Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің "Ел азаматтарының табысын ұлғайту және тұрмыс сапасын жақсарту жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы" 2019 жылғы 6 ақпандағы № 13-ө және "Ел азаматтарының табысын ұлғайту және тұрмыс сапасын жақсарту жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2019 жылғы 6 ақпандағы № 13-ө өкіміне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" 2019 жылғы 11 маусымдағы № 105-ө өкімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2020 жылғы 5 қазандағы № 130-ө өкімі
Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Ел азаматтарының кірістерін өсіру және өмір сүру сапасын жақсарту бойынша ұсыныстар әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2019 жылғы 6 ақпандағы № 13-ө өкімі;
2) "Ел азаматтарының кірістерін арттыру және өмір сүру сапасын жақсарту бойынша ұсыныстар әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2019 жылғы 6 ақпандағы № 13-ө өкіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2019 жылғы 11 маусымдағы № 105-ө өкімі.
Премьер-Министр А. Мамин

О признании утратившими силу распоряжений Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 февраля 2019 года № 13-р "О создании рабочей группы для выработки предложений по повышению доходов и улучшению качества жизни граждан страны" и от 11 июня 2019 года № 105-р "О внесении изменения и дополнений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 февраля 2019 года № 13-р "О создании рабочей группы для выработки предложений по повышению доходов и улучшению качества жизни граждан страны"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 октября 2020 года № 130-р
Признать утратившими силу:
1) распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 февраля 2019 года № 13-р "О создании рабочей группы для выработки предложений по повышению доходов и улучшению качества жизни граждан страны";
2) распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 июня 2019 года № 105-р "О внесении изменения и дополнений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 февраля 2019 года № 13-р "О создании рабочей группы для выработки предложений по повышению доходов и улучшению качества жизни граждан страны".
Премьер-Министр А. Мамин