"Инновациялық технологиялар паркі" дербес кластерлік қорының Басқарушы комитетінің құрамы мен ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 33-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 21 қыркүйектегі № 152-ө өкімі.
"Инновациялық технологиялар паркі" дербес кластерлік қорының Басқарушы комитетінің құрамы мен ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 33-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген "Инновациялық технологиялар паркі" дербес кластерлік қорының Басқарушы комитетінің құрамында:
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қаржы министрі";
"Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім министрі";
"Зерде" ұлттық инфокоммуникация холдингі" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісу бойынша)" деген жол алып тасталсын.
Премьер-Министр Ә. Смайылов

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 апреля 2015 года № 33-р "Об утверждении состава и Положения Управляющего комитета автономного кластерного фонда "Парк инновационных технологий"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 сентября 2022 года № 152-р.
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 апреля 2015 года № 33-р "Об утверждении состава и Положения Управляющего комитета автономного кластерного фонда "Парк инновационных технологий" следующие изменения:
в составе Управляющего комитета автономного кластерного фонда "Парк инновационных технологий", утвержденном указанным распоряжением:
строку "Министр финансов Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Заместитель Премьер-Министра – Министр финансов Республики Казахстан";
строку "Министр образования и науки Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Министр науки и высшего образования Республики Казахстан";
строку "председатель правления акционерного общества "Национальный инфокоммуникационный холдинг "Зерде" (по согласованию)" исключить.
Премьер-Министр А. Смаилов