"Ғылыми зерттеулер жөніндегі қорғаныстық ғылыми-техникалық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2019 жылғы 18 қыркүйектегі № 176-ө өкіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2021 жылғы 11 маусымдағы № 107-ө өкімі.
"Ғылыми зерттеулер жөніндегі қорғаныстық ғылыми-техникалық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2019 жылғы 18 қыркүйектегі № 176-ө өкіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Ғылыми зерттеулер жөніндегі қорғаныс ғылыми-техникалық комиссиясының құрамында:
"Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрінің орынбасары" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар вице-министрі";
"Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі" деген жол алып тасталсын;
"Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі Қорғаныс өнеркәсіп кешенін дамыту департаменті директорының орынбасары, хатшы" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі Қорғаныс өнеркәсібі кешенін дамыту департаментінің директоры, хатшы";
"Әбрайымов Досай Қасымұлы – Қазақстан Республикасы білім және ғылым саласының құрметті қызметкері, әскери ғылымдар докторы, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметі академиясының жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру басқармасының профессоры (келісу бойынша)" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Әбрайымов Досай Қасымұлы – Қазақстан Республикасы білім және ғылым саласының құрметті қызметкері, әскери ғылымдар докторы, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара академиясының профессоры (келісу бойынша)";
"Асылов Нұрғали Жұмажанұлы – Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген қайраткері, әскери ғылымдар докторы, әлеуметтану ғылымдарының докторы, әлеуметтану профессоры, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметі академиясының ұлттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету профессоры (келісім бойынша)" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Асылов Нұрғали Жұмажанұлы – Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген қайраткері, әскери ғылымдар докторы, әлеуметтану ғылымдарының докторы, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара академиясының профессоры (келісу бойынша)".
Премьер-Министр А. Мамин

О внесении изменений и дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 сентября 2019 года № 176-р "О создании Оборонной научно-технической комиссии по научным исследованиям"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 июня 2021 года № 107-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 сентября 2019 года № 176-р "О создании Оборонной научно-технической комиссии по научным исследованиям" следующие изменения и дополнение:
в составе Оборонной научно-технической комиссии по научным исследованиям, утвержденном указанным распоряжением:
после строки "заместитель Министра внутренних дел Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"вице-министр по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан";
строку "вице-министр образования и науки Республики Казахстан" исключить;
строку "заместитель директора Департамента развития оборонно-промышленного комплекса Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан, секретарь" изложить в следующей редакции:
"директор Департамента развития оборонно-промышленного комплекса Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан, секретарь";
строку "Абраимов Досай Касымович – почетный работник образования и науки Республики Казахстан, доктор военных наук, профессор управления послевузовского образования Академии Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию)" изложить в следующей редакции:
"Абраимов Досай Касымович – почетный работник образования и науки Республики Казахстан, доктор военных наук, профессор Пограничной академии Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию)";
строку "Асылов Нургали Жумажанович – заслуженный деятель Республики Казахстан, доктор военных наук, доктор социологических наук, профессор социологии, профессор обеспечения национальной безопасности Академии Пограничной Службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию)" изложить в следующей редакции:
"Асылов Нургали Жумажанович – заслуженный деятель Республики Казахстан, доктор военных наук, доктор социологических наук, профессор Пограничной академии Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию)".
Премьер-Министр А. Мамин