Газ өнеркәсібін дамыту мәселелері бойынша жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 12 тамыздағы № 66-ө өкімі
Газ өнеркәсібін дамыту мәселелері бойынша ұсыныстарды әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Қазақстан Республикасының Энергетика министрі, жетекші
Қазақстан Республикасының Энергетика вице-министрі, жетекшінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі Газ өнеркәсібін дамыту департаментінің директоры, хатшы
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму бірінші вице-министрі
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау комитетінің төрағасы
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі Геология және жер қойнауын пайдалану комитетінің төрағасы
Астана қаласы әкімінің орынбасары
Алматы қаласы әкімінің орынбасары
Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары
Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары
Алматы облысы әкімінің орынбасары
Қызылорда облысы әкімінің орынбасары
Жамбыл облысы әкімінің орынбасары
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің орынбасары
Қостанай облысы әкімінің орынбасары
Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары
Атырау облысы әкімінің орынбасары
Қарағанды облысы әкімінің орынбасары
"PSA" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің бас директоры (келісім бойынша)
"ҚазМұнайГаз" өндіру және бұрғылау технологиясының ғылыми-зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі бас директорының орынбасары (келісім бойынша)
"ҚазТрансГаз" акционерлік қоғамының бас директоры (келісім бойынша)
"Норт Каспиан Оперейтинг Компани Н.В." компаниясының бас директоры (келісім бойынша)
"Қарашығанақ Петролеум Оперейтинг Б.В." компаниясының бас директоры (келісім бойынша)
"Теңізшевройл" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің бас директоры (келісім бойынша)
"CNPC-Ақтөбемұнайгаз" акционерлік қоғамының бас директоры (келісім бойынша)
"Дженерал Электрик Нефть и Газ" компаниясының сату жөніндегі басқарушы директоры (келісім бойынша)
"КАТЭК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің бас директоры (келісім бойынша).
2. Жұмыс тобы 2016 жылғы 10 қазанға дейінгі мерзімде газ өнеркәсібін дамыту мәселелері бойынша ұсыныстар әзірлеп, оларды Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Премьер-Министр К. Мәсімов

О создании рабочей группы по вопросам развития газовой промышленности
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 августа 2016 года № 66-р
В целях выработки предложений по вопросам развития газовой промышленности:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Министр энергетики Республики Казахстан, руководитель вице-министр энергетики Республики Казахстан, заместитель руководителя
директор Департамента развития газовой промышленности Министерства энергетики Республики Казахстан, секретарь
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан
первый вице-министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан
председатель Комитета по регулированию естественных монополий и защите конкуренций Министерства национальной экономики Республики Казахстан
председатель Комитета геологии и недропользования Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
заместитель акима города Астаны
заместитель акима города Алматы заместитель
акима Западно-Казахстанской области
заместитель акима Актюбинской области
заместитель акима Алматинской области
заместитель акима Кызылординской области
заместитель акима Жамбылской области
заместитель акима Южно-Казахстанской области
заместитель акима Костанайской области
заместитель акима Мангистауской области
заместитель акима Атырауской области
заместитель акима Карагандинской области
генеральный директор товарищества с ограниченной ответственностью "PSA" (по согласованию)
заместитель генерального директора товарищества с ограниченной ответственностью "Научно-исследовательский институт технологии добычи и бурения "КазМунайГаз" (по согласованию)
генеральный директор акционерного общества "КазТрансГаз" (по согласованию)
генеральный директор компании "Норт Каспиан Оперейтинг Компани Н.В." (по согласованию)
генеральный директор компании "Карачаганак Петролеум Оперейтинг Б.В." (по согласованию)
генеральный директор товарищества с ограниченной ответственностью "Тенгизшевройл" (по согласованию)
генеральный директор акционерного общества "CNPC-Актобемунайгаз" (по согласованию)
управляющий директор по продажам компании "Дженерал Электрик Нефть и Газ" (по согласованию)
генеральный директор товарищества с ограниченной ответственностью "КАТЭК" (по согласованию).
2. Рабочей группе в срок до 10 октября 2016 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по вопросам развития газовой промышленности.
Премьер-Министр К. Масимов