"Экономиканы монополиясыздандыру жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 22 наурыздағы № 57-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 16 маусымдағы № 150-ө өкімі.
"Экономиканы монополиясыздандыру жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 22 наурыздағы № 57-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Экономиканы монополиясыздандыру жөнінде комиссияның құрамында:
"Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігінің төрағасы (келісу бойынша)" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі төрағасының орынбасары (келісу бойынша)";
"Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігінің төрағасы (келісу бойынша)" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігі төрағасының орынбасары (келісу бойынша)";
"Қазақстан Республикасы Жоғары Сотының судьясы (келісу бойынша)" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаментінің (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты аппаратының) басшысы (келісу бойынша)".
Премьер-Министр Ә. Смайылов

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 марта 2022 года № 57-р "Об образовании Комиссии по демонополизации экономики"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 июня 2022 года № 150-р.
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 марта 2022 года № 57-р "Об образовании Комиссии по демонополизации экономики" следующие изменения:
в составе Комиссии по демонополизации экономики, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Председатель Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (по согласованию)" изложить в следующей редакции:
"заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (по согласованию)";
строку "Председатель Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу (по согласованию)" изложить в следующей редакции:
"заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу (по согласованию)";
строку "судья Верховного Суда Республики Казахстан (по согласованию)" изложить в следующей редакции:
"Руководитель Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан (по согласованию)".
Премьер-Министр А. Смаилов