"Қазақстан Республикасының дипломатиялық қызметі туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2021 жылғы 3 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2021 жылғы 13 сәуірдегі № 79-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2021 жылғы 14 қыркүйектегі № 147-ө өкімі.
"Қазақстан Республикасының дипломатиялық қызметі туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2021 жылғы 3 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2021 жылғы 13 сәуірдегі № 79-ө өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген "Қазақстан Республикасының дипломатиялық қызметі туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2021 жылғы 3 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесінде:
реттік нөмірі 7-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
7
"Дипломатиялық өкілдіктермен жұмыс жөніндегі ұйымды айқындау туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
СІМ
2021 жылғы мамыр
Аппарат басшысы
".
Премьер-Министр А. Мамин

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 апреля 2021 года № 79-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 3 марта 2021 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О дипломатической службе Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 сентября 2021 года № 147-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 апреля 2021 года № 79-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 3 марта 2021 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О дипломатической службе Республики Казахстан" следующее изменение:
в перечне правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 3 марта 2021 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О дипломатической службе Республики Казахстан", утвержденном указанным распоряжением:
строку, порядковый номер 7, изложить в следующей редакции:
"
7
"Об определении организации по работе с дипломатическими представительствами"
постановление Правительства Республики Казахстан
МИД
май 2021
года
Руководитель аппарата
".
Премьер-Министр А. Мамин