"XII Астана экономикалық форумын дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 2 қазандағы № 124-ө өкіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2019 жылғы 29 сәуірдегі № 70-ө өкімі
"XII Астана экономикалық форумын дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 2 қазандағы № 124-ө өкіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы министрі Ә.А. Смайыловқа жүктелсін.";
көрсетілген өкіммен бекітілген XII Астана экономикалық форумын дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, төраға" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы министрі, төраға";
"Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт вице-министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму вице-министрі
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министрі";
"Deloitte" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аға менеджері (келісім бойынша)" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Ғалымдардың Еуразиялық экономикалық клубы" қауымдастығының президенті (келісім бойынша)
Бреттон-Вудсты жаңарту жөніндегі комитеттің бас директоры (келісім бойынша)
Қазақстандағы және Орталық Азиядағы KPMG басқарушы әріптесі (келісім бойынша)".
Премьер-Министр А. Мамин

О внесении изменений и дополнений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 октября 2018 года № 124-р "Об утверждении состава Организационного комитета по подготовке и проведению XII Астанинского экономического форума"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 апреля 2019 года № 70-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 октября 2018 года № 124-р "Об утверждении состава Организационного комитета по подготовке и проведению XII Астанинского экономического форума" следующие изменения и дополнения:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан Смаилова А.А.";
в составе Организационного комитета по подготовке и проведению XII Астанинского экономического форума, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель" изложить в следующей редакции:
"Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан – Министр финансов Республики Казахстан, председатель";
после строки "вице-министр культуры и спорта Республики Казахстан" дополнить строками следующего содержания:
"вице-министр информации и общественного развития Республики Казахстан
вице-министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан";
после строки "старший менеджер товарищества с ограниченной ответственностью "Deloitte" (по согласованию)" дополнить строками следующего содержания:
"президент Ассоциации "Евразийский экономический клуб ученых" (по согласованию)
генеральный директор Комитета по обновлению Бреттон-Вудса (по согласованию)
управляющий партнер KPMG в Казахстане и Центральной Азии (по согласованию)".
Премьер-Министр А. Мамин