Жамбыл, Қызылорда және Оңтүстік Қазақстан облыстарында гидротехникалық құрылыстардың желілерін салу және реконструкциялау жөніндегі кешенді жоспардың жобасын әзірлеу бойынша ұсыныстар дайындау үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 18 шілдедегі № 110-ө өкімі
Жамбыл, Қызылорда және Оңтүстік Қазақстан облыстарында гидротехникалық құрылыстардың желілерін салу және реконструкциялау жөніндегі кешенді жоспардың жобасын әзірлеу бойынша ұсыныстар дайындау мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Сағынтаев
Бақытжан Әбдірұлы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасының Өңірлік даму министрі, жетекші
Нысанбаев
Ерлан Нұралыұлы
Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау вице-министрi, жетекшінің орынбасары
Коваль
Игорь Александрович
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлiгі Табиғи ресурстар департаментiнің директоры, хатшы
Сарыбай
Қайрат Шораұлы
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің орынбасары
Өскенбаев
Қайырбек Айтбайұлы
Қазақстан Республикасының Өңірлік даму бірінші вице-министрi
Жақсылықов
Тимур Мекешұлы
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау вице-министрi
Смайылов
Жанболат Амангелдiұлы
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар вице-министрi
Толыбаев
Марат Еркінұлы
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрi
Жақсалиев
Бақытжан Мұхамбетқалиұлы
Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар вице-министрi
Шаханов
Бейбіт Маратханұлы
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлiгінің Су ресурстары комитетi төрағасының міндетін атқарушы
Жолдасбаев
Мұратбай Сматайұлы
Жамбыл облысы әкімінің орынбасары
Нұртаев
Рзақұл Сәденұлы
Қызылорда облысы әкімінің орынбасары
Бектаев
Әли Әбдікәрімұлы
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің орынбасары
Рябцев
Анатолий Дмитриевич
«Казгипроводхоз институты» өндiрiстiк кооперативiнің директоры (келісім бойынша)
2. Жұмыс тобы 2013 жылғы 24 шілдеге дейінгі мерзімде Жамбыл, Қызылорда және Оңтүстік Қазақстан облыстарында гидротехникалық құрылыстардың желілерін салу және реконструкциялау жөніндегі кешенді жоспардың жобасы бойынша ұсыныстар әзірлесін және оларды Қазақстан Республикасының Үкіметіне ұсынсын.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасының Өңірлік даму министрі Б.Ә. Сағынтаевқа жүктелсін.
Премьер-Министр                       С. Ахметов

О создании рабочей группы для выработки предложений по разработке проекта Комплексного плана по строительству и реконструкции сети гидротехнических сооружений в Жамбылской, Кызылординской и Южно-Казахстанской областях
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 июля 2013 года № 110-р
В целях выработки предложений по разработке проекта Комплексного плана по строительству и реконструкции сети гидротехнических сооружений в Жамбылской, Кызылординской и Южно-Казахстанской областях:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Сагинтаев
Бакытжан Абдирович
Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан – Министр регионального развития Республики Казахстан, руководитель
Нысанбаев
Ерлан Нуралиевич
вице-министр охраны окружающей среды Республики Казахстан, заместитель руководителя
Коваль
Игорь Александрович
директор Департамента природных ресурсов Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан, секретарь
Сарыбай
Кайрат Шораулы
заместитель Министра иностранных дел Республики Казахстан
Ускенбаев
Каирбек Айтбаевич
первый вице-министр регионального развития Республики Казахстан
Жаксылыков
Тимур Мекешевич
вице-министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Смаилов
Жанболат Амангельдинович
вице-министр по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
Толибаев
Марат Еркинович
вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан
Жаксалиев
Бакытжан Мухамбеткалиевич
вице-министр индустрии и новых технологий Республики Казахстан
Шаханов
Бейбут Маратханович
исполняющий обязанности председателя Комитета по водным ресурсам Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан
Жолдасбаев
Муратбай Сматаевич
заместитель акима Жамбылской области
Нуртаев
Рзакул Саденович
заместитель акима Кызылординской области
Бектаев
Али Абдикаримович
заместитель акима Южно-Казахстанской области
Рябцев
Анатолий Дмитриевич
директор производственного кооператива «Институт Казгипроводхоз» (по согласованию).
2. Рабочей группе в срок до 24 июля 2013 года разработать и представить в Правительство Республики Казахстан предложения по проекту Комплексного плана по строительству и реконструкции сети гидротехнических сооружений в Жамбылской, Кызылординской и Южно-Казахстанской областях.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра регионального развития Республики Казахстан Сагинтаева Б.А.
Премьер-Министр                            С. Ахметов