Қазақстан Республикасының "Мемлекет кепілдік берген заң көмегі туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекет кепілдік берген заң көмегін ұсыну жүйесін жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2013 жылғы 3 шілдедегі заңдарын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 22 шілдедегі № 112-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 21 қазандағы № 168-ө өкімі
1. «Қазақстан Республикасының «Мемлекет кепілдік берген заң көмегі туралы» және «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекет кепілдік берген заң көмегін ұсыну жүйесін жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2013 жылғы 3 шілдедегі заңдарын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 22 шілдедегі № 112-ө өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген «Қазақстан Республикасының «Мемлекет кепілдік берген заң көмегі туралы» және «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекет кепілдік берген заң көмегін ұсыну жүйесін жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2013 жылғы 3 шілдедегі заңдарын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің тізбесінде:
реттік нөмірі 1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
1.
«Республикалық бюджет қаражаты есебінен адвокаттар көрсететін заң көмегіне ақы төлеу және қорғау мен өкілдік етуге байланысты шығыстарды өтеудің ережелері туралы» Қазақстан  Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 26 тамыздағы № 1247қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Әділетмині, ҰҚК (келісім бойынша), ЭҚСЖКА (келісім бойынша), БП (келісім бойынша), ІІМ
2013 жылғы қазан
».
Премьер-Министр                            С. Ахметов

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 июля 2013 года № 112-р "О мерах по реализации законов Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О гарантированной государством юридической помощи" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования системы предоставления гарантированной государством юридической помощи"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 октября 2013 года № 168-р
1. Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 июля 2013 года № 112-р «О мерах по реализации законов Республики Казахстан от 3 июля 2013 года «О гарантированной государством юридической помощи» и «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования системы предоставления гарантированной государством юридической помощи» следующее изменение:
в перечне нормативных правовых актов Республики Казахстан, принятие которых необходимо в целях реализации законов Республики Казахстан от 3 июля 2013 года «О гарантированной государством юридической помощи» и «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования системы предоставления гарантированной государством юридической помощи», утвержденном указанным распоряжением:
строку, порядковый номер 1, изложить в следующей редакции:
«
1.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 1999 года № 1247 «О Правилах оплаты юридической помощи, оказываемой адвокатами, и возмещения расходов, связанных с защитой и представительством, за счет средств республиканского бюджета»
постановление Правительства Республики Казахстан
МЮ, КНБ (по согласованию), АБЭКП (по согласованию), ГП (по согласованию), МВД
октябрь 2013 года
».
Премьер-Министр                             С. Ахметов