Мұнай-газ саласының бәсекеге қабілеттілігін арттыру мәселелері жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2020 жылғы 27 қарашадағы № 150-ө өкімі.
2020 жылғы 18 қарашада Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің жұмыс кездесуінде шетелдік мұнай-газ компаниялары көтерген мәселелер бойынша Қазақстан Республикасы Президентінің тапсырмаларын орындау мақсатында:
1. Осы өкімге қосымшаға сәйкес құрамда мұнай-газ саласының бәсекеге қабілеттілігін арттыру мәселелері жөніндегі жұмыс тобы (бұдан әрі — жұмыс тобы) құрылсын.
2. Жұмыс тобы 2021 жылғы 1 наурызға дейінгі мерзімде 2020 жылғы 18 қарашада Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің жұмыс кездесуінде шетелдік мұнай-газ компаниялары көтерген мәселелер бойынша келісілген ұсыныстар тұжырымдасын.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Р.В. Склярға жүктелсін.
Премьер-Министр А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2020 жылғы 27 қарашадағы
№ 150-ө өкіміне қосымша
Мұнай-газ саласының бәсекеге қабілеттілігін арттыру мәселелері жөніндегі жұмыс тобының құрамы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, жетекші
Қазақстан Республикасы Президентінің экономиканың нақты секторын дамыту мәселелері жөніндегі көмекшісі
Қазақстан Республикасының Энергетика министрі
Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар министрі
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
"ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісу бойынша)
"ҚазТрансГаз" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісу бойынша)
"Атамекен" Қазақстан Республикасының ұлттық кәсіпкерлер палатасының басқарма төрағасы (келісу бойынша)
"KAZENERGY" Қазақстан мұнай-газ және энергетика кешені ұйымдарының қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің бас директоры (келісу бойынша)
"PSA" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің бас директоры (келісу бойынша)
"Қазақстандық шетелдік инвесторлар кеңесі" қауымдастығының төрағасы (келісу бойынша)
Экология және геология мәселелері жөніндегі кіші топ
Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар министрі, жетекші
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Қазақстан Республикасының Энергетика вице-министрі
"ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы басқарма төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
"KAZENERGY" Қазақстан мұнай-газ және энергетика кешені ұйымдарының қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің бас директоры (келісу бойынша)
"Қазақстандық шетелдік инвесторлар кеңесі" қауымдастығының төрағасы (келісу бойынша)
Мұнай-газ саласын перспективалық дамыту мәселелері жөніндегі кіші топ
Қазақстан Республикасының Энергетика министрі, жетекші
Қазақстан Республикасының Энергетика бірінші вице-министрі
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министрі
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
"ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы басқарма төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
"ҚазТрансГаз" акционерлік қоғамы басқарма төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
"KAZENERGY" Қазақстан мұнай-газ және энергетика кешені ұйымдарының қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің бас директоры (келісу бойынша)
"PSA" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің бас директоры (келісу бойынша)
"Қазақстандық шетелдік инвесторлар кеңесі" қауымдастығының төрағасы (келісу бойынша)
Мұнай-газ саласының инвестициялық тартымдылығын арттыру мәселелері жөніндегі кіші топ
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі, жетекші
Қазақстан Республикасының Энергетика бірінші вице-министрі
Қазакстан Республикасы Сыртқы істер министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар вице-министрі
"ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы басқарма төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
"ҚазТрансГаз" акционерлік қоғамы басқарма төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
"KAZENERGY" Қазақстан мұнай-газ және энергетика кешені ұйымдарының қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің бас директоры (келісу бойынша)
"Қазақстандық шетелдік инвесторлар кеңесі" қауымдастығының төрағасы (келісу бойынша)
Жергілікті қамтуды дамыту мәселелері жөніндегі кіші топ
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі, жетекші
Қазақстан Республикасының Энергетика вице-министрі Қазақстан Республикасының Ұлттык экономика вице-министрі "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы басқарма төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
"Атамекен" Қазақстан Республикасының ұлттық кәсіпкерлер палатасы басқарма төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
"KAZENERGY" Қазақстан мұнай-газ және энергетика кешені ұйымдарының қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің бас директоры (келісу бойынша)
"Қазақстандық шетелдік инвесторлар кеңесі" қауымдастығының төрағасы (келісу бойынша)

О создании рабочей группы по вопросам повышения конкурентоспособности нефтегазовой отрасли
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 ноября 2020 года № 150-р
В целях исполнения поручений Президента Республики Казахстан по вопросам, поднятым 18 ноября 2020 года иностранными нефтегазовыми компаниями на рабочей встрече Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан:
1. Создать рабочую группу по вопросам повышения конкурентоспособности нефтегазовой отрасли (далее – рабочая группа) в составе согласно приложению к настоящему распоряжению.
2. Рабочей группе в срок до 1 марта 2021 года выработать согласованные предложения по вопросам, поднятым 18 ноября 2020 года иностранными нефтегазовыми компаниями на рабочей встрече Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Скляра Р.В.
Премьер-Министр А. Мамин
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 27 ноября 2020 года № 150-р
СОСТАВ
рабочей группы по вопросам повышения конкурентоспособности нефтегазовой отрасли
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, руководитель
помощник Президента Республики Казахстан по вопросам развития реального сектора экономики (по согласованию)
Министр энергетики Республики Казахстан
Министр экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
Министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
Министр национальной экономики Республики Казахстан
Министр финансов Республики Казахстан
председатель правления акционерного общества "Национальная компания "КазМунайГаз" (по согласованию)
председатель правления акционерного общества "КазТрансГаз" (по согласованию)
председатель правления Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
генеральный директор объединения юридических лиц "Казахстанская ассоциация организаций нефтегазового и энергетического комплекса "KAZENERGY" (по согласованию)
генеральный директор товарищества с ограниченной ответственностью "PSA" (по согласованию)
председатель ассоциации "Казахстанский Совет иностранных инвесторов" (по согласованию)
Подгруппа по вопросам экологии и геологии
Министр экологии, геологии и природных ресурсов, руководитель
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан
вице-министр финансов Республики Казахстан
вице-министр энергетики Республики Казахстан
заместитель председателя правления акционерного общества "Национальная компания" КазМунайГаз" (по согласованию)
генеральный директор объединения юридических лиц "Казахстанская ассоциация организаций нефтегазового и энергетического комплекса "KAZENERGY" (по согласованию)
председатель ассоциации "Казахстанский Совет иностранных инвесторов" (по согласованию)
Подгруппа по вопросам перспективного развития нефтегазовой отрасли
Министр энергетики Республики Казахстан, руководитель
первый вице-министр энергетики Республики Казахстан
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан
вице-министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
вице-министр финансов Республики Казахстан
заместитель председателя правления акционерного общества "Национальная компания "КазМунайГаз" (по согласованию)
заместитель председателя правления акционерного общества "КазТрансГаз" (по согласованию)
генеральный директор объединения юридических лиц "Казахстанская ассоциация организаций нефтегазового и энергетического комплекса "KAZENERGY" (по согласованию)
генеральный директор товарищества с ограниченной ответственностью "PSA" (по согласованию)
председатель ассоциации "Казахстанский Совет иностранных инвесторов" (по согласованию)
Подгруппа по вопросам повышения инвестиционной привлекательности нефтегазовой отрасли
Министр национальной экономики Республики Казахстан, руководитель
первый вице-министр энергетики Республики Казахстан
заместитель Министра иностранных дел Республики Казахстан
вице-министр экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
заместитель председателя правления акционерного общества "Национальная компания "КазМунайГаз" (по согласованию)
заместитель председателя правления акционерного общества "КазТрансГаз" (по согласованию)
генеральный директор объединения юридических лиц "Казахстанская ассоциация организаций нефтегазового и энергетического комплекса "KAZENERGY" (по согласованию)
председатель ассоциации "Казахстанский Совет иностранных инвесторов" (по согласованию)
Подгруппа по вопросам развития местного содержания
Министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан, руководитель
вице-министр энергетики Республики Казахстан
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан
заместитель председателя правления акционерного общества "Национальная компания "КазМунайГаз" (по согласованию)
заместитель председателя правления Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
генеральный директор объединения юридических лиц "Казахстанская ассоциация организаций нефтегазового и энергетического комплекса "KAZENERGY" (по согласованию)
председатель ассоциации "Казахстанский Совет иностранных инвесторов" (по согласованию)