"Ұлттық экспорттық стратегия" үкіметтік бағдарламасының жобасы бойынша ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 26 шілдедегі № 98-ө өкімі
"Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жоспарлау жүйесінің одан әрі жұмыс істеуінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 4 наурыздағы № 931 Жарлығының 119-2-тармағына сәйкес:
1. Осы өкімге қосымшаға сәйкес құрамда "Ұлттық экспорттық стратегия" үкіметтік бағдарламасының жобасы бойынша ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобы (бұдан әрі - жұмыс тобы) құрылсын.
2. Жұмыс тобы 2017 жылғы 31 шілдеге дейінгі мерзімде "Ұлттық экспорттық стратегия" үкіметтік бағдарламасының (бұдан әрі - Бағдарлама) жобасы бойынша ұсыныстар әзірлесін және оларды Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі 2017 жылғы 1 тамызға дейінгі мерзімде Бағдарламаны Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
4. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі Т.М. Сүлейменовке жүктелсін.
Премьер-Министр Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2017 жылғы 26 шілдедегі
№ 98-ө өкіміне
қосымша
"Ұлттық экспорттық стратегия" үкіметтік бағдарламасының жобасы бойынша ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобының құрамы
Сүлейменов
Тимур Мұратұлы
-
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі, жетекші
Бәкенов
Ернар Бақытжанұлы
-
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі, жетекшінің орынбасары
Күшікова
Жанель Сабырқызы
-
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі Сыртқы сауда қызметін дамыту департаментінің директоры, хатшы
Рау
Альберт Павлович
-
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаты Қаржы және бюджет комитетінің мүшесі (келісім бойынша)
Исаева
Гүлмира Сұлтанбайқызы
-
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрі
Мағауов
Әсет Маратұлы
-
Қазақстан Республикасының Энергетика вице-министрі
Рамазанов
Арман Қайырбекұлы
-
Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министрі
Сахов
Жандос Мұхитұлы
-
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Халықаралық ынтымақтастық және экономикалық интеграция департаменті директорының міндетін атқарушы
Нұрашев
Тимур Бекболатұлы
-
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті төрағасының орынбасары
Қоныспаев
Ермұхамбет Болатпекұлы
-
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Сыртқы экономикалық саясат департаменті директорының орынбасары
Сақтағанов
Нұрымбет Аманұлы
-
Шығыс Қазақстан облысы әкімінің бірінші орынбасары
Ахметов
Ратмир Бақытұлы
-
Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің орынбасары
Әміржанов
Рақымбек Маршалұлы
-
Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары
Әукенов
Ерлан Мұратұлы
-
Алматы қаласы әкімінің орынбасары
Дычко
Николай Васильевич
-
Павлодар облысы әкімінің орынбасары
Жамалов
Бауыржан Салдарұлы
-
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің орынбасары
Жанке
Тимур Амантайұлы
-
Жамбыл облысы әкімінің орынбасары
Кайнарбеков
Асхат Қанатұлы
-
Ақмола облысы әкімінің орынбасары
Кәрібеков
Марғұлан Сібірұлы
-
Қарағанды облысы әкімінің орынбасары
Ким
Евгений Германович
-
Қызылорда облысы әкімінің орынбасары
Мырзалиев
Мейіржан Иябайұлы
-
Қостанай облысы әкімінің орынбасары
Стексов
Игорь Валерьевич
-
Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары
Әбдіқадыров
Әлішер Елісұлы
-
Астана қаласының Инвестициялар және даму басқармасының басшысы
Григорьева
Вера Владимировна
-
Астана қаласының Кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасының басшысы
Мұрат
Маржан Мұратқызы
-
Алматы облысы Кәсіпкерлік және индустриялық-инновациялық даму басқармасының басшысы
Жандосов
Ораз Әлиұлы
-
"Қазақстан экономистер қауымдастығының" қоғамдық қоры қамқоршылық кеңесінің төрағасы (келісім бойынша)

О создании рабочей группы для выработки предложений по проекту Правительственной программы "Национальная экспортная стратегия"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 июля 2017 года № 98-р
В соответствии с пунктом 119-2 Указа Президента Республики Казахстан от 4 марта 2010 года № 931 "О некоторых вопросах дальнейшего функционирования Системы государственного планирования в Республике Казахстан":
1. Создать рабочую группу для выработки предложений по проекту Правительственной программы "Национальная экспортная стратегия" (далее - рабочая группа) в составе согласно приложению к настоящему распоряжению.
2. Рабочей группе в срок до 31 июля 2017 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по проекту Правительственной программы "Национальная экспортная стратегия" (далее - Программа).
3. Министерству национальной экономики Республики Казахстан в срок до 1 августа 2017 года внести в Правительство Республики Казахстан Программу.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министра национальной экономики Республики Казахстан Сулейменова Т.М.
Премьер-Министр Б. Сагинтаев
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 26 июля 2017 года № 98-p
Состав рабочей группы для выработки предложений по проекту Правительственной программы "Национальная экспортная стратегия"
Суйлеменов
Тимур Муратович
-
Министр национальной экономики Республики Казахстан, руководитель
Бакенов
Ернар Бакытжанович
-
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан, заместитель руководителя
Кушукова
Жанель Сабыровна
-
директор Департамента развития внешнеторговой деятельности Министерства национальной экономики Республики Казахстан, секретарь
Рау
Альберт Павлович
-
депутат Мажилиса Парламента Республики Казахстан, член Комитета по финансам и бюджету (по согласованию)
Исаева
Гульмира Султанбаевна
-
вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан
Магауов
Асет Мартович
-
вице-министр энергетики Республики Казахстан
Рамазанов
Арман Кайырбекович
-
вице-министр оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Сахов
Жандос Мухитович
-
исполняющий обязанности директора Департамента экономической интеграции и международного сотрудничества Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Нурашев
Тимур Бекболатович
-
заместитель председателя Комитета индустриального развития и промышленной безопасности Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Коныспаев
Ермухамбет Болатпекович
-
заместитель директора Департамента внешнеэкономической политики Министерства иностранных дел Республики Казахстан
Сактаганов
Нурымбет Аманович
-
первый заместитель акима Восточно-Казахстанской области
Ахметов
Ратмир Бахытович
-
заместитель акима Северо-Казахстанской области
Амиржанов
Ракимбек Маршалович
-
заместитель акима Мангистауской области
Аукенов
Ерлан Муратович
-
заместитель акима города Алматы
Дычко
Николай Васильевич
-
заместитель акима Павлодарской области
Жамалов
Бауыржан Салдарович
-
заместитель акима Южно-Казахстанской области
Жанке
Тимур Амантаевич
-
заместитель акима Жамбылской области
Кайнарбеков
Асхат Канатович
-
заместитель акима Акмолинской области
Карибеков
Маргулан Сибирьевич
-
заместитель акима Карагандинской области
Ким
Евгений Германович
-
заместитель акима Кызылординской области
Мырзалиев
Меиржан Иябаевич
-
заместитель акима Костанайской области
Стексов
Игорь Валерьевич
-
заместитель акима Западно- Казахстанской области
Абдыкадыров
Алишер Елисулы
-
руководитель Управления по инвестициям и развитию города Астаны
Григорьева
Вера Владимировна
-
руководитель Управления предпринимательства и промышленности города Астаны
Мурат
Маржан Муратовна
-
руководитель Управления предпринимательства и индустриально­инновационного развития Алматинской области
Жандосов
Ораз Алиевич
-
председатель попечительского совета общественного фонда "Ассоциация экономистов Казахстана" (по согласованию)