"Лотереялар және лотерея қызметі туралы" 2016 жылғы 9 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 22 маусымдағы № 50-ө өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Лотереялар және лотерея қызметі туралы" 2016 жылғы 9 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тиісті нормативтік құқықтық актіні қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2016 жылғы 22 маусымдағы
№ 50-ө өкімімен
бекітілген

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 9 апреля 2016 года "О лотереях и лотерейной деятельности"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 июня 2016 года № 50-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 9 апреля 2016 года "О лотереях и лотерейной деятельности" (далее - перечень).
2. Министерству культуры и спорта Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующий нормативный правовой акт и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 22 июня 2016 года № 50-р
Перечень

"Лотереялар және лотерея қызметі туралы" 2016 жылғы 9 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
Р/с №
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Акт нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік органдар
Орындалу мерзімі
Нормативтік құқықтық актілердің сапасына, уақтылы әзірленуі мен енгізілуіне жауапты тұлға
1
2
3
4
5
6
1.
Лотереялар және лотереялық қызмет саласындағы уәкілетті органды айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
МСМ
2016 жылғы маусым
С.Ж. Мұсайбеков
2.
Лотерея операторын және оған лотерея өткізу құқығын беру мерзімін айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
МСМ
2016 жылғы маусым
С.Ж. Мұсайбеков
3.
Қазақстан Республикасының лотереялар және лотерея қызметі туралы заңнамасының орындалуының тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің және Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
МСМ, ҰЭМ
2016 жылғы маусым
С.Ж. Мұсайбеков
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
МСМ - Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
ҰЭМ - Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі

нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 9 апреля 2016 года "О лотереях и лотерейной деятельности"
п/п
Наименование нормативного правового акта Форма акта Государственные органы, ответственные за исполнение Срок исполнения Лицо, ответственное за качество, своевременность разработки и внесения нормативных правовых актов
1 2 3 4 5 6
1.
Об определении уполномоченного органа в сфере лотереи и лотерейной деятельности
постановление Правительства Республики Казахстан
МКС
июнь 2016 года
Мусайбеков С.Ж.
2.
Об определении оператора лотереи и срока предоставления ему права проведения лотереи
постановление Правительства Республики Казахстан
МКС
июнь 2016 года
Мусайбеков С.Ж.
3.
Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочных листов за соблюдением законодательства Республики Казахстан о лотереях и лотерейной деятельности
совместный приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МКС,
МНЭ
июнь 2016 года
Мусайбеков С.Ж.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МКС - Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
МНЭ - Министерство национальной экономики Республики Казахстан