"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мәдениет, дене шынықтыру және спорт мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2021 жылғы 2 ақпандағы № 15-ө өкімі.
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мәдениет, дене шынықтыру және спорт мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі – тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі:
1) тізбеге сәйкес құқықтық актінің жобасын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тиісті ведомстволық құқықтық актілерді қабылдасын және олар қабылданған күннен бастап бір ай мерзімнен кешіктірмей қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2021 жылғы 2 ақпандағы
№ 15-ө өкімімен
бекітілген
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мәдениет, дене шынықтыру және спорт мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі
Р/с № Құқықтық актінің атауы Актінің нысаны Орындауға жауапты мемлекет тік орган Орындалу мерзімі Құқықтық актілердің сапасына, уақтылы әзірленуі мен енгізілуіне жауапты адам
1 2 3 4 5 6
"Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 23 қыркүйектегі № 1003 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
МСМ
2021 жылғы ақпан
Н.М. Дәуешов, С.Ж. Мұсайбеков
Балалар мен жасөспірімдерге арналған шығармашылық үйірмелерде мемлекеттік шығармашылық тапсырысты орналастыру және олардың жұмыс істеу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің бұйрығы
МСМ
2021 жылғы ақпан
Н.М. Дәуешов
Балалар мен жасөспірімдерге арналған шығармашылық үйірмелерді жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің бұйрығы
МСМ
2021 жылғы ақпан
Н.М. Дәуешов
Мемлекеттік шығармашылық тапсырыстың жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыру әдістемесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің бұйрығы
МСМ
2021 жылғы ақпан
Н.М. Дәуешов
Балалар мен жасөспірімдерге арналған шығармашылық үйірмелердің рейтингін айқындау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің бұйрығы
МСМ
2021 жылғы ақпан
Н.М. Дәуешов
Ұлттық спорт түрлерінің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің бұйрығы
МСМ
2021 жылғы ақпан
С.Ж. Мұсайбеков
Балалар мен жасөспірімдерге арналған спорт секцияларында мемлекеттік спорттық тапсырысты орналастыру және олардың жұмыс істеу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің бұйрығы
МСМ
2021 жылғы ақпан
С.Ж. Мұсайбеков
Балалар мен жасөспірімдерге арналған спорт секцияларын жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің бұйрығы
МСМ
2021 жылғы ақпан
С.Ж. Мұсайбеков
Мемлекеттік спорттық тапсырыстың жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыру әдістемесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің бұйрығы
МСМ
2021 жылғы ақпан
С.Ж. Мұсайбеков
Балалар мен жасөспірімдерге арналған спорт секцияларының рейтингін айқындау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің бұйрығы
МСМ
2021 жылғы ақпан
С.Ж. Мұсайбеков
Ескертпе: аббревиатураның толық жазылуы:
МСМ – Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 30 декабря 2020 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам культуры, физической культуры и спорта"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 февраля 2021 года № 15-р
1. Утвердить прилагаемый перечень правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 30 декабря 2020 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам культуры, физической культуры и спорта" (далее – перечень).
2. Министерству культуры и спорта Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проект правового акта согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные правовые акты и не позднее месячного срока со дня их принятия проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр А. Мамин
Утвержден
распоряжением
Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 2 февраля 2021 года № 15-р
Перечень
правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 30 декабря 2020 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам культуры, физической культуры и спорта"
п/п
Наименование
правового акта
Форма акта Государственный орган, ответственный за исполнение Срок
исполнения
Лицо, ответствен
ное за качество, своевременность разработки и внесения правовых актов
1 2 3 4 5 6
1
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 2014 года № 1003 "Вопросы Министерства культуры и спорта Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МКС
февраль
2021 года
Дауешов Н.М., Мусайбеков С.Ж.
2
Об утверждении Правил размещения государственного творческого заказа в творческих кружках для детей и юношества и их функционирования
приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан
МКС
февраль
2021 года
Дауешов Н.М.
3
Об утверждении Правил подушевого нормативного финансирования творческих кружков для детей и юношества
приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан
МКС
февраль
2021 года
Дауешов Н.М.
4
Об утверждении методики подушевого нормативного финансирования государственного творческого заказа
приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан
МКС
февраль
2021 года
Дауешов Н.М.
5
Об утверждении Правил определения рейтинга творческих кружков для детей и юношества
приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан
МКС
февраль
2021 года
Дауешов Н.М.
6
Об утверждении перечня национальных видов спорта
приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан
МКС
февраль
2021 года
Мусайбеков С.Ж.
7
Об утверждении Правил размещения государственного спортивного заказа в спортивных секциях для детей и юношества и их функционирования
приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан
МКС
февраль
2021 года
Мусайбеков С.Ж.
8
Об утверждении Правил подушевого нормативного финансирования спортивных секций для детей и юношества
приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан
МКС
февраль
2021 года
Мусайбеков С.Ж.
9
Об утверждении методики подушевого нормативного финансирования государственного спортивного заказа
приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан
МКС
февраль
2021 года
Мусайбеков С.Ж.
10
Об утверждении Правил определения рейтинга спортивных секций для детей и юношества
приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан
МКС
февраль
2021 года
Мусайбеков С.Ж.
Примечание: расшифровка аббревиатуры:
МКС – Министерство культуры и спорта Республики Казахстан.