"Атырау мұнай өңдеу зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігін жекешелендіру мәселелері жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 13 қазандағы № 104-ө өкімі
"Атырау мұнай өңдеу зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігін жекешелендіру мәселелері жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, жетекші
Қазақстан Республикасының Энергетика министрі, жетекшінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Энергетика вице-министрі, хатшы
Қазақстан Республикасының Әділет министрі
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрі
Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Атырау облысының әкімі
Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының бірінші орынбасары (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті департаментінің бастығы (келісім бойынша)
"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісім бойынша)
"ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісім бойынша)
"ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының вице-президенті (келісім бойынша).
2. Жұмыс тобы "Атырау мұнай өңдеу зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігін жекешелендіру мәселелері жөнінде ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Премьер-Министр Б. Сағынтаев

О создании рабочей группы по вопросам приватизации товарищества с ограниченной ответственностью "Атырауский нефтеперерабатывающий завод"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 октября 2016 года № 104-р
В целях выработки предложений по вопросам товарищества с ограниченной ответственностью нефтеперерабатывающий завод":
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Первый заместитель Премьер-Министра Республики, руководитель
Министр энергетики Республики Казахстан, заместитель руководителя
вице-министр энергетики Республики Казахстан, секретарь
Министр юстиции Республики Казахстан
Министр национальной экономики Республики Казахстан
Министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Министр финансов Республики Казахстан
аким Атырауской области
первый заместитель Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию)
начальник департамента Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию)
председатель правления акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" (по согласованию)
председатель правления акционерного общества "Национальная компания "КазМунайГаз" (по согласованию)
вице-президент акционерного общества "Национальная компания "КазМунайГаз" (по согласованию).
2. Рабочей группе выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по вопросам приватизации товарищества с ограниченной ответственностью Атырауский нефтеперерабатывающий завод".
Премьер-Министр Б. Сагинтаев