Қазақстан Республикасын индустриялық-инновациялық дамытудың 2020 - 2025 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасының жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2019 жылғы 4 мамырдағы № 74-ө өкімі
1. Осы өкімге қосымшаға сәйкес құрамда Қазақстан Республикасын индустриялық-инновациялық дамытудың 2020 - 2025 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасының жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобы (бұдан әрі - жұмыс тобы) құрылсын.
2. Жұмыс тобы 2019 жылғы 1 тамызға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасын индустриялық-инновациялық дамытудың 2020 - 2025 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасының жобасын әзірлесін.
Премьер-Министр А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2019 жылғы 4 мамырдағы
№ 74-ө өкіміне
қосымша
Қазақстан Республикасын индустриялық-инновациялық дамытудың 2020 - 2025 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасының жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобының құрамы
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі, жетекші
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министрі, жетекшінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі Стратегиялық жоспарлау департаментінің директоры, хатшы
Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің депутаттары (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Инвестиция комитеті төрағасының орынбасары
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті төрағасының орынбасары
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Аэроғарыш комитеті төрағасының орынбасары
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті төрағасының орынбасары
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі Технологиялық және инновациялық даму департаментінің директоры
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі Экспортты дамыту және ілгерілету департаментінің директоры
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі Экономика салаларын дамыту департаментінің директоры
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі Стратегиялық жоспарлау және талдау департаментінің директоры
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі Қорғаныс-өнеркәсіп кешенін дамыту департаментінің директоры
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі Электрондық өнеркәсіпті дамыту департаментінің директоры
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Стратегиялық жоспарлау және талдау департаментінің директоры
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру департаментінің директоры
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі Техникалық және кәсіптік білім беру департаментінің директоры
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі Халықты жұмыспен қамту және еңбек нарығын дамыту департаментінің директоры
Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі Мұнай-газ-химия өнеркәсібін дамыту және техникалық реттеу департаментінің директоры
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Мұнай өнеркәсібін дамыту департаменті директорының орынбасары
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Стратегиялық жоспарлау және талдау департаменті директорының орынбасары
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Қаржы департаменті директорының орынбасары
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Мал шаруашылығы өнімдерін ендіру және қайта өңдеу департаменті Қайта өңдеу өнеркәсібін дамыту басқармасының басшысы
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Өсімдік шаруашылығы өнімдерін өндіру және қайта өңдеу департаменті Қайта өңдеу және кооперация басқармасының басшысы
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитеті Техникалық реттеу және стандарттау басқармасының басшысы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Салық салу әдіснамасы департаментінің әдістеме басқармасының басшысы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Қоғамдық кеңесінің мүшелері (келісу бойынша)
"Атамекен" Қазақстан Республикасының ұлттық кәсіпкерлер палатасы төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
"Қазақстандық индустрияны дамыту институты" акционерлік қоғамының басқарма торағасы (келісу бойынша)
"Қазақстандық индустрияны дамыту институты" акционерлік қоғамының басқарма төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
"Атамекен" Қазақстан Республикасының ұлттық кәсіпкерлер палатасы Өңдеуші өнеркәсіп департаментінің директоры - басқарушы директор (келісу бойынша)
"Атамекен" Қазақстан Республикасының ұлттық кәсіпкерлер палатасы Өнеркәсіп және бәсекеге қабілеттілік департаментінің директоры - басқарушы директор (келісу бойынша)
"Зерде" ұлттық инфокоммуникациялық холдингі" акционерлік қоғамының басқарушы директоры (келісу бойынша)
"Инновациялық технологиялар паркі" дербес кластерлік қорының басқарушы директоры (келісу бойынша)
"Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамы Стратегия және корпоративтік даму департаментінің директоры (келісу бойынша)
"Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамы Жобалық қаржыландыру және мемлекеттік-жекешелік әріптестік департаментінің директоры (келісу бойынша)
"Қазақстандық индустрияны дамыту институты" акционерлік қоғамының Өнеркәсіп және бәсекеге қабілеттілік орталығының директоры (келісу бойынша)
"Назарбаев Университеті" дербес білім беру ұйымының Инновацияны дамыту департаментінің директоры (келісу бойынша)
"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының Активтер портфелін басқару секторының басшысы (келісу бойынша)
"ҚазАвтоПром" Қазақстанның автомобиль саласындағы кәсіпорындарының одағы" заңды тұлғалар бірлестігінің басқарма төрағасы (келісу бойынша)
"Қазақстан Республикасындағы білім беруді дамытудың Ұлттық Палатасы" қауымдастық нысанындағы заңды тұлғалар бірлестігінің басқарма төрағасы (келісу бойынша)
"Қазақстан Республикасы орман шаруашылығы және ағаш өңдеу ұйымдарының "Жасыл Орман" қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің төрағасы (келісу бойынша)
"Қазақстан Республикасының жеңіл өнеркәсіп өнімдерін өндірушілердің Одағы" заңды тұлғалар бірлестігінің президенті (келісу бойынша)
"Қазақстан лифтовиктер одағы" қауымдастығы түріндегі заңды тұлғалар бірлестігінің өзін-өзі реттеу ұйымының президенті (келісу бойынша)
"ҚазАвтоПром" Қазақстанның автомобиль саласындағы кәсіпорындарының одағы" заңды тұлғалар бірлестігі басқарма төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
"Қазақстан машина жасаушыларының одағы" заңды тұлғалар бірлестігі басқарма төрағасының орынбасарлары (келісу бойынша)
"Қазақстан Республикасының жеңіл өнеркәсіп өнімдерін өндірушілердің Одағы" заңды тұлғалар бірлестігінің директоры (келісу бойынша)
"Қазақстан машина жасаушыларының одағы" заңды тұлғалар бірлестігі атқарушы дирекциясының директоры (келісу бойынша)
"Қазақстан машина жасаушыларының одағы" заңды тұлғалар бірлестігінің атқарушы дирекциясы директорының орынбасары (келісу бойынша)
"Қазақстан Республикасының химиктер одағы" заңды тұлғалар бірлестігінің атқарушы директоры (келісу бойынша)
"Қазақстан Республикасы орман шаруашылығы және ағаш өңдеу ұйымдарының "Жасыл Орман" қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің атқарушы директоры (келісу бойынша)
"Тау-кен ендіруші және тау-кен металлургиялық кәсіпорындардың республикалық қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің атқарушы директорының бірінші орынбасары (келісу бойынша)
"Тау-кен өндіруші және тау-кен металлургиялық кәсіпорындардың республикалық қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің атқарушы директорының орынбасары (келісу бойынша)
"Жасыл" экономиканы қолдау және G-Global-ды дамыту коалициясы" заңды тұлғалар бірлестігінің Өнеркәсіп департаментінің директоры (келісу бойынша)

О создании рабочей группы по разработке проекта Государственной программы индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2020-2025 годы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 мая 2019 года № 74-р
1. Создать рабочую группу по разработке проекта Государственной программы индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2020-2025 годы (далее - рабочая группа) в составе согласно приложению к настоящему распоряжению.
2. Рабочей группе в срок до 1 августа 2019 года разработать проект Государственной программы индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2020-2025 годы.
Премьер-Министр А. Мамин
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 4 мая 2019 года № 74-р
Состав
рабочей группы по разработке проекта Государственной программы индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2020-2025 годы
Министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан, руководитель
вице-министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан, заместитель руководителя
директор Департамента стратегического планирования Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан, секретарь
депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
заместитель председателя Комитета по инвестициям Министерства иностранных дел Республики Казахстан
заместитель председателя Комитета индустриального развития и промышленной безопасности Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
заместитель председателя Аэрокосмического комитета Министерства цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
заместитель председателя Комитета науки Министерства образования и науки Республики Казахстан
директор Департамента технологического и инновационного развития Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
директор Департамента по развитию и продвижению экспорта Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
директор Департамента развития отраслей экономики Министерства национальной экономики Республики Казахстан
директор Департамента стратегического планирования и анализа Министерства национальной экономики Республики Казахстан
директор Департамента развития оборонно-промышленного комплекса Министерства цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
директор Департамента развития цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
директор Департамента стратегического планирования и анализа Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
директор Департамента высшего и послевузовского образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
директор Департамента технического и профессионального образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
директор Департамента занятости населения и развития рынка труда Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
директор Департамента развития нефтегазохимической промышленности и технического регулирования Министерства энергетики Республики Казахстан
заместитель директора Департамента развития нефтяной промышленности Министерства энергетики Республики Казахстан
заместитель директора Департамента стратегического планирования и анализа Министерства энергетики Республики Казахстан
заместитель директора Департамента финансов Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
руководитель управления развития перерабатывающей промышленности Департамента производства и переработки животноводческой продукции Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
руководитель управления переработки и кооперации Департамента производства и переработки растениеводческой продукции Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
руководитель управления технического регулирования и стандартизации Комитета технического регулирования и метрологии Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
руководитель управления методологии Департамента методологии налогообложения Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
члены Общественного совета Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан (по согласованию)
заместитель председателя правления Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
председатель правления акционерного общества "Казахстанский институт развития индустрии" (по согласованию)
заместитель председателя правления акционерного общества "Казахстанский институт развития индустрии" (по согласованию)
управляющий директор - директор Департамента обрабатывающей промышленности Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
управляющий директор - директор Департамента промышленности и конкурентоспособности Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
управляющий директор акционерного общества "Национальный инфокоммуникационный холдинг "Зерде" (по согласованию)
управляющий директор автономного кластерного фонда "Парк инновационных технологий" (по согласованию)
директор Департамента стратегии и корпоративного развития акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" (по согласованию)
директор Департамента проектного финансирования и государственно-частного партнерства акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" (по согласованию)
директор Центра промышленности и конкурентоспособности акционерного общества "Казахстанский институт развития индустрии" (по согласованию)
директор Департамента развития инноваций автономной организации образования "Назарбаев Университет" (по согласованию)
руководитель Сектора по управлению портфелем активов акционерного общества фонда национального благосостояния "Самрук-Казына" (по согласованию)
председатель правления объединения юридических лиц "Союз предприятий автомобильной отрасли Казахстана "КазАвтоПром" (по согласованию)
председатель правления объединения юридических лиц в форме ассоциации "Национальная палата развития системы распространения знаний в Республике Казахстан" (по согласованию)
председатель объединения юридических лиц "Ассоциация организаций лесного хозяйства и лесопереработки Республики Казахстан "Жасыл Орман" (по согласованию)
президент объединения юридических лиц "Союз производителей продукции легкой промышленности Республики Казахстан" (по согласованию)
президент саморегулируемой организации объединения юридических лиц в форме Ассоциации "Союз лифтовиков Казахстана" (по согласованию)
заместитель председателя правления объединения юридических лиц "Союз предприятий автомобильной отрасли Казахстана "КазАвтоПром" (по согласованию)
заместители председателя правления объединения юридических лиц "Союз машиностроителей Казахстана" (по согласованию)
директор объединения юридических лиц "Союз производителей продукции легкой промышленности Республики Казахстан" (по согласованию)
директор исполнительной дирекции объединения юридических лиц "Союз машиностроителей Казахстана" (по согласованию)
заместитель директора исполнительной дирекции объединения юридических лиц "Союз машиностроителей Казахстана" (по согласованию)
исполнительный директор объединения юридических лиц "Союз химиков Республики Казахстан" (по согласованию)
исполнительный директор объединения юридических лиц "Союз обрабатывающей промышленности" (по согласованию)
исполнительный директор объединения юридических лиц "Ассоциация организаций лесного хозяйства и лесопереработки Республики Казахстан "Жасыл Орман" (по согласованию)
первый заместитель исполнительного директора объединения юридических лиц "Республиканская ассоциация горнодобывающих и горно - металлургических предприятий" (по согласованию)
заместитель исполнительного директора объединения юридических лиц "Республиканская ассоциация горнодобывающих и горно-металлургических предприятий" (по согласованию)
директор Департамента промышленности объединения юридических лиц "Коалиция за "зеленую" экономику и развитие G-Global" (по согласованию)