"Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне кәсіптік одақтардың қызметі және еңбек қатынастарын реттеу мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2014 жылғы 27 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2014 жылғы 5 тамыздағы № 112-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 20 қазандағы № 97-ө өкімі
"Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне кәсіптік одақтардың қызметі және еңбек қатынастарын реттеу мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2014 жылғы 27 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2014 жылғы 5 тамыздағы № 112-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген "Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне кәсіптік одақтардың қызметі және еңбек қатынастарын реттеу мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2014 жылғы 27 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесінде:
реттік нөмірі 4-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
4.
"Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 1400 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу және "Азаматтық қызметшілер лауазымдарының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 қыркүйектегі № 850 қаулысының және "Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Азаматтық қызметшілер лауазымдарының тізбесін бекіту туралы" 2007 жылғы 27 қыркүйектегі № 850 және "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 1400 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 1427 қаулысының 1-тармағы 1) тармақшасының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ДСӘДМ
2015 жылғы қазан
";
реттік нөмірі 11-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
11.
Азаматтық қызметшiлер лауазымдарының тiзілімін бекіту туралы
бұйрықтар
ДСӘДМ-мен келісу бойынша уәкілетті мемлекеттік органдар
2015 жылғы қараша
";
ескертпе мынадай редакцияда жазылсын:
"Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ДСӘДМ – Қазақстан Респубикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
Еңбекмині – Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
ӨДМ – Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
ЭБЖМ – Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі".
Премьер-Министр К. Мәсімов

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 августа 2014 года № 112-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 27 июня 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам деятельности профессиональных союзов и регулированию трудовых отношений"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 октября 2015 года № 97-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 августа 2014 года № 112-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 27 июня 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам деятельности профессиональных союзов и регулированию трудовых отношений" следующие изменения:
в перечне нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 27 июня 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам деятельности профессиональных союзов и регулированию трудовых отношений", утвержденном указанным распоряжением:
строку, порядковый номер 4, изложить в следующей редакции:
"
4.
О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1400 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий" и признании утратившими силу постановления Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 2007 года № 850 "Об утверждении перечня должностей гражданских служащих" и подпункта 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2014 года № 1427 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 2007 года № 850 "Об утверждении перечня должностей гражданских служащих" и от 29 декабря 2007 года № 1400 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий"
постановление
Правительства Республики Казахстан
МЗСР
октябрь
2015 года
";
строку, порядковый номер 11, изложить в следующей редакции:
"
11.
Об утверждении реестра должностей гражданских служащих
приказы
уполномоченные государственные органы по согласованию с МЗСР
ноябрь
2015 года
";
примечание изложить в следующей редакции:
"Примечание: расшифровка аббревиатур:
МЗСР – Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
МТСЗН – Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МРР – Министерство регионального развития Республики Казахстан
МЭБП – Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан".
Премьер-Министр К. Масимов