Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызмет мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 23 қарашадағы заңдарын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 122-ө өкімі
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызмет мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 23 қарашадағы заңдарын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің және құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі – тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары тізбеде белгіленген мерзімде:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актілерді және құқықтық актілерді қабылдасын;
3) қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2015 жылғы 4 желтоқсандағы
№ 122-ө өкімімен
бекітілген
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызмет мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 23 қарашадағы заңдарын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық актiлердiң және құқықтық актілердің тiзбесi
Ескерту. Тізбеге өзгеріс енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 12.05.2016 № 39-ө өкімімен.
Р/с№
Нормативтiк құқықтық актiнiң немесе нормативтік актінің атауы
Актiнiң нысаны
Жауапты мемлекеттік органдар
Жауапты тұлға
Орындау мерзiмi
1
2
3
4
5
6
1.
Мемлекеттік қызмет өткерудің кейбір мәселелері туралы (1. Мемлекеттік қызметшілердің ант беру қағидалары.
2. Мемлекеттік қызметшілердің жұмысын бағалауды жүргізу қағидалары мен мерзімдері.
3. Мемлекеттік қызметшілерді даярлау, қайта даярлау және олардың біліктілігін арттыру қағидалары.
4. Мемлекеттік әкімшілік қызметшілерді ротациялауды жүргізу қағидалары және мерзімдері, ротациялауға жататын мемлекеттік әкімшілік
қызметшілер лауазымдары.
5. Мемлекеттік қызметшілерге тәртіптік жазаны қолдану қағидалары.
6. "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымына конкурс өткізілмей, ауысу тәртібімен орналасу қағидалары)
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
МҚІСҚА (келісім бойынша)
С.Қ. Ахметжанов
2015 жылғы 10 желтоқсан
2.
Қазақстан Республикасы мемлекеттік қызметшілерінің әдептілік нормаларын және мінез-құлық қағидаларын одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы
(1. Мемлекеттік қызметшілердің әдеп кодексі (Қызмет әдебінің қағидалары).
2) Әдеп жөніндегі уәкіл туралы ереже)
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
МҚІСҚА (келісім бойынша)
С.Қ. Ахметжанов
2015 жылғы 10 желтоқсан
3.
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің облыстардағы, республикалық маңызы бар қалалардағы, астанадағы әдеп жөніндегі кеңестері туралы ережені бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
МҚІСҚА (келісім бойынша)
С.Қ. Ахметжанов
2015 жылғы 10 желтоқсан
4.

О мерах по реализации законов Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "О государственной службе Республики Казахстан" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной службы"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года № 122-р.
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов и правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законов Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "О государственной службе Республики Казахстан" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной службы" (далее – перечень).
2. Государственным органам Республики Казахстан в установленные перечнем сроки:
1) разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и правовые акты;
3) проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 4 декабря 2015 года № 122-р
Перечень
нормативных правовых актов и правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законов Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "О государственной службе Республики Казахстан" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной службы"
Сноска. Перечень с изменением, внесенным распоряжением Премьер-Министра РК от 12.05.2016 № 39-р.
п/п
Наименование нормативного правового акта или нормативного акта Форма акта Ответственные госорганы Ответственное лицо Срок исполнения
1 2 3 4 5 6
1
О некоторых вопросах прохождения государственной службы
(1. Правила принесения присяги государственными служащими.
2. Правила и сроки проведения оценки деятельности государственных служащих.
3. Правила подготовки, переподготовки и повышения квалификации государственных служащих.
4. Правила и сроки проведения ротации административных государственных служащих, должности административных государственных служащих, подлежащих ротации.
5. Правила наложения дисциплинарного взыскания на государственных служащих.
6. Правила занятия административной государственной должности корпуса "Б" без проведения конкурса в порядке перевода.)
Указ Президента Республики Казахстан
АДГСПК (по согласованию)
Ахметжанов С.К.
10 декабря 2015 года
2
О мерах по дальнейшему совершенствованию этических норм и правил поведения государственных служащих Республики Казахстан
(1. Этический кодекс государственных служащих (Правила служебной этики).
2. Положение об уполномоченном по этике)
Указ Президента Республики Казахстан
АДГСГТК (по согласованию)
Ахметжанов С.К.
10 декабря 2015 года
3
Об утверждении Положения о советах по этике Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции в областях, городах
республиканского значения, столице
Указ Президента Республики Казахстан
АДГСПК (по согласованию)
Ахметжанов С.К.
10 декабря 2015 года
4

"Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Кадр саясаты жөніндегі ұлттық комиссия және облыстардың, астананың, республикалық маңызы бар қаланың кадр комиссиялары туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 7 наурыздағы № 520 Жарлығына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
МҚІСҚА (келісім бойынша)
С.Қ. Ахметжанов
2015 жылғы 10 желтоқсан
5.
Мемлекеттік саяси және әкімшілік қызметшілер лауазымдарының тізілімін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
МҚІСҚА (келісім бойынша)
С.Қ. Ахметжанов
2015 жылғы 10 желтоқсан
6.
Азаматтардың "А" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметіне кіруінің кейбір мәселелері туралы (1. "А" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына қойылатын арнайы біліктілік талаптары.
2. "А" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметінің кадр резервіне іріктеу қағидалары.
3. "А" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметінің кадр резервін қалыптастыру қағидалары.
4. "А" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымына орналасуға арналған конкурсты өткізу қағидалары)
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
МҚІСҚА (келісім бойынша)
С.Қ. Ахметжанов
2015 жылғы 10 желтоқсан
7.
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің кейбір мәселелері және Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2014 жылғы 29 тамыздағы № 900 және "Қазақстан Республикасының әскери қызметшілері, құқық қорғау органдары, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі өртке қарсы қызмет органдары мен прокуратура органдарының қызметкерлері лауазымдарының санаттары бойынша тізілімдерін бекіту туралы" 2004 жылғы 17 қаңтардағы № 1283 жарлықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
МҚІСҚА (келісім бойынша)
С.Қ. Ахметжанов
2015 жылғы 10 желтоқсан
8.
Мемлекеттік қызметшілерге бонустар төлеу, материалдық көмек көрсету, сондай-ақ "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің лауазымдық айлықақыларына үстемеақылар белгілеу қағидалары мен шарттары туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
ҰЭМ, Қаржымині, МҚІСҚА (келісім бойынша) және мүдделі мемлекеттік органдар
М.Ә. Құсайынов
2015 жылғы 10 желтоқсан
9.
Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдарының мемлекеттік органдарға жұмысқа қабылдау кезінде шетелдiк жұмыскерлерге міндетті арнайы тексеру жүргізуі қағидаларын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
ҰҚК (келісім бойынша)
М.Ө. Қалқабаев
2015 жылғы 10 желтоқсан
10.

О внесении изменения и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 7 марта 2013 года № 520 "О Национальной комиссии по кадровой политике при Президенте Республики Казахстан и кадровых комиссиях областей, столицы, города республиканского значения"
Указ Президента Республики Казахстан
АДГСПК (по согласованию)
Ахметжанов С.К.
10 декабря 2015 года
5
Об утверждении реестра должностей политических и административных государственных служащих
Указ Президента Республики Казахстан
АДГСПК (по согласованию)
Ахметжанов С.К.
10 декабря 2015 года
6
О некоторых вопросах поступления граждан на административную государственную службу корпуса "А"
(1. Специальные квалификационные требования к административным государственным должностям корпуса "А".
2. Правила отбора в кадровый резерв административной государственной службы корпуса "А".
3. Правила формирования кадрового резерва административной государственной службы корпуса "А".
4. Правила проведения конкурса на занятие административной государственной должности корпуса "А".)
Указ Президента Республики Казахстан
АДГСПК (по согласованию)
Ахметжанов С.К.
10 декабря 2015 года
7
О внесении изменений и дополнений в указы Президента Республики Казахстан от 29 августа 2014 года № 900 "О некоторых вопросах Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции и внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан" и от 17 января 2004 года № 1283 "Об утверждении реестров должностей военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов, государственной противопожарной службы Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям и органов прокуратуры Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан
АДГСПК (по согласованию)
Ахметжанов С.К.
10 декабря 2015 года
8
Об утверждении Правил и условий выплат бонусов, оказания материальной помощи государственным служащим, а также установления надбавок к должностным окладам административных государственных служащих корпуса "Б"
Указ Президента Республики Казахстан
МНЭ, МФ, АДГСПК (по согласованию) и заинтересованные государственные органы
Кусаинов М.А.
10 декабря 2015 года
9
Об утверждении Правил проведения обязательной специальной проверки иностранных работников органами национальной безопасности Республики Казахстан при приеме на работу в государственные органы
Указ Президента Республики Казахстан
КНБ (по согласова­нию)
Колкобаев М.О.
10 декабря 2015 года
10

Алып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің 12.05.2016 № 39-ө өкімімен.
11.
"Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үй немесе жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үй беру және пайдалану қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1420 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
Қ.А. Өскенбаев
2015 жылғы 10 желтоқсан
12.
Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарына шетелдік жұмыскерлерді тарту қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ДСӘДМ
Б.Б. Нұрымбетов
2015 жылғы 10 желтоқсан
13.
Мемлекеттік қызметшілердің мүлкін сенімгерлік басқаруға беру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
МҚІСҚА (келісім бойынша)
С.Қ. Ахметжанов
2015 жылғы 10 желтоқсан
14.
"Шет елдердегi дипломатиялық қызмет персоналының еңбек шарттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 қаңтардағы № 23 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
СІМ
А.Б. Қарашев
2016 жылғы 22 ақпан
15.
"Мемлекеттік қызметшілерге республикалық және жергілікті бюджеттер қаражаты есебінен қызметтік шетелдік іссапарларға арналған шығыстарды өтеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 6 ақпандағы № 108 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
СІМ
А.Б. Қарашев
2015 жылғы 10 желтоқсан
16.
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымына орналасудың кейбір мәселелері туралы
(1. "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымына орналасуға арналған конкурсты өткізу қағидалары (жалпы конкурс өткізуді келісу тәртібін реттейтін жеке тарауды қоса алғанда).
2. Мемлекеттік әкімшілік қызметшілерді, мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға орналасуға кандидаттарды тесттен өткізу қағидалары, бағдарламалары және оны ұйымдастыру
(мемлекеттік қызметке кандидаттарды тесттен өткізу нәтижелеріне шағым жасау тәртібін және жеке қасиеттерін бағалау тәртібін реттейтін жеке тарауды қоса алғанда).
3. "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының санаттарына қойылатын үлгілік біліктілік талаптары)
бұйрық
МҚІСҚА (келісім бойынша)
С.Қ. Ахметжанов
2015 жылғы 30 желтоқсан
17.
"А" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерімен еңбек шартын жасау, ұзарту және бұзу қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
МҚІСҚА (келісім бойынша)
С.Қ. Ахметжанов
2015 жылғы 30 желтоқсан
18.
Сынақ мерзімінен өтудің және тәлімгерлерді бекітудің қағидалары мен шарттары туралы
бұйрық
МҚІСҚА (келісім бойынша)
С.Қ. Ахметжанов
2015 жылғы 30 желтоқсан
19.
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің қызметін бағалаудың кейбір мәселелері туралы (1. "А" корпусының мемлекеттiк әкiмшiлiк қызметшiлерiнiң жұмысын бағалау әдiстемесi.

Исключена распоряжением Премьер-Министра РК от 12.05.2016 № 39-р.
11
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года № 1420 "Об утверждении правил предоставления и пользования жилищем из государственного жилищного фонда или жилищем, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде"
Постановление Правительства Республики Казахстан
МНЭ
Ускенбаев К.А.
10 декабря 2015 года
12
Об утверждении Правил привлечения иностранных работников в государственные органы Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан
МЗСР
Нурымбетов Б.Б.
10 декабря 2015 года
13
Об утверждении Правил передачи имущества государственных служащих в доверительное управление
Постановление Правительства Республики Казахстан
АДГСПК (по согласованию)
Ахметжанов С.К.
10 декабря 2015 года
14
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 января 2006 года № 23 "Об утверждении условий труда персонала дипломатической службы за рубежом"
Постановление Правительства Республики Казахстан
МИД
Карашев А.Б.
22 февраля 2016 года
15
О внесении изменения в постановление Правительства от 6 февраля 2008 года № 108 "О возмещении государственным служащим расходов на служебные заграничные командировки за счет средств республиканского и местных бюджетов"
Постановление Правительства Республики Казахстан
МИД
Карашев А.Б.
10 декабря 2015 года
16
О некоторых вопросах занятия административной государственной должности корпуса "Б" (1. Правила проведения конкурсов на занятие административной государственной должности корпуса "Б" (включая отдельную главу, регулирующую порядок согласования проведения общего конкурса).
2. Правила, программы и организация тестирования административных государственных служащих, кандидатов на занятие административных государственных должностей (включая отдельные главы, регулирующие порядок обжалования результатов
тестирования и порядок оценки личных качеств кандидатов на государственную службу).
3. Типовые квалификационные требования к административным государственным должностям корпуса "Б".)
приказ
АДГСПК (по согласованию)
Ахметжанов С.К.
30 декабря 2015 года
17
Об утверждении Правил заключения, продления и расторжения трудового договора с административными государственными служащими корпуса "А"
приказ
АДГСПК (по согласованию)
Ахметжанов С.К.
30 декабря 2015 года
18
Об утверждении Правил и условий прохождения испытательного срока и закрепления наставников
приказ
АДГСПК (по согласованию)
Ахметжанов С.К.
30 декабря 2015 года
19
О некоторых вопросах оценки деятельности административных государственных служащих
(1. Методика оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "А".

2. "Б" корпусының мемлекеттiк әкiмшiлiк қызметшiлерiнiң жұмысын бағалаудың үлгілік әдiстемесi)
бұйрық
МҚІСҚА (келісім бойынша)
С.Қ. Ахметжанов
2015 жылғы 30 желтоқсан
20.
Персоналды басқару қызметі (кадр қызметі) туралы үлгілік ережені бекіту туралы
бұйрық
МҚІСҚА (келісім бойынша)
С.Қ. Ахметжанов
2015 жылғы 30 желтоқсан
21.
Мемлекеттік әкімшілік қызметшінің лауазымдық нұсқаулығын әзірлеу мен бекіту қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
МҚІСҚА (келісім бойынша)
С.Қ. Ахметжанов
2015 жылғы 30 желтоқсан
22.
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің тағылымдамасы қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
МҚІСҚА (келісім бойынша)
С.Қ. Ахметжанов
2015 жылғы 30 желтоқсан
23.
Мемлекеттік әкімшілік қызметтің кадрлық іс қағаздарын жүргізу құжаттарының үлгілік нысандарын бекіту туралы
бұйрық
МҚІСҚА (келісім бойынша)
С.Қ. Ахметжанов
2015 жылғы 30 желтоқсан
24.
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің кадр резервіне енгізу қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
СІМ
А.Б. Қарашев
2016 жылғы 22 ақпан
25.
"Мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын бақылау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 146 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бұйрық
МҚІСҚА (келісім бойынша)
С.Қ. Ахметжанов
2016 жылғы 1 наурыз
26.
Құқық қорғау қызметіне алғаш рет кіретін азаматтарды тесттен өткізу мен олардың жеке қасиеттерін бағалаудың қағидалары мен мерзімін бекіту туралы
бұйрық
МҚІСҚА (келісім бойынша), БП (келісім бойынша), ІІМ, Қаржымині
С.Қ. Ахметжанов
2016 жылғы 30 қыркүйек
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ПӘ – Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі;
ПМК – Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі;
МҚІСҚА – Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі;
БП – Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы;
ҰЭМ – Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі;
ДСӘДМ – Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі;
Қаржымині – Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі;
СІМ – Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі;
ІІМ – Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі;
ҰҚК – Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті.

2. Типовая методика оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б")
приказ
АДГСПК (по согласованию)
Ахметжанов С.К.
30 декабря 2015 года
20
Об утверждении типового положения о службе управления персоналом (кадровой службе)
приказ
АДГСПК (по согласованию)
Ахметжанов С.К.
30 декабря 2015 года
21
Об утверждении Правил разработки и утверждения должностной инструкции административного государственного служащего
приказ
АДГСПК (по согласованию)
Ахметжанов С.К.
30 декабря 2015 года
22
Об утверждении Правил стажировки административных государственных служащих
приказ
АДГСПК (по согласованию)
Ахметжанов С.К.
30 декабря 2015 года
23
Об утверждении типовых форм документов кадрового делопроизводства административной государственной службы
приказ
АДГСПК (по согласованию)
Ахметжанов С.К.
30 декабря 2015 года
24
Об утверждении Правил включения в кадровый резерв Министерства иностранных дел Республики Казахстан
приказ
МИД
Карашев А.Б.
22 февраля 2016 года
25
О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 28 апреля 2015 года № 146 "Об утверждении Правил контроля за качеством оказания государственных услуг"
приказ
АДГСПК (по согласованию)
Ахметжанов С.К.
1 марта 2016 года
26
Об утверждении Правил и сроков тестирования граждан, впервые поступающих на правоохранительную службу, и оценки их личных качеств
Приказ
АДГСПК (по согласованию),
ГП (по согласованию),
МВД, МФ
Ахметжанов С.К.
30 сентября 2016 года
Примечание: расшифровка аббревиатур:
АП - Администрация Президента Республики Казахстан;
КПМ - Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан;
АДГСПК - Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции;
ГП - Генеральная прокуратура Республики Казахстан;
МНЭ - Министерство национальной экономики Республики Казахстан;
МЗСР - Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан;
МИД - Министерство иностранных дел Республики Казахстан;
МВД - Министерство внутренних дел Республики Казахстан;
КНБ - Комитет национальной безопасности Республики Казахстан.