"Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексіне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 5 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 28 сәуірдегі № 52-ө өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексіне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 5 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актінің жобасын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тізбеге сәйкес тиісті нормативтік құқықтық актілерді қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2017 жылғы 28 сәуірдегі
№ 52-ө өкімімен
бекітілген

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 5 апреля 2017 года "О внесении изменений и дополнений в Экологический кодекс Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 апреля 2017 года № 52-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 5 апреля 2017 года "О внесении изменений и дополнений в Экологический кодекс Республики Казахстан" (далее - перечень).
2. Министерству энергетики Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проект нормативного правового акта согласно перечню;
2) принять соответствующие нормативные правовые акты согласно перечню и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр Б. Сагинтаев
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 28 апреля 2017 года № 52-р
Перечень

"Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексіне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 5 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
Р/с №
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Нормативтік құқықтық актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімі
Нормативтік құқықтық актіні сапалы және уақтылы әзірлеу мен енгізуге жауапты тұлға
1
2
3
4
5
6
1.

нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 5 апреля 2017 года "О внесении изменений и дополнений в Экологический кодекс Республики Казахстан"
п/п
Наименование нормативного правового акта Форма нормативного правового акта Государственный орган, ответственный за исполнение Срок
исполнения
Лицо, ответственное за качественную и своевременную разработку и внесение нормативного правового акта
1 2 3 4 5 6
1.

"Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 қыркүйектегі № 994 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ЭМ
2017 жылғы маусым
Ғ.Қ. Сәдібеков
2.
"Әр түрлі сыныпты полигондарда орналастырылатын қалдықтар тізімдемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрі міндетін атқарушысының 2007 жылғы 2 тамыздағы № 244-ө бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2017 жылғы маусым
Ғ.Қ. Сәдібеков
3.
Парниктік газдар шығарындыларының үлестік коэффициенттерінің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2017 жылғы маусым
Ғ.Қ. Сәдібеков
Ескертпе: аббревиатураның толық жазылуы:
ЭМ - Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2014 года № 994 "Вопросы Министерства энергетики Республики Казахстан"
постановление
Правительства Республики Казахстан
МЭ
июнь 2017 года
Садибеков Г.К.
2.
О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 2 августа 2007 года № 244-п "Об утверждении перечней отходов для размещения на полигонах различных классов"
приказ
Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
июнь 2017 года
Садибеков Г.К.
3.
Об утверждении перечня удельных коэффициентов выбросов парниковых газов
приказ
Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
июнь 2017 года
Садибеков Г.К.
Примечание: расшифровка аббревиатуры:
МЭ - Министерство энергетики Республики Казахстан