"Халықты жұмыспен қамту туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне халықты жұмыспен қамту мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының заңдарын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 30 сәуірдегі № 31-ө өкімі.
1. Қоса беріліп отырған "Халықты жұмыспен қамту туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне халықты жұмыспен қамту мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының заңдарын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық және құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Мемлекеттік органдар:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тиісті нормативтік құқықтық және құқықтық актілерді қабылдасын;
3) қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
3. "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне халықтың көші-қоны және жұмыспен қамтылуы мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 24 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 147-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне халықтың көші-қоны және жұмыспен қамтылуы мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 24 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің және құқықтық актінің тізбесінде:
реттік нөмірі 7, 9, 10, 24, 25, 26, 27 және 28-жолдар алып тасталсын.
Премьер-Министр К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2016 жылғы 30 сәуірдегі
№ 31-ө өкімімен
бекітілген

О мерах по реализации законов Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам занятости населения"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 апреля 2016 года № 31-р.
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых и правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законов Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам занятости населения" (далее - перечень).
2. Государственным органам:
1) разработать и в установленном законодательством порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие нормативные правовые и правовые акты;
3) проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
3. Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 декабря 2015 года № 147-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 24 ноября 2015 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам миграции и занятости населения" следующие изменения:
в перечне нормативных правовых актов и правового акта, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 24 ноября 2015 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам миграции и занятости населения", утвержденным указанным распоряжением:
строки, порядковый номер 7, 9, 10, 24, 25, 26, 27 и 28 исключить.
Премьер-Министр К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 30 апреля 2016 года № 31-р
Перечень

"Халықты жұмыспен қамту туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне халықты жұмыспен қамту мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының заңдарын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық және құқықтық актілердің тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгеріс енгізілді – ҚР Премьер-Министрінің 13.02.2017 № 17; 27.07.2017 № 99-ө өкімдерімен.
Р/с №
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік органдар
Орындау мерзімі
Нормативтік құқықтық және құқықтық актілерді әзірлеудің сапасына, уақтылығына және енгізілуіне жауапты адам
1
2
3
4
5
6
1.
Еңбек ресурстарын дамыту орталығының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ДСӘДМ
2016 жылғы мамыр
Б.Б. Нұрымбетов
2.
Қазақстан Республикасына шетелдік жұмыс күшін тартуға квота белгілеу және оны Қазақстан Республикасының өңірлері арасында бөлу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ДСӘДМ
2016 жылғы шілде
Б.Б. Нұрымбетов
3.
Шетелдік жұмыс күшіне квота беру және жұмыс берушілерге шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат беру туралы нормалар қолданылмайтын тұлғаларды анықтау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ДСӘДМ
2016 жылғы шілде
Б.Б. Нұрымбетов
4.
Корпоративішілік ауыстыру жүзеге асырылатын экономика салаларының тізбесін айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ДСӘДМ, ҰЭМ
2016 жылғы шілде
Б.Б. Нұрымбетов
5.
Жұмыс күшіне болжамды қажеттілікті айқындау әдістемесін бекіту туралы
ДСӘДМ бұйрығы
ДСӘДМ, ҰЭМ, БҒМ
2016 жылғы маусым
Б.Б. Нұрымбетов
6.
Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру қағидаларын бекіту туралы
ДСӘДМ бұйрығы
ДСӘДМ
2016 жылғы маусым
Б.Б. Нұрымбетов
7.
Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландыру қағидаларын бекіту туралы
ДСӘДМ бұйрығы
ДСӘДМ
2016 жылғы маусым
Б.Б. Нұрымбетов
8.
Жастар практикасын ұйымдастыру және қаржыландыру қағидаларын бекіту туралы
ДСӘДМ бұйрығы
ДСӘДМ
2016 жылғы маусым
Б.Б. Нұрымбетов
9.
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру және қаржыландыру қағидаларын бекіту туралы
ДСӘДМ бұйрығы
ДСӘДМ
2016 жылғы маусым
Б.Б. Нұрымбетов
10.
Мүгедектерге арналған жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы
ДСӘДМ бұйрығы
ДСӘДМ, ҰЭМ
2016 жылғы маусым
Б.Б. Нұрымбетов
11.
Мүгедектің жұмыс орнының стандарттарын бекіту туралы
ДСӘДМ бұйрығы
ДСӘДМ
2016 жылғы маусым
С.К. Жақыпова
12.
Білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар, кәмелеттік жасқа жеткенше ата-анасынан айрылғандар немесе олардың қамқорлығынсыз қалғандар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы
ДСӘДМ бұйрығы
ДСӘДМ, БҒМ, ҰЭМ
2016 жылғы маусым
Б.Б. Нұрымбетов
13.
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы
ДСӘДМ бұйрығы
ДСӘДМ, ІІМ, ҰЭМ
2016 жылғы маусым
Б.Б. Нұрымбетов
14.
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы
ДСӘДМ бұйрығы
ДСӘДМ, ІІМ, ҰЭМ
2016 жылғы маусым
Б.Б. Нұрымбетов
15.
Кәсіпкерлік бастамашылыққа жәрдемдесу бойынша шараларды ұйымдастыру және қаржыландыру қағидаларын бекіту туралы
ДСӘДМ бұйрығы
ДСӘДМ
2016 жылғы маусым
Б.Б. Нұрымбетов
16.
Жұмыс күшінің ұтқырлығын арттыру үшін адамдардың ерікті түрде қоныс аудару қағидаларын бекіту туралы
ДСӘДМ бұйрығы
ДСӘДМ
2016 жылғы маусым
Б.Б. Нұрымбетов
17.
Әлеуметтік кәсіптік бағдарлау өткізу қағидаларын бекіту туралы
ДСӘДМ бұйрығы
ДСӘДМ, БҒМ
2016 жылғы маусым
Б.Б. Нұрымбетов
18.
Халықты жұмыспен қамту мәселелері бойынша ведомстволық есептілік нысандарын бекіту туралы
ДСӘДМ бұйрығы
ДСӘДМ
2016 жылғы маусым
Б.Б. Нұрымбетов
19.
Халықты жұмыспен қамту орталығының үлгілік жарғысын бекіту туралы
ДСӘДМ бұйрығы
ДСӘДМ
2016 жылғы маусым
Б.Б. Нұрымбетов
20.
Ағымдағы бос жұмыс орындарының және болжанатын жұмыс орындарының дерекқорына қосу үшін сұранысқа ие мамандықтар мен бос жұмыс орындары туралы мәліметтер ұсынуға арналған әкімшілік есепке алу нысандарын бекіту туралы
ДСӘДМ бұйрығы
ДСӘДМ
2016 жылғы маусым
Б.Б. Нұрымбетов
21.
Халықты жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі аудандық (қалалық) және өңірлік комиссиялар туралы үлгілік ережелерді бекіту туралы
ДСӘДМ бұйрығы
ДСӘДМ
2016 жылғы маусым
Б.Б. Нұрымбетов
22.
Өңірлердің (аудандардың, қалалардың және облыстардың) жұмыспен қамту карталарын қалыптастыру жөніндегі әдістемелік ұсынымдарды бекіту туралы
ДСӘДМ бұйрығы
ДСӘДМ БҒМ, ИДМ, ҰЭМ
2016 жылғы маусым
Б.Б. Нұрымбетов
23.
Жұмыс берушіге шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат беру және (немесе) ұзарту, тоқтату, сондай-ақ корпоративішілік ауыстыруды жүзеге асыру ережелері мен шарттарын бекіту туралы
ДСӘДМ бұйрығы
ДСӘДМ
2016 жылғы шілде
Б.Б. Нұрымбетов
24.
Шетелдікке немесе азаматтығы жоқ адамға өз бетінше жұмысқа орналасу үшін біліктілігінің сәйкестігі туралы анықтама беру тәртібін, шетелдік немесе азаматтығы жоқ адам ез бетінше жұмысқа орналасу үшін басым салалардың (экономикалық қызмет түрлерінің) және олардағы сұранысқа ие кәсіптердің тізбесін бекіту туралы
ДСӘДМ бұйрығы
ДСӘДМ, ҰЭМ
2016 жылғы шілде
Б.Б. Нұрымбетов
25.
Жұмысқа орналастырудың жеке картасын және оны толтыру нысанын бекіту туралы
ДСӘДМ бұйрығы
ДСӘДМ
2016 жылғы маусым
Б.Б. Нұрымбетов
26.
Әлеуметтік келісімшарттың үлгілік нысандарын бекіту туралы
ДСӘДМ бұйрығы
ДСӘДМ
2016 жылғы маусым
Б.Б. Нұрымбетов
27.

нормативных правовых и правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законов Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам занятости населения"
Сноска. Перечень с изменением, внесенным распоряжением Премьер-Министра РК от 13.02.2017 № 17-р; от 27.07.2017 № 99-р.
п/п
Наименование нормативного правового акта Форма акта Государственные органы, ответственные за исполнение Срок
исполнения
Лицо, ответственное за качество, своевременность разработки и внесения нормативных правовых и правовых актов
1
2
3
4
5
6
1.
О некоторых вопросах Центра развития трудовых ресурсов
постановление
Правительства Республики Казахстан
МЗСР
май 2016 года
Нурымбетов Б.Б.
2.
Об утверждении Правил установления квоты на привлечение иностранной рабочей силы в Республику Казахстан и ее распределения между регионами Республики Казахстан
постановление
Правительства Республики Казахстан
МЗСР
июль 2016 года
Нурымбетов Б.Б.
3.
Об определении лиц, на которых не распространяются нормы о квотировании иностранной рабочей силы и выдаче разрешений работодателям на привлечение иностранной рабочей силы
постановление
Правительства Республики Казахстан
МЗСР
июль 2016 года
Нурымбетов Б.Б.
4.
Об определении перечня отраслей экономики, в которых осуществляется внутрикорпоративный перевод
постановление
Правительства Республики Казахстан
МЗСР,
МНЭ
июль 2016 года
Нурымбетов Б.Б.
5.
Об утверждении методики определения прогнозной потребности в рабочей силе
приказ МЗСР
МЗСР,
МНЭ,
МОН
июнь 2016 года
Нурымбетов Б.Б.
6.
Об утверждении Правил организации финансирования общественных работ
приказ МЗСР
МЗСР
июнь 2016 года
Нурымбетов Б.Б.
7.
Об утверждении Правил организации и финансирования социальных рабочих мест
приказ МЗСР
МЗСР
июнь 2016 года
Нурымбетов Б.Б.
8.
Об утверждении Правил организации и финансирования молодежной практики
приказ МЗСР
МЗСР
июнь 2016 года
Нурымбетов Б.Б.
9.
Об утверждении Правил организации и финансирования профессионального обучения
приказ МЗСР
МЗСР
июнь 2016 года
Нурымбетов Б.Б.
10.
Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов
приказ МЗСР
МЗСР,
МНЭ
июнь 2016 года
Нурымбетов Б.Б.
11.
Об утверждении стандартов рабочего места инвалида
приказ МЗСР
МЗСР
июнь 2016 года
Жакупова С.К.
12.
Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
приказ МЗСР
МЗСР,
МОН,
МНЭ
июнь 2016 года
Нурымбетов Б.Б.
13.
Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
приказ МЗСР
МЗСР,
МВД,
МНЭ
июнь 2016 года
Нурымбетов Б.Б.
14.
Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации
приказ МЗСР
МЗСР,
МВД,
МНЭ
июнь 2016 года
Нурымбетов Б.Б.
15.
Об утверждении Правил организации и финансирования мер по содействию предпринимательской инициативе
приказ МЗСР
МЗСР
июнь 2016 года
Нурымбетов Б.Б.
16.
Об утверждении Правил добровольного переселения лиц для повышения мобильности рабочей силы
приказ МЗСР
МЗСР
июнь 2016 года
Нурымбетов Б.Б.
17.
Об утверждении Правил проведения социальной профессиональной ориентации
приказ МЗСР
МЗСР,
МОН
июнь 2016 года
Нурымбетов Б.Б.
18.
Об утверждении формы ведомственной отчетности по вопросам занятости населения
приказ МЗСР
МЗСР
июнь 2016 года
Нурымбетов Б.Б.
19.
Об утверждении типового устава центра занятости населения
приказ МЗСР
МЗСР
июнь 2016 года
Нурымбетов Б.Б.
20.
Об утверждении форм административного учета для представления сведений о востребованных специальностях и вакантных рабочих местах для включения в базу данных текущих вакансий и прогнозируемых рабочих мест
приказ МЗСР
МЗСР
июнь 2016 года
Нурымбетов Б.Б.
21.
Об утверждении типовых положений о районных (городских) и региональных комиссиях по вопросам занятости населения
приказ МЗСР
МЗСР
июнь 2016 года
Нурымбетов Б.Б.
22.
Об утверждении методических рекомендаций по формированию карты занятости регионов (районов, городов и областей)
приказ МЗСР
МЗСР,
МОН,
МИР,
МНЭ
июнь 2016 года
Нурымбетов Б.Б.
23.
Об утверждении Правил и условий выдачи и (или) продления, прекращения разрешений работодателям на привлечение иностранной рабочей силы, а также осуществления внутрикорпоративного перевода
приказ МЗСР
МЗСР
июль 2016 года
Нурымбетов Б.Б.
24.
Об утверждении Правил выдачи справок иностранцу или лицу без гражданства о соответствии квалификации для самостоятельного трудоустройства, перечня приоритетных отраслей экономики (видов экономической деятельности) и востребованных в них профессий для самостоятельного трудоустройства иностранцев и лиц без гражданства
приказ МЗСР
МЗСР,
МНЭ
июль 2016 года
Нурымбетов Б.Б.
25.
Об утверждении индивидуальной карты трудоустройства и формы ее заполнения
приказ МЗСР
МЗСР
июнь 2016 года
Нурымбетов Б.Б.
26.
Об утверждении типовой формы социального контракта
приказ МЗСР
МЗСР
июнь 2016 года
Нурымбетов Б.Б.
27.

"Жұмысшылардың жұмыстары мен кәсіптерінің бірыңғай тарифтік-біліктілік анықтамалығы, жұмысшы кәсіптерінің тарифтік-біліктілік сипаттамаларын, Басшылардың, мамандардың және басқа да қызметшілер лауазымдарының біліктілік анықтамалығын, сондай-ақ ұйымдар басшыларының, мамандарының және басқа да қызметшілері лауазымдарының үлгілік біліктілік сипаттамаларын әзірлеу, қайта қарау, бекіту және қолдану ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 982 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ДСӘДМ бұйрығы
ДСӘДМ
2016 жылғы маусым
Б.Б. Нұрымбетов
28.
"Кәсіптік стандарттарды әзірлеу, енгізу, ауыстыру және қайта қарау ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 1035 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ДСӘДМ бұйрығы
ДСӘДМ
2016 жылғы маусым
Б.Б. Нұрымбетов
29.
"Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан төленетін әлеуметтік төлемдерді тағайындау, мөлшерін есептеу (айқындау), қайта есептеу, сондай-ақ олардың жүзеге асырылу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 236 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ДСӘДМ бұйрығы
ДСӘДМ
2016 жылғы маусым
С.Қ. Жақыпова
30.
Міндетті әлеуметтік сақтандыру жүйесіндегі медициналық қызметтерге тарифтер қалыптастыру әдістемесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің бұйрығы
ДСМ
2017 жылғы мамыр
А.В. Цой
31.
"Әлеуметтік-еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 279 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ДСӘДМ бұйрығы
ДСӘДМ, ҰЭМ
2016 жылғы қыркүйек
Б.Б. Нұрымбетов
32.
"Халықты әлеуметтік қорғау саласында мемлекеттік қызметті көрсету регламенттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 28 мамырдағы № 407 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ДСӘДМ бұйрығы
ДСӘДМ
2016 жылғы қазан
Б.Б. Нұрымбетов
33.
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құратын жұмыс берушілердің шығындарын субсидиялау қағидалары мен шарттарын бекіту туралы
ДСӘДМ бұйрығы
ДСӘДМ, Қаржымині
2017 жылғы тамыз
Б.Б. Нұрымбетов
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ДСӘДМ - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
Қаржымині - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
БҒМ - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
ҰЭМ - Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
ҰЭМ СК - Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті
ІІМ - Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі
ИДМ - Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 21 декабря 2015 года № 982 "Об утверждении Правил разработки, пересмотра, утверждения и применения единого тарифно - квалификационного справочника работ и профессий рабочих, тарифно- квалификационных характеристик профессий рабочих, квалификационного справочника должностей руководителей, специалистов и других служащих, а также типовых квалификационных характеристик должностей руководителей, специалистов и других служащих организаций"
приказ МЗСР
МЗСР
июнь 2016 года
Нурымбетов Б.Б.
28.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 1035 "Об утверждении Правил разработки, введения, замены и пересмотра профессиональных стандартов"
приказ МЗСР
МЗСР
июнь 2016 года
Нурымбетов Б.Б.
29.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 17 апреля 2015 года № 236 "Об утверждении Правил назначения, исчисления (определения), перерасчета размеров социальных выплат из Государственного фонда социального страхования, а также их осуществления"
приказ МЗСР
МЗСР
июнь 2016 года
Жакупова С.К.
30.
Исключена распоряжением Премьер-Министра РК от 27.07.2017 № 99-р.
31.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 279 "Об утверждении стандартов государственных услуг в социально-трудовой сфере"
приказ МЗСР
МЗСР,
МНЭ
сентябрь 2016 года
Нурымбетов Б.Б.
32.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 28 мая 2015 года № 407 "Об утверждении регламентов оказания государственных услуг в сфере социальной защиты населения"
приказ МЗСР
МЗСР,
МНЭ
октябрь 2016 года
Нурымбетов Б.Б.
33.
Об утверждении Правил и условий субсидирования затрат работодателей, создающих специальные рабочие места для трудоустройства инвалидов
приказ МЗСР
МЗСР,
МФ
август 2017 года
Нурымбетов Б.Б.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МЗСР - Министерство здравоохранения и социального развития Республики
Казахстан;
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан;
МОН - Министерство образования и науки Республики Казахстан;
МНЭ - Министерство национальной экономики Республики Казахстан;
КС МНЭ - Комитет статистики Министерства национальной экономики Республики
Казахстан;
МВД - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МИР - Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан