"МАЭК-Қазатомөнеркәсіп" жауапкершілігі шектеулі серіктестігін мемлекеттік меншікке өтеусіз негізде беру жөніндегі жұмыс тобын кұру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2019 жылғы 6 маусымдағы № 101-ө өкімі.
"МАЭК-Қазатомөнеркәсіп" жауапкершілігі шектеулі серіктестігін мемлекеттік меншікке өтеусіз негізде беру процесінде іс-қимылдарды үйлестіру және келісілген шешімдер қабылдау мақсатында:
1. Осы өкімге қосымшаға сәйкес құрамда "МАЭК-Қазатомөнеркәсіп" жауапкершілігі шектеулі серіктестігін мемлекеттік меншікке өтеусіз негізде беру жөніндегі жұмыс тобы (бұдан әрі - жұмыс тобы) құрылсын.
2. Жұмыс тобы "МАЭК-Қазатомөнеркәсіп" жауапкершілігі шектеулі серіктестігін мемлекеттік меншікке беру процесінде проблемалық мәселелерді шешу бойынша ұсыныстар әзірлесін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Ж.М. Қасымбекке жүктелсін.
Премьер-Министр А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2019 жылғы 6 маусымдағы
№ 101-ө өкіміне
қосымша
"МАЭК-Қазатомөнеркәсіп" жауапкершілігі шектеулі серіктестігін мемлекеттік меншікке өтеусіз негізде беру жөніндегі жұмыс тобының
ҚҰРАМЫ
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, жетекші Қазақстан Республикасының Энергетика вице-министрі, жетекшінің орынбасары
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі Атом энергетикасы және өнеркәсіп департаментінің директоры, хатшы
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министрі
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті төрағасының орынбасары
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі Бюджет және қаржылық рәсімдер департаментінің директоры
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі Заң қызметі департаментінің директоры
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Өнеркәсіп, көлік және коммуникация бюджеті департаменті директорының орынбасары
"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының активтерді басқару жөніндегі басқарушы директоры (келісу бойынша)
"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамы Активтерді басқару дирекциясы "Энергетика" секторының аға менеджері (келісу бойынша)

О создании рабочей группы по передаче товарищества с ограниченной ответственностью "МАЭК- Казатомпром" в государственную собственность на безвозмездной основе
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 июня 2019 года № 101-р
В целях координации действий и принятия согласованных решений в процессе передачи товарищества с ограниченной ответственностью "МАЭК- Казатомпром" в государственную собственность на безвозмездной основе:
1. Создать рабочую группу по передаче товарищества с ограниченной ответственностью "МАЭК-Казатомпром" в государственную собственность на безвозмездной основе (далее - рабочая группа) в составе согласно приложению к настоящему распоряжению.
2. Рабочей группе выработать предложения по решению проблемных вопросов товарищества с ограниченной ответственностью "МАЭК- Казатомпром" в процессе передачи в государственную собственность.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Касымбека Ж.М.
Премьер-Министр А. Мамин
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 6 июня 2019 года № 101-р
СОСТАВ
рабочей группы по передаче товарищества с ограниченной ответственностью "МАЭК-Казатомпром" в государственную собственность на безвозмездной основе
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, руководитель
вице-министр энергетики Республики Казахстан, заместитель руководителя
директор Департамента атомной энергетики и промышленности Министерства энергетики Республики Казахстан, секретарь
вице-министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан
заместитель председателя Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан
директор Департамента бюджета и финансовых процедур Министерства энергетики Республики Казахстан
директор Департамента юридической службы Министерства энергетики Республики Казахстан
заместитель директора Департамента бюджета промышленности, транспорта и коммуникаций Министерства финансов Республики Казахстан
управляющий директор по управлению активами акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" (по согласованию)
старший менеджер сектора "Энергетика" дирекции по управлению активами акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" (по согласованию)