"Қайырымдылықты дамыту мәселелері жөніндегі кеңес туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 2 наурыздағы № 24-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 10 қазандағы № 127-ө өкімі
"Қайырымдылықты дамыту жөніндегі кеңес туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 2 наурыздағы № 24-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген өкімге қосымша осы өкімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2) көрсетілген өкіммен бекітілген Қайырымдылықты дамыту мәселелері жөніндегі кеңес туралы ережеде:
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Кеңестің жұмыс органы Қазақстан Республикасының Қоғамдық даму министрлігі болып табылады.".
Премьер-Министр Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2018 жылғы 10 қазандағы
№ 127-ө өкіміне
қосымша
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2018 жылғы 2 наурыздағы
№ 24-ө өкіміне
қосымша
Қайырымдылықты дамыту мәселелері жөніндегі кеңестің құрамы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, төраға
Қазақстан халқы Ассамблеясы төрағасының орынбасары Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Қазақстан халқы Ассамблеясы хатшылығының меңгерушісі, төрағаның орынбасары (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасының Қоғамдық даму министрі, төрағаның орынбасары
Қазақстан Республикасының Қоғамдық даму министрлігі Қоғамдық келісім комитетінің төрағасы, хатшы
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар вице-министрі
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Қазақстан Республикасының Қоғамдық даму вице-министрі
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт вице-министрі
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі
"Атамекен" Қазақстан Республикасының ұлттық кәсіпкерлер палатасының төрағасы (келісім бойынша)
"Уақып" қазақстандық қоры" корпоративтік қайырымдылық қорының президенті (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы "Қоғамдық келісім" республикалық мемлекеттік мекемесінің директоры (келісім бойынша)

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 марта 2018 года № 24-р "О Совете по вопросам развития благотворительности"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 октября 2018 года № 127-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 марта 2018 года № 24-р "О Совете по вопросам развития благотворительности" следующие изменения:
1) приложение к указанному распоряжению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему распоряжению;
2) в Положении о Совете по вопросам развития благотворительности, утвержденном указанным распоряжением:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Рабочим органом Совета является Министерство общественного развития Республики Казахстан.".
Премьер-Министр Б. Сагинтаев
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 10 октября 2018 года № 127-р
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 2 марта 2018 года № 24-р
Состав
Совета по вопросам развития благотворительности
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель
Заместитель Председателя Ассамблеи народа Казахстана, заведующий Секретариатом Ассамблеи народа Казахстана Администрации Президента Республики Казахстан, заместитель председателя (по согласованию)
Министр общественного развития Республики Казахстан, заместитель председателя
председатель Комитета общественного согласия Министерства общественного развития Республики Казахстан, секретарь
вице-министр информации и коммуникаций Республики Казахстан
заместитель Министра юстиции Республики Казахстан
вице-министр образования и науки Республики Казахстан
вице-министр здравоохранения Республики Казахстан
вице-министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
вице-министр финансов Республики Казахстан
вице-министр общественного развития Республики Казахстан
вице-министр культуры и спорта Республики Казахстан
заместитель Министра иностранных дел Республики Казахстан
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан
председатель Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстана "Атамекен" (по согласованию)
президент корпоративного благотворительного фонда "Казахстанский фонд "Уақып" (по согласованию)
директор республиканского государственного учреждения "Қоғамдық келісім" при Президенте Республики Казахстан (по согласованию)