"Қайырымдылықты дамыту мәселелері жөніндегі кеңес туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 2 наурыздағы № 24-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2019 жылғы 13 мамырдағы № 77-ө өкімі
"Қайырымдылықты дамыту жөніндегі кеңес туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 2 наурыздағы № 24-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген өкіммен бекітілген Қайырымдылықты дамыту мәселелері жөніндегі кеңестің құрамы осы өкімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2) көрсетілген өкіммен бекітілген Қайырымдылықты дамыту мәселелері жөніндегі кеңес туралы ережеде:
4 және 5-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі Кеңестің жұмыс органы болып табылады.
5. Кеңестің отырыстары қажеттілігіне қарай өткізіледі.".
Премьер-Министр А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2018 жылғы 13 мамырдағы
№ 77-ө өкіміне
қосымша
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2018 жылғы 2 наурыздағы
№ 24-ө өкімімен
бекітілген
Қайырымдылықты дамыту мәселелері жөніндегі кеңестің құрамы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, төраға
Қазақстан халқы Ассамблеясы төрағасының орынбасары, Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Қазақстан халқы Ассамблеясы хатшылығының меңгерушісі, төрағаның орынбасары (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрі, төрағаның орынбасары
Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрлігінің Азаматтық қоғам істері комитетінің төрағасы, хатшы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт вице-министрі
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі
"Атамекен" Қазақстан Республикасының ұлттық кәсіпкерлер палатасының төрағасы (келісу бойынша)
"Уақып" қазақстандық қоры" корпоративтік қайырымдылық қорының президенті (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы "Қоғамдық келісім" республикалық мемлекеттік мекемесінің директоры (келісу бойынша)
"Ана үйі" қоғамдық қорының жетекшісі (келісу бойынша)
"Аяла" жеке қайырымдылық қоры" жеке қорының вице-президенті (келісу бойынша)
"Болашақ" корпоративтік қорының директоры (келісу бойынша)
"Дара" жеке қорының атқарушы директоры (келісу бойынша)
"Дегдар" гуманитарлық қоры" корпоративтік қорының директоры (келісу бойынша)
"Қазақстанның Азаматтық Альянсы" заңды тұлғалар бірлестігінің директоры (келісу бойынша)
"Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президенті - Елбасы Қоры" жеке қорының атқарушы директорының бірінші орынбасары (келісу бойынша)
"Қазақстанның іскер әйелдері қауымдастығы" қоғамдық бірлестігінің президенті (келісу бойынша)
"Болат Өтемұратовтың қоры" жеке қорының директоры (келісу бойынша)
"Altyn Qyran Group" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің қадағалау кеңесінің төрағасы (келісу бойынша)

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 марта 2018 года № 24-р "О Совете по вопросам развитии благотворительности"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 мая 2019 года № 77-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 марта 2018 года № 24-р "О Совете по вопросам развития благотворительности" следующие изменения:
1) состав Совета по вопросам развития благотворительности, утвержденный указанным распоряжением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему распоряжению;
2) в Положении о Совете по вопросам развития благотворительности, утвержденном указанным распоряжением:
пункты 4 и 5 изложить в следующей редакции:
"4. Рабочим органом Совета является Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан.
5. Заседания Совета проводятся по мере необходимости.".
Премьер-Министр А. Мамин
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 13 мая 2019 года № 77-р
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 2 марта 2018 года № 24-р
Состав
Совета по вопросам развития благотворительности
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель
заместитель Председателя Ассамблеи народа Казахстана, заведующий Секретариатом Ассамблеи народа Казахстана Администрации Президента Республики Казахстан, заместитель председателя (по согласованию)
Министр информации и общественного развития Республики Казахстан, заместитель председателя
председатель Комитета по делам гражданского общества Министерства информации и общественного развития Республики Казахстан, секретарь
заместитель Министра юстиции Республики Казахстан
вице-министр образования и науки Республики Казахстан
вице-министр здравоохранения Республики Казахстан
вице-министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
вице-министр финансов Республики Казахстан
вице-министр культуры и спорта Республики Казахстан
заместитель Министра иностранных дел Республики Казахстан
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан
председатель национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
президент корпоративного благотворительного фонда "Казахстанский фонд "Уакып" (по согласованию)
директор республиканского государственного учреждения "Кргамдьщ келшм" при Президенте Республики Казахстан (по согласованию)
руководитель общественного фонда "Ана үйі" (по согласованию)
вице-президент частного фонда "Частный благотворительный фонд "Аяла" (по согласованию)
директор корпоративного фонда "Болашақ" (по согласованию)
исполнительный директор частного фонда "Дара" (по согласованию)
директор корпоративного фонда "Гуманитарный фонд "Дегдар" (по согласованию)
директор объединения юридических лиц "Гражданский Альянс Казахстана" (по согласованию)
первый заместитель исполнительного директора частного фонда "Фонд Первого Президента Республики Казахстан - Елбасы" (по согласованию)
президент общественного объединения "Ассоциация деловых женщин Казахстана" (по согласованию)
директор частного фонда "Фонд Булата Утемуратова" (по согласованию)
председатель наблюдательного совета товарищества с ограниченной ответственностью "Altyn Qyran Group" (по согласованию)