"Прокуратура туралы" 2017 жылғы 30 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 24 шілдедегі № 94-ө өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Прокуратура туралы" 2017 жылғы 30 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы (келісім бойынша) мүдделі мемлекеттік органдармен бірлесіп:
1) тізбеге сәйкес құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тиісті ведомстволық құқықтық актілерді қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2017 жылғы 24 шілдедегі
№ 94-ө өкімімен
бекітілген

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 30 июня 2017 года "О прокуратуре"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 июля 2017 года № 94-р
1. Утвердить прилагаемый перечень правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 30 июня 2017 года "О прокуратуре" (далее - перечень).
2. Генеральной прокуратуре Республики Казахстан (по согласованию) совместно с заинтересованными государственными органами:
1) разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр Б. Сагинтаев
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 24 июля 2017 года № 94-р
Перечень

"Прокуратура туралы" 2017 жылғы 30 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі
Р/с №
Құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімі
Құқықтық актілердің сапасына, уақтылы әзірленуі мен енгізілуіне жауапты тұлға
1
2
3
4
5
6
1.
Қазақстан Республикасының прокуратурасы органдарының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
БП (келісім бойынша)
2017 жылғы тамыз
М.М. Ахметжанов
2.
Қазақстан Республикасының заңдылықты, құқықтық тәртіпті және қылмысқа қарсы күресті қамтамасыз ету жөніндегі үйлестіру кеңесі туралы ережені бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
БП (келісім бойынша, жинақтау), МҚІжСЖҚА (келісім бойынша), ІІМ, Қаржымині
2017 жылғы тамыз
М.М. Ахметжанов
3.
Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
БП (келісім бойынша)
2017 жылғы тамыз
М.М. Ахметжанов
4.
Қазақстан Республикасының прокуратура органдарының рәміздері туралы
бұйрық
БП (келісім бойынша)
2017 жылғы тамыз
М.М. Ахметжанов
5.
Прокуратура органдары лауазымды тұлғаларының жеке тұлғалар мен заңды тұлғалар өкілдерін жеке қабылдау қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
БП (келісім бойынша)
2017 жылғы тамыз
М.М. Ахметжанов
6.
Прокуратураның білім беру ұйымдарына оқуға қабылдау қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
БП (келісім бойынша)
2017 жылғы тамыз
М.М. Ахметжанов
7.
Құқық қорғау қызметі, оларды үйлестіру мен мониторингілеу саласындағы ведомствоаралық ғылыми зерттеулерді жүргізу қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
БП (келісім бойынша)
2017 жылғы тамыз
М.М. Ахметжанов
8.
Прокуратура органдарында, ведомстволарын да, мекемелерімен білім беру ұйымында қаруды, оқ-дәріні және арнайы құралдарды алу, есепке алу, сақтау, алып жүру, беру, тасымалдау қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
БП (келісім бойынша)
2017 жылғы тамыз
М.М. Ахметжанов
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
БП - Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы
МҚІжСЖҚА - Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі
ІІМ - Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі
ҚМ - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі

правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 30 июня 2017 года "О прокуратуре"
п/п
Наименование правового акта Форма акта Государственный орган, ответственный за исполнение Срок исполнения Лицо, ответственное за качество, своевременность разработки и внесения правовых актов
1 2 3 4 5 6
1.
О некоторых вопросах органов прокуратуры Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан
ГП (по согласованию)
август 2017 года
Ахметжанов М.М.
2.
Об утверждении Положения о Координационном совете Республики Казахстан по обеспечению законности, правопорядка и борьбы с преступностью
Указ Президента Республики Казахстан
ГП (по согласованию, созыв),
АДГСиПК (по согласованию), МВД, МФ
август 2017 года
Ахметжанов М.М.
3.
О внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан
ГП (по согласованию)
август 2017 года
Ахметжанов М.М.
4.
О символах органов прокуратуры Республики Казахстан
приказ
ГП (по согласованию)
август 2017 года
Ахметжанов М.М.
5.
Об утверждении Правил личного приема физических лиц и представителей юридических лиц должностными лицами органов прокуратуры
приказ
ГП (по согласованию)
август 2017 года
Ахметжанов М.М.
6.
Об утверждении Правил приема на обучение в организацию образования прокуратуры
приказ
ГП (по согласованию)
август 2017 года
Ахметжанов М.М.
7.
Об утверждении Правил проведения межведомственных научных исследований в сфере правоохранительной деятельности, их координации и мониторинга
приказ
ГП (по согласованию)
август 2017 года
Ахметжанов М.М.
8.
Об утверждении Правил приобретения, учета, хранения, ношения, передачи, перевозки оружия, боеприпасов и специальных средств в органах,
приказ
ГП (по согласованию)
август 2017 года
Ахметжанов М.М.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
ГП - Генеральная прокуратура Республики Казахстан
АДГСиПК - Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
МВД - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан