Дүниежүзілік сауда ұйымының 12-ші министрлік конференциясын дайындау және өткізу жөніндегі ұлттық ұйымдастыру комитеті туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2019 жылғы 5 сәуірдегі № 50-ө өкімі
Дүниежүзілік сауда ұйымының 12-ші министрлік конференциясының күн тәртібі мәселелерін және оны 2020 жылғы 8-11 маусымда Нұр-Сұлтан қаласында дайындау мен өткізудің ұйымдастырушылық мәселелерін шешу үшін:
1. Қоса беріліп отырған Дүниежүзілік сауда ұйымының 12-ші министрлік конференциясын дайындау және өткізу жөніндегі ұлттық ұйымдастыру комитетінің (бұдан әрі - Ұлттық ұйымдастыру комитеті) құрамы бекітілсін.
2. Ұлттық ұйымдастыру комитеті Дүниежүзілік сауда ұйымының 12-ші министрлік конференциясын жоғары халықаралық деңгейде дайындауды және өткізуді ұйымдастыруды, оның ішінде Дүниежүзілік сауда ұйымының 12-ші министрлік конференциясын дайындау мен өткізу бойынша мемлекеттік органдар мен ұйымдардың қызметін үйлестіруді қамтамасыз етсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі Ә.А. Смайыловқа жүктелсін.
Премьер-Министр А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2019 жылғы 5 сәуірдегі
№ 50-ө өкімімен бекітілген
Дүниежүзілік сауда ұйымының 12-ші министрлік конференциясын дайындау және өткізу жөніндегі ұлттық ұйымдастыру комитетінің құрамы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі, төраға
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі, төрағаның орынбасары
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі, хатшы
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқарушысының орынбасары (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министрі
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт вице-министрі
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму вице-министрі
Нұр-Сұлтан қаласы әкімінің орынбасары
"KAZAKH TOURISM" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы басқармасы төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
"Астана" халықаралық қаржы орталығының әкімшілігі" акционерлік қоғамының басқарушы директоры (келісу бойынша)
"Сауда саясатын дамыту орталығы" акционерлік қоғамының бас директоры (келісу бойынша)
"Астана ЭКСПО-2017" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының басқарушы директоры (келісу бойынша)
"Астана ЭКСПО-2017" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы Конгресстік-көрме іс-шаралары департаментінің директоры (келісу бойынша).

О Национальном организационном комитете по подготовке и проведению 12-ой Министерской конференции Всемирной торговой организации
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 апреля 2019 года № 50-р
Для решения вопросов повестки дня и организационных вопросов подготовки и проведения в городе Нур-Султане 8-11 июня 2020 года 12-ой Министерской конференции Всемирной торговой организации:
1. Утвердить прилагаемый состав Национального организационного комитета по подготовке и проведению 12-ой Министерской конференции Всемирной торговой организации (далее - Национальный организационный комитет).
2. Национальному организационному комитету обеспечить организацию подготовки и проведения 12-ой Министерской конференции Всемирной торговой организации на высоком международном уровне, в том числе координацию деятельности государственных органов и организаций по подготовке и проведению 12-ой Министерской конференции Всемирной торговой организации.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан Смаилова А.А.
Премьер-Министр А. Мамин
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 5 апреля 2019 года № 50-р
Состав
Национального организационного комитета по подготовке и проведению 12-ой Министерской конференции Всемирной торговой организации
Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан - Министр финансов Республики Казахстан, председатель
Министр национальной экономики Республики Казахстан, заместитель председателя
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан, секретарь
заместитель Министра иностранных дел Республики Казахстан
заместитель Управляющего делами Президента Республики Казахстан (по согласованию)
заместитель Министра внутренних дел Республики Казахстан
вице-министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
вице-министр культуры и спорта Республики Казахстан
вице-министр финансов Республики Казахстан
вице-министр информации и общественного развития Республики Казахстан
заместитель акима города Нур-Султана
заместитель председателя правления акционерного общества "Национальная компания "KAZAKH TOURISM" (по согласованию)
управляющий директор акционерного общества "Администрация Международного финансового центра "Астана" (по согласованию)
генеральный директор акционерного общества "Центр развития торговой политики" (по согласованию)
управляющий директор акционерного общества "Национальная компания "Астана ЭКСПО-2017" (по согласованию)
директор Департамента конгрессно-выставочных мероприятий акционерного общества "Национальная компания "Астана ЭКСПО-2017" (по согласованию).