"Архив-2025" мемлекеттік бағдарламасының жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2019 жылғы 14 тамыздағы № 142-ө өкімі
1. Осы өкімге қосымшаға сәйкес құрамда "Архив-2025" мемлекеттік бағдарламасының жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобы (бұдан әрі – жұмыс тобы) құрылсын.
2. Жұмыс тобы 2019 жылғы 15 тамызға дейінгі мерзімде "Архив-2025" мемлекеттік бағдарламасының (бұдан әрі ‒ Мемлекеттік бағдарлама) жобасын әзірлесін.
3. Мемлекеттік бағдарламаның жобасын Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізу мерзімі 2019 жылғы 20 тамызға дейін болып белгіленсін.
4. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2019 жылғы 14 тамыздағы
№ 142-ө өкіміне
қосымша
"Архив-2025" мемлекеттік бағдарламасының жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобының құрамы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрі, жетекші
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт вице-министрі, жетекшінің орынбасары
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Архив ісі және құжаттама департаментінің директоры, хатшы
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаты (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаты (келісу бойынша)
"Қазақстан Республикасы Президентінің Мұрағаты" мемлекеттік мекемесі директорының орынбасары (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Халықаралық ақпарат комитеті төрағасының орынбасары
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Ғылым комитеті төрағасының орынбасары
Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі "Рухани жаңғыру" бағдарламасын үйлестіру департаментінің директоры
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Әлеуметтік саясат және мемлекеттік органдарды дамыту департаментінің директоры
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Қоғамдық кеңесінің төрағасы (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Қоғамдық кеңесінің мүшесі (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі "Орталық мемлекеттік ғылыми-техникалық құжаттама архиві" республикалық мемлекеттік мекемесінің директоры (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Қазақстан Республикасының Ұлттық архиві" республикалық мемлекеттік мекемесі директорының орынбасары (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Орталық мемлекеттік архиві" республикалық мемлекеттік мекемесі директорының орынбасары (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Ғылым комитетінің "Р.Б. Сүлейменов атындағы Шығыстану институты" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны жанындағы Тарихи материалдарды зерттеу бойынша республикалық ақпараттық орталықтың директоры (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Қазақстан Республикасының Ұлттық архиві" республикалық мемлекеттік мекемесі "Архив-2025" ғылыми әдістемелік орталығының басшысы (келісу бойынша)

О создании рабочей группы по разработке проекта Государственной программы "Архив-2025"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 августа 2019 года № 142-р.
О создании рабочей группы по разработке проекта Государственной программы "Архив-2025"
1. Создать рабочую группу по разработке проекта Государственной программы "Архив-2025" (далее – рабочая группа) в составе согласно приложению к настоящему распоряжению.
2. Рабочей группе в срок до 15 августа 2019 года разработать проект Государственной программы "Архив-2025" (далее - Государственная программа).
3. Срок внесения проекта Государственной программы в Правительство Республики Казахстан определить 20 августа 2019 года.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство культуры и спорта Республики Казахстан.
Премьер-Министр А. Мамин
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 14 августа 2019 года № 142-р
Состав
рабочей группы по разработке проектаГосударственной программы "Архив-2025"
Министр культуры и спорта Республики Казахстан, руководитель
вице-министр культуры и спорта Республики Казахстан, заместитель руководителя
директор Департамента архивного дела и документации Министерства культуры и спорта Республики Казахстан, секретарь
депутат Сената Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
депутат Мажилиса Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
заместитель директора государственного учреждения "Архив Президента Республики Казахстан" (по согласованию)
заместитель председателя Комитета международной информации Министерства иностранных дел Республики Казахстан
заместитель председателя Комитета науки Министерства образования и науки Республики Казахстан
директор Департамента координации программы "Рухани жаңғыру" Министерства информации и общественного развития Республики Казахстан
директор Департамента социальной политики и развития государственных органов Министерства национальной экономики Республики Казахстан
председатель Общественного совета Министерства культуры и спорта Республики Казахстан (по согласованию)
член Общественного совета Министерства культуры и спорта Республики Казахстан (по согласованию)
директор республиканского государственного учреждения "Центральный государственный архив научно-технической документации" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан (по согласованию)
заместитель директора республиканского государственного учреждения "Национальный архив Республики Казахстан" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан (по согласованию)
заместитель директора республиканского государственного учреждения "Центральный государственный архив" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан (по согласованию)
директор республиканского информационного центра по изучению исторических материалов при республиканском государственном казенном предприятии "Институт востоковедения имени Р.Б. Сулейменова" Комитета науки Министерства образования и науки Республики Казахстан (по согласованию)
руководитель научно-методического центра "Архив-2025" республиканского государственного учреждения "Национальный архив Республики Казахстан" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан (по согласованию).