевич               Казахстан - Министр индустрии и новых
технологий Республики Казахстан,
руководитель
Сауранбаев                  - вице-министр индустрии и новых
Нурлан Ермекович              технологий Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Нурабаев                    - председатель Комитета геологии и
Базарбай Канаевич             недропользования Министерства индустрии
и новых технологий Республики
Казахстан, секретарь
Досаев                      - Министр экономики и бюджетного
Ерболат Аскарбекович          планирования Республики Казахстан
Акчулаков                   - вице-министр нефти и газа Республики
Болат Уралович                Казахстан
Искаков                     - вице-министр охраны окружающей среды
Марлен Нурахметович           Республики Казахстан
Кусаинов                    - вице-министр экономики и бюджетного
Марат Апсеметович             планирования Республики Казахстан
Еренчинов                   — председатель Комитета экологического
Данияр Кагазбекович           регулирования и контроля Министерства
охраны окружающей среды Республики
Казахстан
Алдашев                     - директор Департамента контрактов на
Рустем Агибаевич              недропользование и соглашения о разделе
продукции Министерства нефти и газа
Республики Казахстан
Рыспанов                    - заместитель Председателя Правления
Нурлан Бектасович             акционерного общества «Национальная
атомная компания «Казатомпром»
(по согласованию)
Абдреев                     - директор Департамента реализации
Батырбек Сейтенович           проектов добычи и переработки
акционерного общества «Тау-Кен Самрук»
(по согласованию)
2. Рабочей группе в срок до 31 июля 2013 года разработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по разработке проекта Отраслевой программы.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            С. Ахметов