"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы арқылы көрсетілуге жататын мемлекеттік кызметтерді іріктеу жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 9 наурыздағы № 16-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 11 қыркүйектегі № 130-ө өкімі
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы арқылы көрсетілуге жататын мемлекеттік қызметтерді іріктеу жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 9 наурыздағы № 16-ө өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы арқылы көрсетілуге жататын мемлекеттік қызметтерді іріктеу жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамы осы өкімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Премьер-Министр Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2017 жылғы 11 қыркүйектегі
№ 130-ө өкіміне
қосымша
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2016 жылғы 9 наурыздағы
№ 16-ө өкімімен
бекітілген
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы арқылы көрсетілуге жататын мемлекеттік қызметтерді іріктеу жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, төраға
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрі, төрағаның орынбасары
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі Мемлекеттік көрсетілетін қызметтерді дамыту департаментінің директоры, хатшы
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаты (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаты (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
"Нұр Отан" партиясының республикалық қоғамдық қабылдау бөлмесінің басшысы (келісім бойынша)
"Атамекен" Қазақстан Республикасының ұлттық кәсіпкерлер палатасы басқарма төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
"Экономикалық зерттеулер институты" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісім бойынша)
"Сандж зерттеулер орталығы" қоғамдық қорының президенті (келісім бойынша)
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы коммерциялық емес акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісім бойынша)
"Ұлттық ақпараттық технологиялар" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісім бойынша)

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 марта 2016 года № 16-р "О Межведомственной комиссии по отбору государственных услуг, подлежащих оказанию через Государственную корпорацию "Правительство для граждан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 сентября 2017 года № 130-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 марта 2016 года № 16-р "О Межведомственной комиссии по отбору государственных услуг, подлежащих оказанию через Государственную корпорацию "Правительство для граждан" следующее изменение:
состав Межведомственной комиссии по отбору государственных услуг, подлежащих оказанию через Государственную корпорацию "Правительство для граждан", утвержденный указанным распоряжением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему распоряжению.
Премьер-Министр Б. Сагинтаев
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан от
11 сентября 2017 года № 130-р
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 9 марта 2016 года № 16-р
Состав
Межведомственной комиссии по отбору государственных услуг, подлежащих оказанию через Государственную корпорацию "Правительство для граждан"
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель
Министр информации и коммуникаций Республики Казахстан, заместитель председателя
директор Департамента по развитию государственных услуг Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан, секретарь
депутат Сената Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
депутат Мажилиса Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан
заместитель Министра юстиции Республики Казахстан
вице-министр финансов Республики Казахстан
заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции (по согласованию)
руководитель республиканской общественной приемной партии "Нұр Отан" (по согласованию)
заместитель председателя правления Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
председатель правления акционерного общества "Институт экономических исследований" (по согласованию)
президент общественного фонда "Центр исследований Сандж" (по согласованию)
председатель правления некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (по согласованию)
председатель правления акционерного общества "Национальные информационные технологии" (по согласованию)