"Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы Мемлекеттік шекара комиссиясын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 21 қарашадағы № 156-ө өкіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 200-ө өкімі
"Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы Мемлекеттік шекара комиссиясын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 21 қарашадағы № 156-ө өкіміне мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
мынадай мазмұндағы 3-тармақпен толықтырылсын:
"3. Алматы, Шығыс Қазақстан, Жамбыл, Маңғыстау, Түркістан, Ақтөбе, Атырау, Батыс Қазақстан, Қостанай, Қызылорда, Павлодар және Солтүстік Қазақстан облыстарының әкімдері шекаралық мәселелер жөніндегі облыстық үйлестіру кеңестерін құрсын.";
Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы Мемлекеттік шекара комиссиясының құрамы осы өкімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Премьер-Министр А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2021 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 200-ө өкіміне
қосымша
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2017 жылғы 21 қарашадағы
№ 156-ө өкіміне
қосымша
Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы Мемлекеттік шекара комиссиясының құрамы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, төраға
Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының орынбасары – Шекара қызметінің директоры (келісу бойынша), төрағаның орынбасары
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметі Шекараны күзету департаментінің бастығы (келісу бойынша), хатшы
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрі
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрі
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі
Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Алматы облысының әкімі
Шығыс Қазақстан облысының әкімі
Жамбыл облысының әкімі
Маңғыстау облысының әкімі
Түркістан облысының әкімі
Ақтөбе облысының әкімі
Атырау облысының әкімі
Батыс Қазақстан облысының әкімі
Қостанай облысының әкімі
Қызылорда облысының әкімі
Павлодар облысының әкімі
Солтүстік Қазақстан облысының әкімі.

О внесении изменения и дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 ноября 2017 года № 156-р "Об образовании Государственной пограничной комиссии при Правительстве Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 декабря 2021 года № 200-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 ноября 2017 года № 156-р "Об образовании Государственной пограничной комиссии при Правительстве Республики Казахстан" следующие изменение и дополнение:
дополнить пунктом 3 следующего содержания:
"3. Акимам Алматинской, Восточно-Казахстанской, Жамбылской, Мангистауской, Туркестанской, Актюбинской, Атырауской, Западно-Казахстанской, Костанайской, Кызылординской, Павлодарской и Северо-Казахстанской областей образовать областные координационные советы по пограничным вопросам.";
состав Государственной пограничной комиссии при Правительстве Республики Казахстан изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему распоряжению.
Премьер-Министр А. Мамин
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 27 декабря 2021 года № 200-р
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 21 ноября 2017 года № 156-р
Состав
Государственной пограничной комиссии при Правительстве Республики Казахстан
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель
заместитель Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан – Директор Пограничной службы (по согласованию), заместитель председателя
начальник Департамента охраны границы Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию), секретарь
Министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
Министр иностранных дел Республики Казахстан
Министр обороны Республики Казахстан
Министр внутренних дел Республики Казахстан
Министр сельского хозяйства Республики Казахстан
Министр финансов Республики Казахстан
аким Алматинской области
аким Восточно-Казахстанской области
аким Жамбылской области
аким Мангистауской области
аким Туркестанской области
аким Актюбинской области
аким Атырауской области
аким Западно-Казахстанской области
аким Костанайской области
аким Кызылординской области
аким Павлодарской области
аким Северо-Казахстанской области.