"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне оңалту және банкроттық мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 13 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 7 желтоқсандағы № 126-ө өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне оңалту және банкроттық мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 13 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі тізбеге сәйкес тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актілерді қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2015 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 126-ө өкімімен
бекітілген

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 13 ноября 2015 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам реабилитации и банкротства"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 декабря 2015 года № 126-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 13 ноября 2015 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам реабилитации и банкротства" (далее - перечень).
2. Министерству финансов Республики Казахстан принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты согласно перечню и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 7 декабря 2015 года № 126-р
Перечень

"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне оңалту және банкроттық мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 13 қарашада Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
Р/с №
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындалуына жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімі
Нормативтік құқықтық және құқықтық актілерді сапалы, уақтылы әзірлеуге және енгізуге жауапты тұлға
1
2
3
4
5
6
1.
Оңалту жоспарының тиімділігі (тиімсіздігі) туралы уақытша әкімші мен банкроттықты басқарушының қорытындысының үлгі нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2015 жылғы 10 желтоқсан
А.М. Теңгебаев
2.
"Оңалтуды және банкроттықты басқарушыларының қорытынды есебінің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2014 жылғы 15 мамырдағы № 224 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2015 жылғы
10 желтоқсан
А.М. Теңгебаев
3.

нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 13 ноября 2015 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам реабилитации и банкротства"
п/п
Наименование нормативного правового акта
Форма
акта
Государственный орган, ответственный за исполнение
Срок
исполнения
Лицо, ответственное за качество, своевременность разработки и внесения нормативных правовых и правовых актов
1
2
3
4
5
6
1.
Об утверждении типовых форм заключения временного администратора и банкротного управляющего об эффективности (неэффективности) плана реабилитации
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
10 декабря 2015 года
Тенгебаев А.М.
2.
О внесении изменения и дополнения в приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Министра финансов Республики Казахстан от 15 мая 2014 года № 224 "Об утверждении форм заключительного отчета реабилитационного и банкротного управляющих" Республики Казахстан от 15 мая 2014 года № 224 "Об утверждении форм заключительного отчета реабилитационного и банкротного управляющих"
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
10 декабря 2015 года
Тенгебаев А.М.
3.

"Әкімшінің оңалту рәсімінің және банкроттық рәсімінің жүзеге асырылу барысы туралы ағымдағы және сұратылатын ақпаратты ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № 159 бұйрығына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2015 жылғы 10 желтоқсан
А.М. Теңгебаев
Ескертпе: аббревиатураның толық жазылуы:
Қаржымині - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 10 марта 2015 года № 159 "Об утверждении Правил представления администратором текущей и запрашиваемой информации о ходе осуществления реабилитационной процедуры и процедуры банкротства"
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
10 декабря 2015 года
Тенгебаев А.М.
Примечание: расшифровка аббревиатуры:
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан