"Қазақстан Республикасының "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 18 қарашадағы заңдарын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 24 қарашадағы № 113-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 17 наурыздағы № 17-ө өкімі
"Қазақстан Республикасының "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл туралы"және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 18 қарашадағы заңдарын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 24 қарашадағы № 113-ө өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген өкімімен бекітілген "Қазақстан Республикасының "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл туралы"және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 18 қарашадағы заңдарын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық және құқықтық актілердің тізбесінде:
реттік нөмірі 6-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
6.
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мемлекеттік құпияларды құрайтын мәліметтерді қоспағанда, жариялануға жататын мәліметтердің тізбесін бекіту туралы
бұйрық
МҚІМ
2016 жылғы 10 қазан
А.А. Шайымова
".
Премьер-Министр К. Мәсімов

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 ноября 2015 года № 113-р "О мерах по реализации законов Республики Казахстан от 18 ноября 2015 года "О противодействии коррупции" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам противодействия коррупции"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 марта 2016 года № 17-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 ноября 2015 года № 113-р "О мерах по реализации законов Республики Казахстан от 18 ноября 2015 года "О противодействии коррупции" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам противодействия коррупции" следующее изменение:
в перечне нормативных правовых и правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законов Республики Казахстан от 18 ноября 2015 года "О противодействии коррупции" и "О внесении изменений и дополнений в Некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам противодействия коррупции", утвержденном указанным распоряжением:
строку, порядковый номер 6, изложить в следующей редакции:
"
6.
Об утверждении перечня сведений, за исключением сведений, составляющих государственные секреты в соответствии с законодательством Республики Казахстан, подлежащих опубликованию.
приказ
МДГС
10 октября 2016 года
Шаимова А.А.
".
Премьер-Министр К. Масимов