Қазақстан Республикасының "Өзін-өзі реттеу туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне өзін-өзі реттеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 13 қарашадағы заңдарын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 20 қарашадағы № 109-ө өкімі
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасының "Өзін-өзі реттеу туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне өзін-өзі реттеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 13 қарашадағы заңдарын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық актiлердiң тiзбесi (бұдан әрi – тiзбе) бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi (келiсiм бойынша) және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі тізбеге сәйкес тиiстi ведомстволық нормативтік құқықтық актiлерді қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Yкiметiн хабардар етсiн.
Премьер-Министр К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2015 жылғы 20 қарашадағы
№ 109-ө өкiмiмен
бекiтiлген

О мерах по реализации законов Республики Казахстан от 13 ноября 2015 года "О саморегулировании" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам саморегулирования"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 ноября 2015 года № 109-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законов Республики Казахстан от 13 ноября 2015 года "О саморегулировании" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам саморегулирования" (далее – перечень).
2. Национальному Банку Республики Казахстан (по согласованию) и Министерству национальной экономики Республики Казахстан принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты согласно перечню и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 20 ноября 2015 года № 109-р

Қазақстан Республикасының "Өзін-өзі реттеу туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне өзін-өзі реттеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 13 қарашадағы заңдарын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық актiлердiң тiзбесi
Р/с №
Нормативтiк құқықтық актiнiң атауы
Актiнiң нысаны
Орындау ға жауапты мемлекет тік органдар
Орындау мерзiмi
Нормативтiк құқықтық актiлердің сапасына, уақтылы әзірленуі мен енгізілуіне жауапты тұлға
1
2
3
4
5
6
1

Перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законов Республики Казахстан от 13 ноября 2015 года "О саморегулировании" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам саморегулирования"
п/п
Наименование нормативного правового акта Форма акта Государственные органы, ответственные за исполнение Срок исполнения Лицо, ответственное за качество, своевременность разработки и внесения нормативных правовых актов
1
2
3
4
5
6
1

"Бағалы қағаздар нарығында брокерлік және (немесе) дилерлік қызметті жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2014 жылғы 3 ақпандағы № 9 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының қаулысы
ҰБ (келісім бойынша)
2016 жылғы қаңтар
Қ.Б. Қожахметов
2
"Инвестициялық портфельді басқару жөнiндегi қызметті жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2014 жылғы 3 ақпандағы № 10 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының қаулысы
ҰБ (келісім бойынша)
2016 жылғы қаңтар
Қ.Б. Қожахметов
3
Өзін-өзі реттейтін ұйымдардың тізілімін жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2016 жылғы қаңтар
Т.М. Жақсылықов
Ескерту: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ҰЭМ – Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі;
ҰБ – Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі.

О внесении изменений в постановление правления Национального Банка Республики Казахстан от 3 февраля 2014 года № 9 "Об утверждении Правил осуществления брокерской и (или) дилерской деятельности на рынке ценных бумаг"
постановление правления Национального Банка Республики Казахстан
НБ (по согласованию)
январь 2016 года
Кожахметов К.Б.
2
О внесении изменений в постановление правления Национального Банка Республики Казахстан от 3 февраля 2014 года № 10 "Об утверждении Правил осуществления деятельности по управлению инвестиционным портфелем"
постановление правления Национального Банка Республики Казахстан
НБ (по согласованию)
январь 2016 года
Кожахметов К.Б.
3
Об утверждении Правил ведения реестра саморегулируемых организаций
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
январь 2016 года
Жаксылыков Т.М.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МНЭ - Министерство национальной экономики Республики Казахстан;
НБ - Национальный Банк Республики Казахстан.