"Еліміздің ежелгі кезеңнен бергі тарихы, қазақстандық мәдениет, еліміздің қазіргі заманғы өмірі, тарихи тұлғалар мен азаматтар - "біздің заманымыздың қаһармандары" туралы баяндайтын ауқымды кино-және тележобаларды жасау жөнінде 2015 - 2020 жылдарға арналған "Мәңгілік Ел" кешенді жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 12 қарашадағы № 104-ө өкімінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 30 қыркүйектегі № 139-ө өкімі
"Еліміздің ежелгі кезеңнен бергі тарихы, казақстандық мәдениет, еліміздің қазіргі заманғы өмірі, тарихи тұлғалар мен азаматтар - "біздің заманымыздың қаһармандары" туралы баяндайтын ауқымды кино-және тележобаларды жасау жөнінде 2015 - 2020 жылдарға арналған "Мәңгілік Ел" кешенді жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 12 қарашадағы № 104-ө өкімінің күші жойылды деп танылсын.
Премьер-Министр Б. Сағынтаев

О признании утратившим силу распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 ноября 2015 года № 104-р "Об утверждении Комплексного плана "Мәңгілік Ел" по созданию серии масштабных кино- и телепроектов, повествующих об истории страны с древнейших времен, казахстанской культуре, современной жизни страны, исторических личностях и гражданах - "героях нашего времени", на 2015 - 2020 годы"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 сентября 2017 года № 139-р
Признать утратившим силу распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 ноября 2015 года № 104-р "Об утверждении Комплексного плана "Мәңгілік Ел" по созданию серии масштабных кино - и телепроектов, повествующих об истории страны с древнейших времен, казахстанской культуре, современной жизни страны, исторических личностях и гражданах - "героях нашего времени", на 2015 - 2020 годы".
Премьер-Министр Б. Сагинтаев