Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдеріне өзгерістер енгізу және "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 27 наурыздағы № 38-ө өкімінің 1-тармағы 1) тармақшасының және 2-тармағы 1) тармақшасының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2019 жылғы 7 тамыздағы № 141-ө өкімі
1. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы арқылы көрсетілуге жататын мемлекеттік қызметтерді іріктеу жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 9 наурыздағы № 16-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы арқылы көрсетілуге жататын мемлекеттік қызметтерді іріктеу жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамында:
мына:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, төраға
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрі, төрағаның орынбасары
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі "Электрондық үкімет" және мемлекеттік көрсетілетін қызметтерді дамыту департаментінің директоры, хатшы" деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрі, төраға
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министрі, төрағаның орынбасары
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі "Электрондық үкіметті" және мемлекеттік көрсетілетін қызметтерді дамыту департаментінің директоры, хатшы";
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының орынбасары (келісім бойынша)" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі төрағасының орынбасары (келісім бойынша)";
"Астана қаласы әкімінің орынбасары" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Нұр-Сұлтан қаласы әкімінің орынбасары";
мыналар:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі Индустриялық-инновациялық даму бөлімі инновациялық даму және цифрландыру секторының бас инспекторы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі Индустриялық-инновациялық даму бөлімі инновациялық даму және цифрландыру секторының бас консультанты" енгізілсін;
көрсетілген өкіммен бекітілген "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы арқылы көрсетілуге жататын мемлекеттік қызметтерді іріктеу жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы ережеде:
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в некоторые распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан и признании утратившими силу подпункта 1) пункта 1 и подпункта 1) пункта 2 распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 марта 2017 года № 38-р "О некоторых вопросах консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 августа 2019 года № 141-р.
1. Внести в некоторые распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан следующие изменения:
1) в распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 марта 2016 года № 16-р "О Межведомственной комиссии по отбору государственных услуг, подлежащих оказанию через Государственную корпорацию "Правительство для граждан":
в составе Межведомственной комиссии по отбору государственных услуг, подлежащих оказанию через Государственную корпорацию "Правительство для граждан", утвержденном указанным распоряжением:
строки:
"Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель
Министр информации и коммуникаций Республики Казахстан, заместитель председателя
директор Департамента развития "электронного правительства" и государственных услуг Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан, секретарь" изложить в следующей редакции:
"Министр цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан, председатель
вице-министр цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан, заместитель председателя
директор Департамента развития "электронного правительства" и государственных услуг Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан, секретарь";
строку "заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции (по согласованию)" изложить в следующей редакции:
"заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы (по согласованию)";
строку "заместитель акима города Астаны" изложить в следующей редакции:
"заместитель акима города Нур-Султана";
ввести:
"главного инспектора сектора инновационного развития и цифровизации Отдела индустриально-инновационного развития Канцелярии Премьер- Министра Республики Казахстан
главного консультанта сектора инновационного развития и цифровизации Отдела индустриально-инновационного развития Канцелярии Премьер- Министра Республики Казахстан";
в Положении о Межведомственной комиссии по отбору государственных услуг, подлежащих оказанию через Государственную корпорацию "Правительство для граждан", утвержденном указанным распоряжением:
пункт 4 изложить в следующей редакции:

"4. Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі Комиссияның жұмыс органы болып табылады.";
2. "Қазақстан Республикасының радиожиіліктер жөніндегі ведомствоаралық комиссиясы туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 14 маусымдағы № 70-ө өкімінде:
Қазақстан Республикасының радиожиіліктер жөніндегі ведомствоаралық комиссиясының құрамында:
мына:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, төрағаның орынбасары
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар вице-министрі, хатшы" деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрі, төрағаның орынбасары
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министрі, хатшы";
"Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрі" деген жол алып тасталсын;
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасының радиожиіліктер жөніндегі ведомствоаралық комиссиясы туралы ережеде:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі Комиссияның жұмыс органы болып табылады.".
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 27 наурыздағы № 38-ө өкімінің 1-тармағы 1) тармақшасының және 2-тармағы 1) тармақшасының күші жойылды деп танылсын.
Премьер-Министр А. Мамин

"4. Рабочим органом Комиссии является Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан.".
2) в распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 июня 2018 года № 70-р "О Межведомственной комиссии по радиочастотам Республики Казахстан":
в составе Межведомственной комиссии по радиочастотам Республики Казахстан:
строки:
"Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, заместитель председателя
вице-министр информации и коммуникаций Республики Казахстан, секретарь" изложить в следующей редакции:
"Министр цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан, заместитель председателя
вице-министр цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан, секретарь";
строку "Министр информации и коммуникаций Республики Казахстан" исключить;
в Положении о Межведомственной комиссии по радиочастотам Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Рабочим органом Комиссии является Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан.".
2. Признать утратившими силу подпункт 1) пункта 1 и подпункт 1) пункта 2 распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 марта 2017 года № 38-р "О некоторых вопросах консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан".
Премьер-Министр А. Мамин